Filtras
Kaina
iki
39
1620
Gamintojai
Darbinis slėgis
Akumuliatorius
Filter

Akumuliatoriniai purkštuvai sodui

Augalų purškimas gali padėti apsaugoti augalus nuo ligų, kenkėjų arba prisotinti maistingomis medžiagomis, kai to reikia. Šis darbas nebūtinai turi būti sudėtingas ir reikalaujantis daug laiko bei jėgų. Palyginti su pumpuojamu purkštuvu, akumuliatorinis purkštuvas gali padėti padaryti darbą dvigubai greičiau. Tik kaip išsirinkti geriausią purkštuvą ir į ką atkreipti dėmesį?

Akumuliatoriniai purkštuvai: jų savybės

Mūsų parduotuvėje laistymoiranga.lt rasite platų įvairių dydžių VOLPI Originale ir Maidina akumuliatorinius purkštuvus. Naudokite juos gėlėms, sodui, medžiams, vaismedžiams, takeliams purkšti.

Maidina 2 in 1 akumuliatorinis sodo purkštuvas padės užtikrinti, kad Jūsų sodas atrodytų gražiau ir būtų apsaugotas nuo ligų. Šis purkštuvas turi dvi funkcijas: rankinį ir automatinį purškimą. Jeigu purškiant išsikrovė bateriją, jums nebūtina jos pakrauti tam, kad pabaigtumėte savo darbus. Augalų purškimą galite pabaigti rankiniu būdu pumpuodami su rankena esančia šone. Profesionaliai suprojektuotas diafragminis siurblys užtikrina aukštą ir nuolatinį slėgį. Įdiegti aukštos kokybės, saugūs ir ilgaamžiai akumuliatoriai. Po pilno įkrovimo purkštuvai gali nuolat purkšti 4-8 valandas, vėliau galimas rankinis purškimas. Į komplektaciją įeina pakrovėjas. Įdiegtas amperimetras, kuris leidžia labai lengvai stebėti energijos suvartojimo lygį ir manometras, kuris reguliuoja slėgį. Purkštuvai turi filtrą, kuris apsaugo nuo užsikimšimų, filtras yra lengvai plaunamas. Akumuliatoriniai sodo purkštuvai skiriasi savo talpa: galite rinktis iš 8 l, 16 l ir 20 l talpų.

Maidina nugariniai akumuliatoriniai purkštuvai turi tris papildomus antgalius, kurie skirti skirtingoms funkcijoms atlikti. Ergonimiški, ilgi su lenktomis viršūnėlėmis, sodo purkštuvų antgaliai, garantuoja tikslų ir tolygų apipurškimą, prailgina jų naudojimo trukmę. Teleskopinis purškimo antgalis yra nerūdijančio plieno ir atsparus chemikalams. Būkite ramūs, nes sodo purkštuvai taip pat yra atsparūs korozijai, todėl naudosite ne vienerius metus. Sustiprinta PVC purškimo žarna ilgalaikiam naudojimui. Produktai pagaminti iš labai aukštos kokybės plastiko. Taigi, akumuliatorinis purkštuvas tarnaus ilgai.

VOLPI Originale profesionalūs purkštuvai pasižymi savo išskirtiniu, apgalvotu dizainu bei patvarumu. Šis italų gamintojas siūlo tiek mažos, tiek didelės talpos akumuliatorinius purkštuvus, kurie gali būti naudojami sode, darže ir žemės ūkyje. 

Bene populiariausias įrankis buitiniam naudojimui yra stilingas, inovatyvus VOLPI Originale 5 litrų akumuliatorinis purkštuvas. Šis purkštuvas yra ypač lengvas ir nedidelis, komplektacijoje turi žalvarinį purškimo antgalį. Baterijos veikimo laikas gali būti net iki 2,5 valandos. Pakraunamas naudojant „micro-USB“. Ergonomiška purkštuvo rankena užtikrina patogų pernešimą iš vienos vietos į kitą.

Kodėl verta pirkti akumuliatorinius sodo purkštuvus el. parduotuvėje laistymoiranga.lt?

Mūsų el. parduotuvėje yra ne tik akumuliatoriniai purkštuvai sodui, tačiau ir įvairios pakaitinės šių purkštuvų dalys. Mes siekiame užtikrinti, kad jus pasiektų kokybiškos prekės už protingą kainą. Akumuliatorinius purkštuvus galite užsisakyti internetu arba įsigyti mūsų parduotuvėje esančioje Eišiškių pl. 36A, Vilniuje. Prekes kurjerių tarnybomis pristatome tiek į namus, tiek į paštomatus.

Prenumeruokite naujienlaiškį, sekite naujienas bei sužinokite apie mūsų akcijas pirmieji!

Akumuliatoriniai purkštuvai sodui skirti augalų purškimui. Palyginti su pumpuojamu purkštuvu, akumuliatorinis purkštuvas gali padėti padaryti darbą dvigubai greičiau.

Mūsų e. parduotuvėje rasite nuo 1 iki 20 litrų akumuliatorinių sodo purkštuvų.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės