Filtras
Kaina
iki
30
145
Gamintojai
Filter

Šildomos elektrinės daigyklos

Ilgėjančios dienos, bundanti gamta ir vis šiltesnis oras primena apie artėjantį sodinimą sezoną. Norint tinkamai pasiruošti sodinimo metui, jam reikėtų pradėti ruoštis kiek anksčiau. Svarbu suplanuoti ką ir kiek ruošėtės auginti, kur sodinsite, patikrinti kokių sėklų turite ir ko dar trūksta ir ar visus įrankius bei priemones sodinimui turite.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą įvairiausių sodinimo ir daiginimo prekių, kurios tiks tiek pažengusiems sodininkams, tiek pradedantiesiems. Tarp prekių rasite: daigyklas, elektrines šiltlysves, augalų priežiūros padėklus, šiltlysves, pakeltas lysves, sodinimo įrankius, daigyklas su laistymu, augalų drėkinimo priemones ir panašias prekes.

Norėtume išskirti mūsų naujovę – elektrines šildomas šiltlysves. Turime jų skirtingų dydžių, išdėstymų ir galingumų. Yra po 1, 3 ar 4 nedideles šiltlysves, kurios statosi ant šildomo pagrindo susidedantys rinkiniai. Taip pat galite rinktis tarp: 8, 13, 24, 50W galingumo šiltlysvių. Kuo šiltlysvė galingesnė, tuo labiau šils jos pagrindas. Šios šiltlysvės-daigyklos tiks daiginti bet kokių tipų sėklas dar šaltuoju metu ar sau greitai užsiauginti jau ankstyvą pavasarį įvairių prieskoninių žolelių. Ekonomiškas šildymo padėklas sunaudoja minimaliai elektros energijos. Elektrinis padėklas suteikia tinkamą šilumos kiekį, kuris padeda augalams greičiau sudygti ir palaiko jaunų augalų vystymąsi. Skaidrus viršutinis dangtis su reguliuojama ventiliacija, leidžia kontroliuoti idealias drėgmės sąlygas. Prekės pagamintos iš kokybiško, perdirbamo plastiko, todėl yra draugiškos gamtai.

Nei karto nebandžiusiems kažko auginti, augalų užauginimas ir sėklų daiginimas gali pasirodyti nelengvas procesas. Galime užtikrinti, kad taip tikrai nėra ir paskaičius mūsų rekomendacijas viskas bus dar paprasčiau.

• Atidžiai perskaitykite visą informaciją ant sėklų pakelio. Ten bus parašyta sodinimo metas, kokiame gylyje pasodinti, kaip laistyti ir prižiūrėti. Svarbu patikrinti sėklų galiojimo laiką.

• Naudokite kokybiškas durpes. Žemė iš sodo netinka, nes joje gali būti kenkėjų, kurie pakenks dygimui.

• Nepamirškite - daigeliams reikia daug šviesos. Daigyklas ar vazonėlius reikėtų laikyti kuo geriau apšviestoje vietoje, rekomenduojama atsukus į pietų pusę.

• Tinkamas drėgmės kiekis. Tinkamą drėgmės lygį gali būti sudėtinga palaikyti, bet stenkitės, kad žemė būtų ne šlapia, o drėgna.

• Svarbu nepasodinti sėklų per giliai. Informacija apie sodinimą būna ant sėklų pakelio. Pagrinde sėklas rekomenduojama sodinti 2 ar 3 kartus giliau nei sėklos plotis.

• Daigelius patręškite. Kurį laiką augalas trąšų gauna iš pačios sėklos, bet po to reikia jais pasirūpinti papildomai. Svarbu įsigilinti į informaciją apie tręšimą ant sėklų pakelio.

• Augalų grūdinimas. Labai svarbu jaunų augaliukų nepasodinti per anksti į lauką, nes atėjus šalnai jie žus. Prieš persodinimą į lauką juos reikia pradėti grūdinti: išnešti dienos metu į lauką, o naktį parnešti atgal į vidų arba vis praverti langą, jei jie auga ant palangės.

Perskaičius vis tiek liko neatsakytų klausimų? O gal norite pasitarti su specialistu? Susisiekite su mumis internetu, telefonu ir gaukite nemokamą, profesionalią konsultaciją. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite didelį bei platų pasirinkimą sodinimo, laistymo įrenginių ir kitų sodo reikmenų pasirinkimą palankiausiomis Jums kainomis. Laukiame JŪSŲ!

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės