Filtras
Kaina
iki
15
155
Gamintojai
Filter

Priedai valdikliams

Valdiklio pagalba galite automatizuoti laistymą ir taip sutaupyti dar daugiau savo jėgų, laiko bei pinigų. Įrengtas automatinis laistymas Jums užtikrins pastovų ir kokybišką laistymą, kas ateityje suteiks daugiau kokybiško derliaus. Be to, svarbu paminėti, kad automatinė laistymo sistema augalus palaistys tokiu laiku, kuriuo Jums nebūtų taip patogu - vėlai vakare arba anksti ryte dar kylant saulei (dieną nerekomenduojama laistyti dėl didelio vandens nugaravimo ir neįsisavinimo).

Esminis valdiklių skirtumas yra toks, kiek zonų palaistyti jie yra skirti. Norint palaistyti didelį plotą ar skirtingas kultūras, reikia suskirstyti augalus į skirtingas laistymo zonas, pagal norimą laistymo kiekį ir dažnumą (kiekvienam augalui yra skirtingas vandens kiekio poreikis). Mūsų elektroninėje ir fizinėje parduotuvėje rasite itin platų pačių įvairiausių parametrų valdiklių ir jų priedų asortimentą. O dabar šiek tiek plačiau apie priedus automatiniam laistymui.

AC ritė – tai ritė, tinkanti AC valdikliams. AC valdikliai tai tokie valdikliai, kurie kontroliuoja vožtuvus kintama srove. Valdikliai jungiami į elektros lizdą ir per transformatorių iš valdiklio išeina 24 V kintama srovė. Visi valdikliai savo komplektacijoje jau turi transformatorius. AC valdikliai skirstomi į išorinius (pritaikytus lauko sąlygomis veikti) ir vidinius (patalpoje veikiančius) valdiklius. Vidinių valdiklių transformatorius yra kaip dar viena išorinė detalė, o išorinių valdiklių transformatorius yra integruotas į valdiklio korpusą. Svarbu žinoti, kad visi AC valdikliai turi galimybę įjungti ir išjungti siurblį, bet kadangi iš valdiklio išeina 24 VAC, tam reikalingas kontaktorius (siurblio paleidimo ritė).

DC ritė – tai ritė, tinkanti DC valdikliams. DC valdikliai, tai tokie valdikliai, kurie kontroliuoja vožtuvus nuolatine srove. Valdikliai maitinami baterijomis, tad jiems nereikalingas elektros šaltinis.

Saulės baterija – skirta prailginti pakraunamų baterijų tarnavimo laiką. Tinka tik gravitaciniam valdikliui JARD su siurbliuku (prekės kodas: 6795015S).

Siurblio paleidimo ritė – atidaro ir uždaro pagrindinius siurblių maitinimo kontaktus. Gali būti montuojama patalpose ir lauke, taip yra užtikrinamas patikimas siurblių ar kitų elektrinių prietaisų valdymas.

Transformatorius – prietaisas skirtas perdirbti 220 V į 24 VAC elektros energiją.

Jeigu turite dar papildomų klausimų ir norite pasikonsultuoti su specialistu dėl laistymo, valdiklio ar jų priedų, susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus.Prekes galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje ar atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl.36A, Vilniuje.

„MAIDINA“ - aukšta kokybė už prieinamą kainą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės