LightPro lauko šviestuvams -30% nuolaida. Išsirinkite čia

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Patarimai

Noriu skaityti apie:
Inžektorinis trąšų dozatorius | Kaip apskaičiuoti pasiurbiamų trąšų kiekį?
Naudojant bet kokio tipo trąšų dozatorius būtina laikytis tręšimo rutinos. Skaitykite plačiau straipsnyje
Skaityti plačiau
Automatinis lauko apšvietimas. Valdymas išmaniuoju telefonu.
Lauko apšvietimas suteikia akcentą mėgstamiausiems ir gražiausiems kiemo objektams. Tačiau ne kiekvienas išnaudoja pilną lauko apšvietimo potencialą. Apšvietimo automatizavimas ne tik supaprastina sistemos priežiūrą, bet gali padaryti Jūsų kiemą dar jaukesniu. Yra įvairių būdų automatizuoti lauko šviestuvus. Pats funkcionaliausias būdas – patogiai valdyti apšvietimo sistemą išmaniuoju telefonu.
Skaityti plačiau
Apsauginės plėvelės nuo šalnų: kam, kada ir kaip naudoti
Atėjus pirmosioms rudens šalnoms ar sugrįžus netikėtai žiemai pradedama galvoti, kaip apsaugoti savo augaliukus esančius lauke. Nelaukite to, o pasirūpinkite augalų apsauga iš anksto. Augalų dengimas agroplėvele yra vienas dažniausių būdų apsaugoti savo augalus.
Skaityti plačiau
PE jungtys: paskirtis, montavimas ir pasitaikančios klaidos
Dalinamės patarimais, kaip teisingai montuoti PE jungtis tam, kad laistymo sistema būtų sandari
Skaityti plačiau
Kaip apsisaugoti: tinklai nuo paukščių
Paukščiai nuosavų namų kiemuose dažniausiai yra laukiami svečiai: jie praskaidrina mums dieną savo čiulbėjimu ir sunaikina įvairius sodo kenkėjus. Šaltuoju metų laiku dauguma šeimininkų iškelia įvairias lesyklėles norint padėti pasimaitinti paukšteliams. Tačiau atėjus uogų derėjimo metui, jie pradeda skanauti ne tik įvairias lervas, kirminėlius, jiems skirtą lesalą, bet ir mūsų derlių: braškes, vyšnias, trešnes, serbentus, agrastus, avietes, slyvas ir pan. Tad kaip elgtis, kad mūsų užauginto derliaus liktų ir mums patiems?
Skaityti plačiau
Kaip prižiūrėti, laistyti magnolijas?
Magnolija – stulbinamai gražus augalas, kilęs iš Japonijos, sėkmingai auginamas ir Lietuvoje. Šis augalas pavasarį nudžiugina savo žydėjimu – plikos magnolijos šakos pasipuošia neįtikėtino grožio žiedais, kurie atrodo tarsi drugeliai nutūpę ant šakų pailsinti savo sparnelius. Magnolijos turi daug skirtingų rūšių – vienos yra atsparesnės Lietuvos klimatui būdingiems šalčiams, kitos lepios ir reikalauja papildomos priežiūros. Šiame straipsnyje trumpai aptariame, kaip išsirinkti, sodinti bei prižiūrėti magnoliją savo sode.
Skaityti plačiau
Skirtingi šilauogių laistymo būdai. Kuris būdas Jums tinkamiausias?
Planuojant šilauogių ūkį ar netgi sodinant kelis krūmelius prie namų, svarbu susiplanuoti, kaip laistysite sodinukus. Šilauogės nemėgsta, kai būna laistomos per daug arba per mažai. Tad, šiame straipsnyje apžvelgsime tinkamas laistymo sistemas šilauogėms. Tikimės, kad tai padės išsirinkti Jums tinkamiausią!
Skaityti plačiau
Apie laistymo sistemą paprastai V. Vamzdžių išdėstymo projektavimas, klojimas
Teisingas vamzdžių klojimas yra labai svarbus faktorius teisingai veikiančioje sistemoje. Apie tai, kaip projektuoti ir kloti vamzdžius aptariame šiame patarimų straipsnyje
Skaityti plačiau
Braškių laistymo sistema - filtravimas, tręšimas, drėkinimas
Braškės – daug vandens ir tinkamo laistymo reikalaujančios uogos.  Atvirose lysvėse auginamos braškės ypač jautriai reaguoja į vandens trūkumą. Jos pasižymi seklia šaknų sistema, todėl vasarą, persodintos į purią dirvą, sunkiai išgauna jų brendimui reikalingą drėgmę. 
Skaityti plačiau
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • >
  • žiūrėti visus