Filtras
Kaina
iki
0.15
208
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Purškimo kampas
Laistymo laikas
Atstumas tarp lašintuvų
Sienelės storis
Laistymo plotas
Skersmuo
Sriegis
Filter

Šiltnamio laistymo rinkiniai

Pasirūpinkite, kad jūsų sodo aplinkos laistymas taptų ekologiškas ir taupus. Įsirenkite laistymo sistemą šiltnamiuose ar soduose, kaupkite lietaus vandenį rezervuaruose bei įsigykite patogius rankinius purkštuvus, laistymo žarnas. Tolygus augalų laistymas, lietaus vandens naudojimas, dirvožemio būsenos stebėjimas leis išleisti mažiau ir turėti daugiau.

Visiškai natūralu, kad kasdieninis šiltnamio laistymas reikalauja daug laiko bei sąnaudų, kadangi netikslus vandens išliejimas – brangu. Tokiu atveju automatinė laistymo sistema šiltnamiui yra geriausias šiuo metu egzistuojantis pasirinkimas.

Gravitacinio slėgio laistymo rinkiniai

Puikus MAIDINA pasirinkimas yra gravitacinio laistymo rinkiniai, kurie veikia puikiai, tausoja vandenį, kainuoja pigiai. Jų funkcionalumui pasiekti reikalinga tik gravitacinė jėga, tad sąnaudos - mažos.

 1. Šio tipo laistymo sistema šiltnamiui yra lengvai prižiūrima, tad veikia be žmogaus įsikišimo.
 2. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie neseniai pradėjo džiaugtis šiltnamio funkcionalumu ir paprasčiausiai neturi tam įgūdžių. Sistema viską padarys už Jus.
 3. Sistemos įdiegimas labai paprastas ir greitas, tam nereikia samdyti profesionalų.
 4. Tai ypač aukštos kokybės bei ilgaamžė sistema.
 5. Papildomas privalumas, kad ji veikia itin optimaliai, puikiai suderina funkcionalumo ir žemos kainos santykį, galiausiai, pasižymi ypač geru laistymo mechanizmu.

Šios laistymo sistemos šiltnamiui suteiks Jums galimybę į sodininkystę pasižiūrėti kur kas paprasčiau. Pirmiausia reikalingas vandens rezervuaras, kurį taip pat galite įsigyti pas mus. Talpas reikia formuoti ant pagrindo, kuris nuo žemės turėtų būti pakilęs iki 1 metro. Pastačius reikia sumontuoti įrangą, o laikantis instrukcijos tai galima padaryti greitai ir be jokio vargo. Naudodamiesi brėžiniais prijunkite sistemą prie rezervuaro ir kai talpa bus pilna – atsukite vožtuvą.  Pagal Jūsų poreikius vanduo pradės bėgti, šiltnamio augaliukai galės džiaugtis vandeniu.

Gravitacinio slėgio rinkiniai padeda išgauti dviejų tipų laistymą:

 • Taškinis laistymas.
 • Linijinis laistymas.

Papildomai MAIDINA siūlo visus priedus, kurie reikalingi gravitaciniam vandens sistemos bėgimui. Taupantiems laiką puikiai tiks sistemos komplektas TERASA, kuris skirtas augalų vazonėliuose laistymui.

Vandentiekio slėgio laistymo rinkiniai

Kaip ir išduoda sistemos pavadinimas – vandens išgavimui reikalingas miesto vandentiekis. Šio tipo laistymo sistemos šiltnamiui sukurtos šiuolaikinio žmogaus poreikiams. Taigi, veikia puikiai, nereikalauja priežiūros, puikiai atlieka savo darbą ir be žmogaus įsikišimo. Vėlgi, tai puikus pasirinkimas tam, kuris iki šiol dar niekada nebandė puoselėti šiltnamio ir nori, kad jis tikrai vešėtų. O be geros laistymo sistemos to padaryti nepavyks.

Kad vandentiekio slėgio rinkinys veiktų – reikalingas vandens slėgis, kurios intensyvumas yra ne mažesnis nei 1 atm. Prijungimas labai paprastas, kadangi sistema paprasčiausiai sujungiama su vandentiekio čiaupu. Šiltnamio laistymo sistemos veiks puikiai tik tokiu atveju, jeigu vanduo bus švarus, jame nebus priemaišų, didelių dalelių, kurios gali užteršti vandenį.

Atsiliepimai apie vandentiekio slėgio rinkinį tik teigiami. Ne veltui gamintojai rinkoje pasiūlo vis daugiau inovatyvių sistemų, kurios yra pritaikytos prie skirtingų žmonių poreikių. MAIDINA tai pat rūpinasi, kad rastumėte tokią sistemą, kokia  labiausiai tinka Jums.

 • Taškinis laistymas yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai reikia palaistyti tam tikro augalo šaknis išvengiant lapų apliejimo. Ši lašelinė laistymo sistema padeda labai tolygiai paskirstyti vandenį. Taip suteikiama galimybė augalui gauti reikalingą vandens kiekį, o žmogus – sutaupyti.
 • Kitas pasirinkimas – linijinis laistymas. Įrangos kaina maža, o nauda – neįvertinama. Ši šiltnamio laistymo sistema yra naujos kartos drėkinimo sistema, kuri padeda sutaupyti vandens, taip pat, tikslingai palaistyti lysves. Vanduo pasiekia kiekvieno augalo šaknis, tad pavyksta džiaugtis vešėjančiais ir puikiai atrodančiais augalais. Šio tipo sistemos labai mėgstamos ir todėl, kad jos lengvai montuojamos, nereikia specialistų pagalbos.
 • Kartu su įranga MAIDINA siūlo ir papildomos komplektacijos priedus, kurie pasirūpins, kad laistymo sistemos šiltnamiui veiktų kokybiškai be žmogaus įsikišimo: aklė akinukai vamzdžiui, diskinis filtras, laikiklis, mechaninis valdiklis, skylamušis, sriegis ir kiti priedai. Dėl pasirinkimo visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai padės rasti tai, ko ieškote.

Kadangi MAIDINA siūlomos šiltnamio laistymo sistemos labai įvairios – siūlome pasitarti su mūsų specialistais, kurie suteiks jums išsamias konsultacijas bei padės rasti tai, ko reikia, kad augalai visada būtų aprūpinti vandeniu.

Šiltnamio laistymo sistema Keturkojis

Mėgstantiems, kad viskas būtų daromas už juos – puikus pasirinkimas yra šiltnamio laistymo sistema - Keturkojis. MAIDINA siūlo įrangą, kuri tinka ir gravitaciniam, ir vandentekio sistemos veikimui, tad pasirinkite Jums labiausiai priimtiną variantą.

Tiek vienas, tiek kitas laistymo padėjėjas padės Jums dėl nieko nesukti galvos, nes nors sistema yra rankinio valdymo, tačiau papildomai nusipirkus valdiklį galima ją automatizuoti. Sistema labai pasitarnauja, kadangi galima sutaupyti daug vandens, o tuo pačiu ir pinigų (ypač kai naudojama vandentiekinė sistema).

 1. Tai paprastas ir patogus augalų saugojimas esant labai prastomis oro sąlygomis.
 2. Tinkamas palaistymas padeda džiaugtis puikiai augančiais augaliukais. Jeigu iki šiol laistėte su laistytuvu, tikėtina, kad labai daug vandens paprasčiausiai pratekėjo į šalį.
 3. Kokybiškai laistant sumažinama ir piktžolių galimybė.
 4. Pamirškite nuolatinį stebėjimą – ar žemė ne per daug sausa. Nuo šiol ji bus tokia, kokios tobulai reikia augalui.
 5. Įranga gana pigi, tad nereikalingos didelės pradinės investicijos.

Šiltnamio laistymo rinkiniai bus pristatyti į Jums labiausiai tinkamą vietą ir jokio skirtumo, ar gyvenate Šiauliuose, ar Vilniuje. Siūlome užsisakyti dabar ir jau po kelių dienų džiaugtis įranga, kuri pagerins Jūsų gyvenimo kokybę. Nesvarbu, ar šiuo metu už lango kaitriai šviečia saulė ir įranga būtina, ar dar tik sninga ir jos reikės tik už kelių mėnesių – pasirūpinkite ja jau dabar.

 

Šiltnamio laistymo rinkiniai padės lengvai, tiksliai, be didelių pastangų palaistyti augalus šiltnamyje.

Mūsų asortimente yra dviejų tipų šiltnamio laistymo rinkiniai: taškinio laistymo ir linijinio laistymo. Taip pat gali būti laistoma iš talpos arba nuo vandentiekio.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės