Norėdami gauti vejos ar žemės ūkio laistymo sistemos pasiūlymą rašykite mums info@maidina.lt

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Patarimai

Noriu skaityti apie:
Skirtingi šilauogių laistymo būdai. Kuris būdas Jums tinkamiausias?
Planuojant šilauogių ūkį ar netgi sodinant kelis krūmelius prie namų, svarbu susiplanuoti, kaip laistysite sodinukus. Šilauogės nemėgsta, kai būna laistomos per daug arba per mažai. Tad, šiame straipsnyje apžvelgsime tinkamas laistymo sistemas šilauogėms. Tikimės, kad tai padės išsirinkti Jums tinkamiausią!
Skaityti plačiau
Apie laistymo sistemą paprastai V. Vamzdžių išdėstymo projektavimas, klojimas
Teisingas vamzdžių klojimas yra labai svarbus faktorius teisingai veikiančioje sistemoje. Apie tai, kaip projektuoti ir kloti vamzdžius aptariame šiame patarimų straipsnyje
Skaityti plačiau
Braškių laistymo sistema - filtravimas, tręšimas, drėkinimas
Braškės – daug vandens ir tinkamo laistymo reikalaujančios uogos.  Atvirose lysvėse auginamos braškės ypač jautriai reaguoja į vandens trūkumą. Jos pasižymi seklia šaknų sistema, todėl vasarą, persodintos į purią dirvą, sunkiai išgauna jų brendimui reikalingą drėgmę. 
Skaityti plačiau
Kaip veikia inžektorinis trąšų ir oro dozatorius?
Šiame straipsnyje plačiau aptariame kokiu principu veikia inžektoriniai trąšų dozatoriai bei kokią naudą teikia papildomai sumontuoti oro dozatoriai laistymo sistemoje
Skaityti plačiau
Kaip pasirinkti trąšų dozatorių ūkyje?
Šiais laikais yra įvairių tręšimo būdų. Pagrindiniai kriterijai pasirenkant trąšų dozavimo metodą yra galimos paklaidos intervalas, galimo gedimo tikimybė ir jo pašalinimas bei numatytas biudžetas.
Skaityti plačiau
Efektyvi daržo apsauga nuo kurmių
Vienas iš daržininkų rūpesčių, kurių ir taip atrodytų netrūksta šalia daugybės kitų darbų darbelių, yra kurmiai. Šie maži padarėliai pačių augalų neėda,  tačiau beieškodami maisto rausia dirvožemyje požeminius tunelius. Strapsnyje dalinamės patarimais, kaip išvengti kurmiarausių savo kieme.
Skaityti plačiau
Kaip išsirinkti ir įsirengti pakeltas lysves?
Jeigu svajojate apie kuo anksčiau šviežią derlių darže, lengvesnę jo priežiūrą ir estetišką vaizdą – įsirenkite pakeltas lysves. Šiuo metu pasiūloje yra pačių įvairiausių formų, medžiagų, dydžių, spalvų ir kainų pakeltų lysvių, todėl kiekvienas ras ką jam išsirinkti. Šiuo straipsniu pasistengsime Jus supažindinti su pakeltomis lysvėmis ir jų įrengimu
Skaityti plačiau
Kam skirtos komposto dėžės?
Šiame straipsnyje dalinamės išsamiais patarimais kaip kompostuoti ir kaip įsirengti komposto dėžę savo kieme.
Skaityti plačiau
Apsauga nuo šalnų naudojant tinklus ir plėveles
Praeitame straipsnyje supažindinome Jus su šalnų tipais ir apsauga nuo šalnų naudojant purkštuvus. Purkštuvai yra puikus sprendimas norint apsaugoti nuo šalnų krūmus ir medžius, tačiau žemaūgiams augalams reikalingas kitas sprendimas. Vienas iš sprendimų yra uždengti augalus plėvele. Uždengiant augalus specialiu audiniu, sukuriate mikroklimatą, kurio temperatūra yra aukštesnė nei išorėje. Užklotas audinys sulaiko šilumą sklindančią iš žemės ir šaltį ateinantį nuo viršaus.
Skaityti plačiau
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
  • žiūrėti visus