Informuojame, kad nuo rugsėjo 13 d. pagal LR Vyriausybės numatytą tvarką aptarnauti fizinėje parduotuvėje galėsime turinčius galimybių pasą

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Patarimai

Noriu skaityti apie:
Apsauginės plėvelės nuo šalnų: kam, kada ir kaip naudoti
Atėjus pirmosioms rudens šalnoms ar sugrįžus netikėtai žiemai pradedama galvoti, kaip apsaugoti savo augaliukus esančius lauke. Nelaukite to, o pasirūpinkite augalų apsauga iš anksto. Augalų dengimas agroplėvele yra vienas dažniausių būdų apsaugoti savo augalus.
Skaityti plačiau
PE jungtys: paskirtis, montavimas ir pasitaikančios klaidos
Dalinamės patarimais, kaip teisingai montuoti PE jungtis tam, kad laistymo sistema būtų sandari
Skaityti plačiau
Kaip apsisaugoti: tinklai nuo paukščių
Paukščiai nuosavų namų kiemuose dažniausiai yra laukiami svečiai: jie praskaidrina mums dieną savo čiulbėjimu ir sunaikina įvairius sodo kenkėjus. Šaltuoju metų laiku dauguma šeimininkų iškelia įvairias lesyklėles norint padėti pasimaitinti paukšteliams. Tačiau atėjus uogų derėjimo metui, jie pradeda skanauti ne tik įvairias lervas, kirminėlius, jiems skirtą lesalą, bet ir mūsų derlių: braškes, vyšnias, trešnes, serbentus, agrastus, avietes, slyvas ir pan. Tad kaip elgtis, kad mūsų užauginto derliaus liktų ir mums patiems?
Skaityti plačiau
Kaip prižiūrėti, laistyti magnolijas?
Magnolija – stulbinamai gražus augalas, kilęs iš Japonijos, sėkmingai auginamas ir Lietuvoje. Šis augalas pavasarį nudžiugina savo žydėjimu – plikos magnolijos šakos pasipuošia neįtikėtino grožio žiedais, kurie atrodo tarsi drugeliai nutūpę ant šakų pailsinti savo sparnelius. Magnolijos turi daug skirtingų rūšių – vienos yra atsparesnės Lietuvos klimatui būdingiems šalčiams, kitos lepios ir reikalauja papildomos priežiūros. Šiame straipsnyje trumpai aptariame, kaip išsirinkti, sodinti bei prižiūrėti magnoliją savo sode.
Skaityti plačiau
Skirtingi šilauogių laistymo būdai. Kuris būdas Jums tinkamiausias?
Planuojant šilauogių ūkį ar netgi sodinant kelis krūmelius prie namų, svarbu susiplanuoti, kaip laistysite sodinukus. Šilauogės nemėgsta, kai būna laistomos per daug arba per mažai. Tad, šiame straipsnyje apžvelgsime tinkamas laistymo sistemas šilauogėms. Tikimės, kad tai padės išsirinkti Jums tinkamiausią!
Skaityti plačiau
Apie laistymo sistemą paprastai V. Vamzdžių išdėstymo projektavimas, klojimas
Teisingas vamzdžių klojimas yra labai svarbus faktorius teisingai veikiančioje sistemoje. Apie tai, kaip projektuoti ir kloti vamzdžius aptariame šiame patarimų straipsnyje
Skaityti plačiau
Braškių laistymo sistema - filtravimas, tręšimas, drėkinimas
Braškės – daug vandens ir tinkamo laistymo reikalaujančios uogos.  Atvirose lysvėse auginamos braškės ypač jautriai reaguoja į vandens trūkumą. Jos pasižymi seklia šaknų sistema, todėl vasarą, persodintos į purią dirvą, sunkiai išgauna jų brendimui reikalingą drėgmę. 
Skaityti plačiau
Kaip veikia inžektorinis trąšų ir oro dozatorius?
Šiame straipsnyje plačiau aptariame kokiu principu veikia inžektoriniai trąšų dozatoriai bei kokią naudą teikia papildomai sumontuoti oro dozatoriai laistymo sistemoje
Skaityti plačiau
Kaip pasirinkti trąšų dozatorių ūkyje?
Šiais laikais yra įvairių tręšimo būdų. Pagrindiniai kriterijai pasirenkant trąšų dozavimo metodą yra galimos paklaidos intervalas, galimo gedimo tikimybė ir jo pašalinimas bei numatytas biudžetas.
Skaityti plačiau
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
  • žiūrėti visus