Filtras
Kaina
iki
1.5
175
Gamintojai
Filter

Laistymo žarnos vežimėliai

Mūsų parduotuvėje rasite vežimėlius laistymo žarnai pagamintus iš dažyto ar cinkuoto plieno. Juos paprasta surinkti ir išardyti, todėl jie neužims daug vietos Jūsų kieme. Šie vežimėliai yra stabilios konstrukcijos bei patogūs naudoti.

Laistymo žarnos vežimėlis puikus įrankis leidžiantis lengvai transportuoti laistymo žarną į skirtingas vietas kieme be papildomų pastangų. Laistymo žarnos vežimėliai taip pat padeda palaikyti tvarką, nes panaudojus laistymo žarną ją lengva išvynioti bei suvynioti.

Taip pat siūlome plastiko, cinkuoto plieno laistymo žarnos rites, kurios gali būti nešiojamos arba tvirtinamos prie sienos.

Tinkamas laistymo žarnos vežimėlis – kaip pasirinkti geriausią variantą?

Pirmiausia svarbu žinoti, kokio diametro ir ilgio laistymo žarną turite arba planuojate įsigyti. Skirtingos laistymo žarnos vežimėlių konstrukcijos yra sukurtos išlaikyti tam tikrus svorius, todėl nesilaikydami instrukcijų galite sulaužyti laistymo žarnos vežimėlį uždėję per sunkią laistymo žarną. Pavyzdžiui, jeigu naudojate ½ colio skersmens laistymo žarną, kurios ilgis yra iki 30 metrų, tuomet jums puikiai tiks plastikinio korpuso laistymo žarnos vežimėlis DROP 60 arba cinkuoto plieno laistymo žarnos vežimėlis 212. Šie vežimėliai yra lengvi ir tinkami naudoti laistymui prie namų, o jų kaina yra žemesnė nei profesionalių laistymo žarnos vežimėlių.

Tuo tarpu, jeigu laistymo žarna yra ¾ arba 1 colio skersmens rekomenduojame rinktis profesionalius laistymo žarnos vežimėlius pagamintus Italijoje. Šie raudonos spalvos vežimėliai yra pagaminti iš dažyto plieno, pasižymi tvirta konstrukcija pritaikyta išlaikyti didelį svorį bei patvariomis detalėmis. Juk laistymo žarna pripildyta vandens gali būti neįtikėtinai sunki! Visus vežimėlius paprasta surinkti pačiam, tam nereikia papildomų žinių. Gamintojas taip pat pateikia rekomendacijas prie kiekvieno laistymo žarnos vežimėlio, kokio skersmens ir ilgio laistymo žarną galite naudoti.

Taupykite savo brangų laiką įsigydami laistymo žarnos vežimėlį internetu ir mes Jums pristatysime nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Laistymo žarnos vežimėliai kompaktiškai supakuoti dėžėse, todėl juos transportuoti yra nesudėtinga ir saugu. Jeigu turite papildomų klausimų susisiekite su mumis ir MAIDINA specialistai padės išsirinkti tinkamą laistymo žarnos vežimėlį.

 

Patogiausia laistymo žarną laikyti tam skirtose ritėse arba vežimėliuose. Vežimėliai laistymo žarnai padeda greitai pervežti laistymo žarną iš vienos vietos į kitą bei tvarkingai ją sandėliuoti.

Populiariausi yra metaliniai laistymo žarnos vežimėliai. Šie laistymo žarnos vežimėliai mėgstami dėl savo ilgaamžiškumo, patogumo ir patvarumo.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės