Filtras
Kaina
iki
7
2150
Gamintojai
Darbinis slėgis
Laistymo laikas
Sriegis
Filter

Valdikliai

Jeigu norite be didelių pastangų palaistyti mažą ar didelį plotą, Jums padės – valdikliai. Valdiklių pagalba galite automatizuoti laistymą, todėl išleisite mažiau pinigų vandeniui ir turėsite daugiau sau skirto laisvo laiko. Be to, automatinė sistema augalus palaistys tokiu laiku, kuriuo Jums nebūtų taip patogu - vėlai vakare arba anksti ryte dar prieš aušrą, nes dieną laistyti nerekomenduojama dėl didelio vandens nugaravimo. Laistant reguliariai, tiksliai ir vienodu laistymo laiku dirvožemis taip smarkiai neišdžiūsta, todėl reikia tik palaikyti drėgmę.

Dažniausiai valdikliai išsiskiria tuo, kiek zonų laistyti yra skirti. Palaistyti didelį plotą reikia suskirsčius augalus į skirtingas laistymo zonas, pagal norimą laistymo kiekį ir dažnumą (kiekvienam augalui yra skirtingas vandens poreikis). Mūsų elektroninėje ir fizinėje parduotuvėje rasite itin platų pačių įvairiausių valdiklių skirtingų parametrų.

Išmanieji valdikliai

Išmaniųjų valdiklių didžiausias išskirtinumas iš kitų valdiklių yra tas, kad juos galima labai patogiai ir nesunkiai valdyti nuotoliniu būdu. Valdikliai valdomi „Wi-Fi“ ryšiu, „Bluetooth“ arba SIM kortelės pagalba, todėl galėsite sekti duomenis ir valdyti programatorių išmaniajame telefone, kompiuteryje, ar planšetiniame kompiuteryje, kad ir bebūtumėte.

Valdikliai AC

AC valdikliai, tai valdikliai, kurie kontroliuoja vožtuvus kintamąja srove. Valdikliai įjungiami į elektros lizdą ir per transformatorių iš valdiklio išeina 24 V kintama srovė.  AC valdikliai skirstomi į išorinius (pritaikytus lauko sąlygomis veikti) ir vidinius (patalpoje veikiančius) valdiklius. Visi šie valdikliai savo komplektacijoje jau parduodami su transformatoriais.

Valdikliai DC

DC valdikliai, tai valdikliai, kurie kontroliuoja vožtuvus savo nuolatine srove. Valdikliai yra maitinami baterijomis, kurias užtenka keisti maždaug tik kartą per sezoną.  

Laistymo laikmatis

Laistymo laikmatis yra skirtas valdyti laistymą mažesniems laistymo plotams: šiltnamiui ar daržui. Laistymo laikmačiai (valdikliai) skirstomi į: gravitacinius, mechaninius, elektroninius ir   elektroninius valdiklius (laikmatis) su „Bluetooth“ ryšiu. Gravitaciniai valdikliai išsiskiria tuo, kad jais galima laistyti nuo vandens talpos (0 barų). Mechaniniai valdikliai išjungs laistymo sistemą po nustatyto laiko tarpo, o laikmatį turėsite įjungti rankiniu būdu prieš kiekvieną laistymą (2-3 barai). Elektroniniai laikmačiai ypatingi tuo, galima suprogramuoti laistymo pradžią ir pabaigą. O patys brangiausi yra – elektroniniai valdikliai su „Bluetooth“ ryšiu, nes juos galima valdyti telefonu, kompiuteriu ar planšetiniu kompiuteriu. Šie valdikliai reikalauja bent 2 – 3 baro slėgio.

Priedai valdikliams

Jei sugedo Jūsų automatinė laistymo sistema, gali prireikti pakeisti kažkurią detalę ar papildyti sistemą. Pas mus rasite įsigyti rites DC elektromagnetiniam vožtuvui, siurblio paleidimo rites, transformatorius bei saulės baterijas.

Įsigykite prekes internetu ir gaukite savo užsakymą vos per kelias darbo dienas į namus ar paštomatą.

„MAIDINA“ siūlo aukštos kokybės laistymo prekes ir kitas įvairiausias detales už patrauklią kainą. Jei norite prekes apžiūrėti ir įsigyti mūsų fizinėje parduotuvėje, galite aplankyti mūsų parduotuvę, esančią Vilniuje. O jeigu dar trūksta patarimo išsirenkant prekes – drąsiai kreipkitės nemokamai konsultacijai.

Mūsų asortimente rasite laistymo laikmačių, valdiklių, veikiančių nuo elektros srovės arba baterijų, išmaniųjų valdiklių su WIFI funkcija.

Valdiklius pristatysime per 2-3 darbo dienas.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės