Filtras
Kaina
iki
26
189
Gamintojai
Filter

Įleidžiami lauko šviestuvai

Mūsų parduotuvėje rasite platų įleidžiamų lauko šviestuvų pasirinkimą. Įleidžiami lauko šviestuvai puikiai apšvies Jūsų terasą ar kiemą, sukurs romantišką ir jaukią aplinką. Platus skirtingų šviestuvų pasirinkimas suteikia galimybę kiekvienam rasti tokius, kurie jam atrodo tinkamiausi ir kurie padeda, apšviečiant skirtingus akcentus, sukurti išties romantišką bei jaukią aplinką.

MAIDINA siūlo ne tik puikiai apšviečiančius, tačiau ir ilgaamžius įleidžiamus lauko šviestuvus, kurie suteiks Jūsų sodui daugiau estetikos, jaukumo bei funkcionalumo. Juk šviestuvai ne tik kuria stilių bei formuoja aplinką, tačiau tuo pačiu ir apsaugo, kadangi jų skleidžiama šviesa kuria saugią bei prižiūrimą aplinką, kurioje savininkai maloniai leidžia laiką. Taigi, verta investuoti į kokybiškus šviestuvus, kurie pasirūpins nuostabiai gražiu bei tvarkingu sodu.

Įleidžiamų lauko šviestuvų funkcionalumas           

MAIDINA orientuodamasi į skirtingų žmonių poreikius siūlo ne tik labai daug įvairiausių stilių šviestuvų, tačiau ir garantuoja, kad skirtingos apšvietimo sistemos patenkins Jūsų poreikius ir padės susikurti išties labai stilingą erdvę.

 1. LED lauko šviestuvai yra ilgaamžiai ir tai vienas jų pagrindinių privalumų. Lyginant su anksčiau pasirenkamais paprastais šviestuvais – LED lemputės tarnauja du ir net tris kartus ilgiau. Tai leidžia jaustis ramiu, kad investavus į kokybę – tokią ir gausite.
 2. MAIDINA įleidžiami lauko šviestuvai taip pat parduodami konkurencinga kaina. Taigi, šviestuvai ne tik ilgai tarnaus, tačiau juos įsigydami nepermokėsite.
 3. Skirtingi šviestuvai skirtingai apšviečia ir konkrečias erdves, pagal poreikius įsigykite Jums labiausiai tinkamą LED apšvietimo sistemą. Nuo dekoratyvių šviestuvų, kurie dažniausiai komponuojami terasose, iki labai paprastų, minimalistinio stiliaus, kurie puikiai atrodo kieme, sode ir panašiai. Ypač skoningai atrodo apšviesti takeliai, tad kodėl gi ne?
 4. Žinoma, įleidžiami lauko šviestuvai sukurti taip, kad tarnautų net ir atšiauriausiomis oro sąlygomis. Nepergyvenkite, jei prasidėjo lietuviškas rudens lietingasis sezonas ar labai kaitriai šviečia saulė – stikliniai šviestuvai tarnaus ilgai ir jų funkcionalumo nesugadins prastos oro sąlygos.
 5. Jeigu esate ne tik ekonomiškas, tačiau ir ekologiškas žmogus, tokiu atveju įleidžiami šviestuvai yra puikus pasirinkimas. Tiek halogeniniai, tiek LED šviestuvai veikia taupydami energiją. Štai todėl verta rinktis A klasės šviestuvus, kurie puikiai atliks jiems paskirtą funkciją be labai didelių investicijų.
 6. Tiek sieniniai, tiek lubiniai šviestuvai įmontuojami labai greitai ir paprastai. Kai kuriems šviestuvams nereikia specialisto pagalbos, naudodamiesi instrukcija gana nesunkiai darbus atliksite ir pats. Žinoma, kitų įrengimas gali būti sudėtingesnis, todėl juos įrengiant gali prireikti papildomų rankų.

Kokybiški įleidžiami lauko šviestuvai padės susikurti tokią aplinką, kurioje gera, ramu ir saugu būti. Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo – visada galite susisiekti su MAIDINA profesionalais, kurie suteiks Jums išsamią informaciją ir padės rasti tokius šviestuvus, kurie atitinka Jūsų poreikius. Užsakyti šviestuvai pristatomi iki Jūsų nurodyto adreso visoje Lietuvoje, ir nesvarbu, gyvenate Vilniuje, Kaune ar Kėdainiuose.

Įleidžiami lauko šviestuvai: ieškome paties geriausio

Įleidžiamų šviestuvų pasirinkimas bus greitesnis ir paprastesnis, jeigu pasinaudosite mūsų gidu. Išskiriame kelis pagrindinius niuansus, kuriuos įvertinę greičiau rasite tai, ko Jums labiausiai reikia.

 1. Šviestuvai gali būti LED arba halogeniniai. Taigi, reikia susipažinti su niuansais, kurie gali apspręsti Jūsų pasirinkimą. Visada galite susisiekti su MAIDINA profesionalais, kurie mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus bei pateiks rekomendacijas, padės rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.
 2. Nepamirškite, lauko šviestuvai turi būti atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams. Todėl rekomenduojame rinktis nerūdijančio plieno gaminius, kurie puikiai veikia net ir labai blogomis oro sąlygomis. Jiems nėra baisi nei dargana, nei sniegas, nei labai didelis karštis. Rinkitės patikimą bei išbandytą kokybę, kuria džiaugiasi nemaža dalis tautiečių.
 3. Paieškos gali būti vykdomos ir pagal kainą. Geriausias būdas įvertinti savo kainoraščius – nuspręsti kokią pinigų sumą galite skirti ir pagal tai ieškoti šviestuvų lauke, kurie puoš Jūsų aplinką.
 4. Žinoma, aktualus kriterijus yra ir matmenys. Geriausia yra tiksliai sužinoti, kurioje vietoje šviestuvai bus įleidžiami ir tokiu atveju tinkamiausias pasirinkimas bus greitesnis. Įleidžiamų šviestuvų matmenys gali labai varijuoti nuo pačių mažiausių iki pačių didžiausių. Domėkitės, rinkitės ir radę komponuokite juos savo sode, terasoje arba kieme.
 5. Įleidžiami lauko šviestuvai taip pat gali būti pasirenkami ir pagal įtampą. Ji lemia ne tik reikalaujamos energijos sąnaudas, tačiau tuo pačiu ir šviesos galingumą. Viduryje kiemo arba terasoje dažniausiai nereikia labai galingų, kadangi šviestuvas paprasčiausiai atlieka jaukumo kūrimo funkciją. Tuo tarpu greta krūmų galima dėti kur kas galingesnius, kadangi krūmai patys iš savęs yra tamsus objektas, tad be galingo apšvietimo nepavyks sukurti ir jaukios aplinkos.
 6. Puikios kokybės įleidžiami lauko šviestuvai taip pat gali būti pasirenkami ir pagal lemputės atspalvius. Galime pasiūlyti geltonos, baltos ir neutralios spalvų lemputes. Kiekvienam ir pagal kiekvieno poreikius.
 7. Kaip jau minėjome – svarbus kriterijus tampa klasė. Tokiu atveju galėsite jaustis ramus, kad įleidžiamas lauko šviestuvas Jums nekainuos labai daug, jo išlaikymas bus pigus.
 8. Pasižiūrėkite – kokio ilgio kabelis yra greta šviestuvo. Tokiu atveju bus paprasčiau formuoti šviestuvų išsidėstymo vingius.

Plug&Shine lauko šviestuvai

Plug&Shine įleidžiami lauko šviestuvai yra patikimas ir labai saugus pasirinkimas tokiu atveju, kai ieškote kokybės, kuri nekainuotų labai daug. Plug&Shine gamintojas orientuojasi į skirtingų žmonių poreikius, tad siūlo labai daug įvairių modelių bei charakteristikų šviestuvus, kuriais prekiauja MAIDINA. Taip pat vertinamas ekologiškumo niuansas. Jeigu norite, kad sode bei terasoje būtų gera ir malonu leisti laiką – svarbu įvertinti ir tai, kad šviestuvas būtų ekonomiškas bei ekologiškas. Tokiu atveju galėsite mėgautis sukurta aplinka ir negalvoti apie pašalinius niuansus, kurie gali apkrauti galvą.

MAIDINA nuolatos pildo savo katalogą, tad jeigu šiuo metu nerandate ko ieškote – visada galite susisiekti su specialistais bei sekti puslapyje atsinaujinančią informaciją, kuri padės tinkamai pasirūpinti aplinka, kurioje gyvenate. Taip pat prekėms yra taikoma grąžinimo garantija, tad jeigu baiminatės pirkti internetu – pamirškite baimes ir sutaupydami daug laiko mėgaukitės skoningais šviestuvais jaukioje aplinkoje.

Juk taip gera būti skoningame sode, kuriame vasaros metu galėsite praleisti daugiau laiko nei kambaryje.

 

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės