Filtras
Kaina
iki
5.35
20
Gamintojai
Filter

Inžektorių aksesuarai

Mūsų parduotuvėje rasite įvairių aksesuarų inžektoriams. Jūsų patogumui siūlome dviejų rūšių inžektorių aksesuarų, tai yra trąšų dozatoriaus filtras ir trąšų įsiurbimo komplektas.


Trąšų dozatoriaus filtras – tai įsiurbimo komplekte esantis filtras, kuris apsaugos sistemą nuo užsikimšimo. Nedidelio dydžio tinklinis filtras leidžia nepatekti neištirpusioms trąšoms bei kitiems nešvarumams patekti į sistemą, kurie gali ją užkimšti, sudaryti nuosėdas ant vamzdžių.


Trąšų įsiurbimo komplektas inžektoriams – jis yra reikalingas inžektoriams GZ ar MAZZEI modeliams, kad galėtų įsiurbti skystas trąšas. Trąšų įsiurbimo komplektas yra būtinas perkant inžektorių bei gali būti reikalingas, kaip pakaitinė detalė perkant surinktą trąšų mazgą, nes galima pakeisti įsiurbimo komplektą (surinktame trąšų dozatoriaus mazge į komplektą įeina trąšų įsiurbimo komplektas).


Inžektorių aksesuarai tai neatsiejama inžektorių dalis, kuri padeda sistemai veikti pilnavertiškai ir sklandžiai.
Kainas, nuotraukas, aprašymus rasite internete, MAIDINA internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt Esant neaiškumams dėl inžektorių aksesuarų, galite kreiptis į MAIDINA specialistus elektroniniu paštu, telefonu ar pabendrauti gyvai fizinėje parduotuvėje. MAIDINA fizinėje parduotuvėje prekes galite įsigyti iš karto ir sumokėti grynais pinigais ar banko kortele. Darbo laikas 9:00 – 17:00 (pirmadienis-penktadienis), sezono metu (balandis - birželis) galima apsipirkti ir šeštadieniais, darbo laikas 9:00 – 15:00. Jeigu esate iš kito miesto, prekes siunčiame per kurjerių tarnybas ar į paštomatą. Greitas ir patogus prekių pristatymas, prekes gausite 1-3 darbo dienų bėgyje.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės