Filtras
Kaina
iki
1.2
2
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Ventiliai lašelinei juostai

Ventiliai lašelinei juostai – tai ventiliai skirti padaryti atsišakojimus nuo vamzdžio į lašelines juostas. Ventiliai lašelinei juostai plačiai naudojami ūkiuose, kur reikia palaistyti didelius plotus braškių. Taip pat yra naudojami darže, kai vandens šaltinis negali palaistyti vienu metu didesnio ploto. Ventilius taip pat pravartu naudoti, jeigu laistomi skirtingų kultūrų augalai ir jiems reikalingas skirtingas vandens kiekis. Ventilių lašelinei juostai yra įvairių rūšių, skirtų skirtingiems vamzdžiams. Plačiau aptarsime kiekvieną iš jų.


Ventiliai lašeliniai juostai skirti plastikiniams LDPE ir PE vamzdžiams. Ventilius plastikiniams vamzdžiams galima suskirstyti dar į tris rūšis: srieginiai, su tarpine ir tiesiogiai pajungiami sujungimai.


Srieginiai ventiliai lašelinei juostai – tai ventiliai, kurie yra su išoriniu sriegiu ir kurių srieginė dalis yra montuojama į balnus arba į trišakius tam tikros rūšies vamzdžiams, o kita dalis užsiveržia ant lašelinės juostos. Montuojant per balnus, yra gręžiama skylė vamzdyje, o montuojant per trišakius – vamzdis karpomas.


Ventiliai su tarpinėmis – tai ventiliai, kurie montuojasi kartu su tarpinėmis (juodos arba raudonos spalvos). Šie sujungimai tinka LDPE ir PE vamzdžiams, kurių diametras ne mažesnis nei 32 mm. Jų montavimui reikalingas grąžtas, ne didesnis nei 15mm, kad plastikiniame vamzdyje išgręžti skylę, o į padarytą skylę įsistato tarpinė ir įsideda pajungimas, ant kitos pajungimo dalies užsiveržia lašelinė juosta.


Tiesiogiai pajungiami sujungimai – tai plastikinis ventilis, skirtas 16mm LDPE, PE ar lašeliniam vamzdžiui sujungti su lašeline juosta. 16mm vamzdžio sujungimas užsimauna ant jungties (rekomenduojame dar užspausti vamzdį sąvarža) ir užsiveržia lašelinė juosta.


Ventiliai LAY FLAT vamzdžiui. Ventiliai skirti sujungti mėlyną, lankstų, minkštą LAY FLAT vamzdį su lašeline juosta (padaryti laistymo atšakas). Jų pajungimo tipas yra toks pats, kaip ventilių su tarpinėmis, išgręžiama skylė, įsistato ventilis ir ant kitos dalies užveržiama lašelinė juosta.


Ventiliai juostai.
Tai vienintelis ventilis skirtas sujungti lašelinę juostą tarpusavyje. Dažniausiai naudojami, kai nenorima perdarinėti sistemos, o reikia kranelio sistemoje, uždaryti ar atidaryti laistymo liniją. Taip pat patogu naudoti, jeigu vidurį linijos jau nėra augalų, o juosta jau paklota ilga, vientisa linija. Tokiu atveju, kad neeikvoti vandens, galima uždaryti lašelinės juostos liniją, kuriai laistymas jau nereikalingas.


Ventilius lašelinei juostai galima įsigyti internetu laistymoiranga.lt. Visas kainas, aprašymus galima rasti mūsų internetinėje parduotuvėje, tad išsirinkti tinkamus sujungimus tikrai nesunku. Jeigu kiltų klausimų ar reikėtų konsultacijos, galima kreiptis į mūsų specialistus telefonu arba elektroniniu paštu.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės