Filtras
Kaina
iki
0.95
170
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Laistymo žarnos

Bene nei vienas sodininkas ir nei vienas daržininkas negalėtų įsivaizduoti savo kasdienybės be kokybiškos laistymo žarnos, kuri gali pasirūpinti, kad augalų laistymo darbai būtų kur kas paprastesni ir tuo pačiu patogesni. Tinkamas drėkinimas yra vienas iš svarbiausių kriterijų norint ryškios ir sveikos vejos ar darže sulaukti pakankamai derliaus. Pripažinkime, kai už lango malonios vasaros pramogos ar baisus karštis dažnai pamirštame ar patingime pasirūpinti savo veja bei augalais. Mūsų misija priminti, kad vanduo, kaip ir mums, žmonėms, taip ir augalams yra būtinas. Jei pasirinkote turėti veją, gėlyną, šiltnamį, sodą ar daržą – tinkamai jais pasirūpinkite. O, kad tai būtų padaryti lengviau - mes Jums padėsime.

MAIDINA siūlo ypač platų įvairiausių sodo prekių, laistymo žarnų pasirinkimą, kad kiekvienas pagal savo poreikius bei lūkesčius rastų tai, kas jiems labiausiai tinka. Skaitykite toliau ir sužinokite daug naudingų patarimų, kurie pravers renkantis laistymo žarną.

Kodėl MAIDINA?

Žinoma, daugelis labai vertina ypač didelį pasirinkimą. Patogu, kai vienoje vietoje galite rasti viską, ko reikia. Ypač tokiu atveju, kai reikalingos kokybiškos laistymo žarnos arba kartu su laistymo žarna norite įsigyti ir kitas sistemas, kurios padės tinkamai rūpintis augalais. Prekyboje turime ir laistymo žarnoms skirtų specialių jungčių, sąvaržų, pajungimų prie lauko krano, talpų, greitų sujungimų metalinių bei plastikinių. Be to, yra didelis pasirinkimas laistymo žarnų vežimėlių. Tad vienu metu pas mus galite nusipirkti viską, ko Jums reikia.

Prekės parduodamos ypač konkurencingomis kainomis, tad jeigu norite sutaupyti, tačiau gauti geriausios kokybės gaminius – užsukote ten, kur reikia. Nuolatos peržiūrime savo kainas ir derinamės su tiekėjais jų atžvilgiu, kad galėtumėme pasiūlyti Jums geriausius pasiūlymus už adekvačią kainą.

MAIDINA specialistai teikia nemokamas konsultacijas, kurios padės jums rasti ne tik labiausiai tinkamas laistymo žarnas, tačiau taip pat ir kitas laistymo sistemas. Puikiai suprantame, kad laistymo sistemos nėra ta sfera, kurią daugelis puikiai išmano. Štai todėl konsultuojame ir į Jūsų klausimus atsakome Jums suprantama kalba. Konsultuojame tiek mūsų fizinėje parduotuvėje gyvai, tiek internetu ar telefonu klientus. Konsultacijos tipą galite pasirinkti pagal savo gyvenamąją vietą ar patogumą.

Užsakytos prekės pasieks Jūsų namų duris vos per kelias dienas. Žinome, kad atėjus laistymo sezonui nėra laiko laukti, kol laistymo žarna atkeliaus iš užsienio. Štai todėl labai rekomenduojame pirkti MAIDINA produkciją, kuri pristatoma taip greitai, kaip tik įmanoma. Žinoma, rekomenduojame prekėmis pasirūpinti dar prieš šiltąjį sezoną, kad jam prasidėjus jau viską turėtumėte ir nereikėtų laukti užsakytų prekių.

Prekės yra pristatomos kurjeriu į Jums labiausiai tinkamą vietą visoje Lietuvoje. Taip stengiamasi sutaupyti brangų klientų laiką ir kuro išlaidas.

Žinoma, laistymo žarnos, kaip ir kiti MAIDINA gaminiai, gauna garantijas, kurios suteikia galimybę netikusią prekę grąžinti atgal. Nors tokie atvejai yra labai reti, tačiau vis tiek malonu, kad netikusios prekės gali būti grąžinamos, o visi investuoti pinigai – atgaunami.

Jeigu šie pliusai paskatino Jus laistymo žarną įsigyti būtent pas mus – siūlome toliau skaityti ir sužinoti, kokios smulkmenos atskiria vienas žarnas nuo kitų ir ką reikia įvertinti, kad rasta laistymo žarna puikiai atitiktų Jūsų poreikius.

Laistymo žarnos pasirinkimo niuansai

Apibrėžkite savo lūkesčius. Tam, kad būtų lengviau tinkamai išsirinkti laistymo žarną pirmiausia suvokite, ko Jūs tikitės iš šio pirkinio. Nuspręskite kur laistymo žarną naudosite: šiltnamyje, gėlyno laistymui, gyvatvorės drėkinimui ar dar kažkokiam kitam tikslui. Be to, prisiminkite, kad nuo žarnos ilgio ir dydžio priklauso žarnos svoris. Pripildžius vandeniu žarną ji labai pasunkėja, tad įvertinkite, kas ja naudosis ir ar jam nebus ji per sunki. Įsivertinę savo poreikius ir kriterijus šiai prekei, greičiau išsirinksite laistymo žarną. Tad paskirkite tam laiko ir neskubėkite.

Spalvos niuansai. Laistymo žarna pirmiausia gali būti pasirenkama pagal spalvą. Galimos žalios/gelsvos, oranžinės/rusvos/raudonos/juodos žarnos, kurios ne tik puikiai atrodo, tačiau daugeliu atveju yra beveik visiškai nematomos. Kodėl šių atspalvių žarnos yra populiariausios ir maža tikimybė, kad rasite, pavyzdžiui, mėlynos spalvos žarną? Kadangi rinkoje dažniausiai siūlomos prie gamtos spalvų derančių spalvų žarnos, kurios labai puikiai „pasislepia“ sode ar darže, yra nematomos, tai reiškia, kad žalia ar rusva spalvos prisiderina prie augalų ir tarsi susilieja su gamta. Tai suteikia žarnai dar daugiau funkcionalumo, kadangi atlikdama svarbią funkciją ji yra nepastebima ir tuo pačiu nepakeičia sodo aplinkos. Štai todėl ir mes pagal poreikius siūlome sode rinktis žalios spalvos, o darže – oranžinės spalvos žarnas.

Dydžio aspektai. Žinoma, vienas svarbiausių komponentų yra dydis-diametras ir žarnos ilgis. Būtent šiuos dalykus pasirinkti reikia skirti daugiausiai dėmesio. Paprasčiausiai varijuoja žmogaus poreikiai ir pagal tai kinta konkrečios žarnos pasirinkimas.

MAIDINA siūlo šių diametrų bei ilgio laistymo žarnas:

  • Žarna 1/2" (13 mm) - 20, 25, 30, 50, 100 m ritės;
  • Žarna 5/8" (16 mm) – 15, 20, 25, 100 m ritės;
  • Žarna 3/4" (19 mm) - 25, 30, 50, 100 m ritės;
  • Žarna 1" ( 25 mm) - 50 m ritės.

Daugelis rinkdamasis reikalingos žarnos ilgį labai taupo šioje vietoje, kadangi galvoja, kad turės ne vieną vandens šaltinį ir tokiu atveju žarnos perjungimas nebus sudėtingas darbas. Visada galima įsigyti net kelis vienetus ir skirtingose vietose prijungti skirtingas žarnas. Juolab, ilgesnė žarna niekada netrukdys, tačiau jeigu įsigysite per trumpą – teks susidurti su įvairiais nesklandumais, kurie gali apsunkinti laistymo darbus. Tad patariame visada geriau investuoti į ilgesnę laistymo žarną.

Sluoksnių kiekis. Skirtingos žarnos pasižymi skirtingu patvarumu. Patvarumą dažnai lemia sluoksnių kiekis, kuris ir suteikia žarnai tvirtumo. Dažniausiai komponuojamas žarnų sluoksnių kiekis yra trys - keturi sluoksniai. Tai tvirtos, ilgaamžės ir puikiai aplinkos dirgiklius atlaikančios žarnos, kurios tarnaus Jums ne vieną dešimtį metų. O šiuo metu pas mus rasite, net ir 6 sluoksnių meksikiečių gamybos laistymo žarnas. Specialus metalinio tinklo sluoksnis suteikia šiai žarnai lankstumo. O jau esančios ant žarnos tvirtos metalinės jungtys su spyruokle apsaugo žarną nuo užlūžimo.

Suvyniojimo ilgis - laistymo žarna su rite. Laistymo žarnos ritė yra aktuali tik tokiu atveju, kai žarna gali būti gražiai susukta ir laikoma tada, kai ji nėra reikalinga. Žinoma, ritės ilgis gali varijuoti, kadangi žarna visada gali būti suvyniojama didesniu lanku arba mažesniu, tačiau nurodyti matmenys padeda įvertinti kokios galima tikėtis. Tokiu atveju paprasčiau rasti vietą, kur žarna bus laikoma dar iki tol, kol ją nusiperkate.

Kainos aspektai. Kaip jau minėjome, MAIDINA siūlo labai daug skirtingų žarnų, kurios skiriasi pagrindiniais aspektais. Kainos labai įvairios ir kiekvienas gali pats nuspręsti, kurios laistymo žarnos geriausiai atitinka jo poreikius. Prekybos vietoje rasite žarnas ir jų priedus, kurių kainos varijuoja nuo 15 eurų. Nuolatos pildomas katalogas suteikia galimybę rasti tokias žarnas, kurios ne tik labiausiai  atitinka Jūsų poreikius charakteristikų prasme, tačiau ir tokias, kurios Jums labiausiai tinka piniginės atžvilgiu. Nepamirškite, kad tiek žarnos, tiek laistymo sistemos yra ilgalaikė investicija, tad verta skirti pinigų prekei, kuri Jums ilgai ir funkcionaliai tarnaus. Nešvaistykite savo pinigų nekokybiškoms prekėms.

Žarnos skersmuo. Svarbus kriterijus yra ir žarnos skersmuo, kadangi jis dažnai nulemia kokiu intensyvumu bėga vanduo. Žinoma, daugiausiai lemia slėgis, tačiau net kai jis ir didelis – be storesnės apimties žarnos nepavyks vienu metu išgauti didelio kiekio vandens. Laistymui puikiai užtenka ir mažesnių matmenų, pavyzdžiui, 19 mm., tačiau kai žarna skirta vandens perdavimui į talpą – rekomenduojama platesnė, pavyzdžiui, 25 mm.

Medžiaga. Nuo laistymo žarnos medžiagos dažnai priklauso prekės kokybė ir kiek ji Jums tarnaus. Aišku į tai įeina ir kiti aspektai: naudojimo dažnumas, priežiūra, kaina, gamintojas, bet iš ko pagaminta žarna yra tikrai labai svarbu. Jei norite, kad vanduo bėgtų tolygiai, tinkamai ir žarna tarnautų ilgai – rekomenduojame neužlūžtančias laistymo žarnas pagamintas iš PVC.

Geriausi pasiūlymai – tik pas mus

Pasirinkę geros kokybės laistymo žarnas galite jaustis ramūs, kad jos ilgai ir funkcionaliai Jums tarnaus. Ne tik kad nesukels jokių problemų, tačiau ir tokias išspręs, jeigu jos egzistuoja.

Puikus laistymo žarnos pasirinkimas, kuri išvyniojus ir įjungus srovę pailgėja net kelis kartus. Tai padeda rasti patogią laikymo vietą tada, kai ji nereikalinga ir maksimaliai išnaudoti laistymo žarnos naudą, kai ji yra būtina.

Laistymo žarnos gali būti parduodamos kartu su komplektais, kurie suteikia sistemai daugiau funkcionalumo. Į komplektą įeina: laistymo žarna, jungtys, daugiafunkcinis antgalis, žarnos laikiklis.

Susižinokite, koks darbinis ir trūkimo slėgis turi būti, kad vanduo bėgtų puikiai.

Laistymo žarnas laikymas

Norint patogiai ir tvarkingai laikyti sodo žarną tam yra sukurti specialūs laistymo žarnų laikikliai- vežimėliai. Turime tiek metalinių, tiek plastikinių žarnų laikiklių. Be to, galite pasirinkti: ar norite laistymo žarną laikyti ant vežimėlio, ar ant laikiklio ir pritvirtinti ją prie sienos.

Laistymo žarnos vežimėlis - įrankis leidžiantis lengvai transportuoti laistymo žarną į skirtingas vietas kieme be didelių pastangų. Jo pagalba tvarkingai susuksite sodo žarną ir esant poreikiui nesunkiai ją transportuosite. Laistymo vežimėlius siunčiame išardytus, pakankamai kompaktiškoje dėžėje. Prekės surinkimas tikrai gana nesunkus. Mūsų parduodami laistymo vežimėliai yra pagaminti Italijoje.

Laistymo žarnos laikiklis – įrankis, kuris leis tvarkingai laikyti Jūsų sodo žarną. Ant laikiklio užvyniojus žarną galėsite ją tiesiog lengvai pernešti arba pritvirtinti varžtais prie sienos ir esant poreikiui išsitempti žarną iki reikiamos vietos. Pas mus parduodami laistymo žarnos laikikliai pagaminti Italijoje, Anglijoje arba Meksikoje.

Renkantis laistymo žarnos laikiklį pirmiausia svarbu žinoti, kokio diametro ir ilgio laistymo žarną turite arba planuojate įsigyti. Primename, kad skirtingos laistymo žarnos vežimėlių konstrukcijos yra sukurtos išlaikyti tam tikrus svorius, todėl nesilaikydami instrukcijų galite nesunkiai sulaužyti laistymo žarnos vežimėlį ar laikiklį uždėję per sunkią laistymo žarną. Prie kiekvienos prekės būna nurodyta kokio diametro ir kokio ilgio žarną galima laikyti.

Laistymo žarnos priežiūra

MAIDINA prekiauja tik pačios geriausios kokybės vandens žarnomis, kurios ne tik puikiai atlieka joms paskirtą funkciją, tačiau ir ilgai tarnauja. Nors įranga yra atspari UV spinduliams ir kitiems aplinkos dirgikliams, visgi, skyrus jai šiek tiek dėmesio galėsite jaustis tikras, kad ji veiks dar ilgai.

Pirmiausia reikia rasti vietą, kurioje žarna bus eksploatuojama. Vasaros metu daugelis paromis ją laiko sode arba darže, kadangi ji reikalinga kiekvieną dieną, tad paprasčiausiai neverta jos sandėliuoti. Tai yra visiška tiesa, tačiau vėsiuoju metų laiku žarnos neturėtų būti laikomos lauke, kadangi ypač žemai nukritusi temperatūra gali jas apgadinti. Nors šiais laikais gaminamos žarnos ypač kokybiškos ir labai puikiai „atlaiko“ net ir didelius šalčius, visgi, saugumo vardan labai rekomenduojame ją pernešti žiemoti į sandėliuką. Taip pat prieš kabinant žiemai labai svarbu patikrinti, ar žarnoje neliko vandens. Jeigu jo yra – išpilkite. Suvyniodami žarną patikrinkite, ar neliko kokių nors sulenkimų tose vietose, kur neturėtų būti. Vyniojant žarną labai svarbu, kad neatsirastų kampų, kurie gali ją apgadinti. Suvyniojus pakratykite, kad įsitintumėme, jog viduje neliko vandens. Tuomet nuimkite visus antgalius, kad į vidų patektų oro ir ilgainiui likęs vanduo arba drėgmė paprasčiausiai išdžiūtų. Kokybiškam žarnos veikimui labai rekomenduojami vandens filtrai, kurie padeda išvengti dumblių. Pastarieji patekę į žarną gali ją užkimšti. Žinoma, dažniausiai didesnė vandens srovė padeda to išvengti, tačiau geriausia naudoti papildomas apsaugas. Tokiu atveju galėsite jaustis ramiau, kad vandens žarna tarnaus maksimaliai ilgą laiko tarpą.

Apie mūsų parduodamų laistymo žarnų gamintojus

Bradas – lenkų gamintojas, kuris pradėjo savo veiklą 1989 metais ir nuo to laiko vis plečiasi. Prekiauja itin plačiu įvairiausių sodo prekių pasirinkimu.

Truper – viena garsiausių Lotynų Amerikos sodo prekių gamintojų ir platintojų. Ši meksikiečių įmonė, šiuo metu turi daugiau nei 13 000 prekių. Įmonė nuolatos tobulėja, plečiasi, auga ir garsėja savo prekių kokybe bei ilgaamžiškumu.

Jeigu Jums reikalinga vandens žarna – siūlome užsisakyti MAIDINA internetinės prekybos vietoje. Užsisakius gaminius jie per kelias dienas pasieks Jūsų namų duris, tad neteks tikrai ilgai laukti, kol vandens žarna galės būti naudojama. Ji bus pristatoma į bet kurį Lietuvos miestą ir nesvarbu, ar gyvenate Klaipėdoje, Vilniuje ar Kaune – MAIDINA specialistai dirba operatyviai ir stengiasi gaminius pristatyti taip greitai, kaip tik įmanoma. Be to, jei prekė telpa, gali būti pristatyta į paštomatą, tad prekes galėsite atsiimti Jums patogiu laiku.

Jei visgi sunku išsirinkti tinkamą laistymo žarną ar jai tinkančias jungtis - susisiekite su mumis internetu info@maidina.lt ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite profesionalią konsultaciją. Taip pat galite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje. Rekomenduojame užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį jei norite visada patys pirmieji sužinoti apie mūsų naujienas ir nuolaidas.

Mūsų įmonė MAIDINA prekiauja daugiau nei 25 metus kokybiškomis laistymo prekėmis visiems draugiškomis kainomis.

Mūsų parduotuvėje rasite 13 mm, 15 mm, 19 mm ir 25 mm diametro laistymo žarnas. Taip pat gali būti 3 arba 4 sluoksnių armuota sodo žarna.

Laistymo žarnos kokybė priklauso nuo medžiagų iš kurių ji pagaminta. Rinkdamiesi laistymo žarną atkreipkite dėmesį į sluoksnių skaičių, atsparumą UV spinduliams bei medžiagą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės