Filtras
Kaina
iki
1.1
28
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

PP sujungimai

Turite įsigiję PE vamzdžius ir nežinote kaip ir kuo juos sujungti? Jums reikia PP sujungimų. Turime gausų pasirinkimą PE vamzdžiams skirtų užspaudžiamų sujungimų skirtingų diametrų: 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63, 75 mm.

PP sujungimai yra itin kokybiški, pagaminti iš termoplastiko pagal naujausias technologijas, atitinkančias visus, netgi pačius griežčiausius reikalavimus. Pasižymi puikiomis hidraulinėmis savybėmis. Didelis atsparumas mechaniniams pažeidimams bei sandarumas. Paprasta montuoti ir naudoti. Nėra būtinybės nuo sujungimo nuimti prispaudžiančio žiedo. Atitinka CE standartus ir saugos reikalavimus.

Galite rinktis ir tarp šių dydžių sujungimų: ¾, ½, 1, 1 ¼, 1 ½, 2 išorinio ar vidinio sriegio. Visi mūsų parduodami užspaudžiami sujungimai PE vamzdžiams atlaiko iki 10 barų slėgį.

Jeigu turite kažkokių klausimų ir norite pasikonsultuoti su specialistu, susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus. Prekes galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje ar atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje.

„MAIDINA“ -  aukšta kokybė už prieinamą kainą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės