Filtras
Kaina
iki
11
11
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Purškimo kampas
Filter

Rotoriniai antgaliai

Rotoriniai statinių purkštuvų kelių čiurkšlių antgaliai užtikrina tolygų mažo intensyvumo laistymą. Šie purkštuvai purškia čiurkšlėmis bei sukasi. MAIDINA elektroninėje parduotuvėje rasite trijų gamintojų rotorinius antgalius: Irritrol, Hunter ir K-RAIN. Visi purkštukai pasižymi aukštą kokybę ir ilgaamžiškumu, o jų parinkimas priklauso nuo jusų projekto: vandens šaltinio našumo, zonų, išdėstymo, apželdinimo plano ir daug kitų skirtingų faktorių. Atkreipkite dėmesį, kad visi purkštukai yra reguliuojamo kampo. Kiekvieno rotorinio antgalio specifikacijose galite sužinoti, kokiu atstumu jis purškia ir kokį kampą galite nustatyti. Taip pat yra rotoriniai antgaliai, kurių kampas yra 360 laipsnių, tad šie antgaliai yra nereguliuojami. Pailgoms zonoms yra skirti stačiakampio forma laistantys rotoriniai antgaliai (MP Side, MP Left, MP Right).

Visi rotoriniai antgaliai yra montuojami su korpusais. Šiems antgaliams tinka visi mūsų el. parduotuvėje esantys korpusai: SL ir I-PRO.

Tam, kad reguliuoti rotorinį antgalį būtų lengviau, yra sukurti specialūs raktai. Jų pagalba galėsite lengvai nustatyti reikiamą kampą, pamažinti išlaistomo vandens srovę. Šiuos raktus rasite tarp rekomenduojamų prekių.

Abejojate, ar tinkamai pasirinkote kolektorinę dėžę? Susisiekite su MAIDINA specialistais ir mes jums suteiksime nemokamą konsultaciją bei padėsime išsirinkti tinkamą kolektorinę dėžę jūsų laistymo sistemai.

„MAIDINA“ prekiauja tik kokybiškomis, ilgaamžėmis ir visų vertinamomis prekėmis kiekvienam prieinamomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės