Filtras
Kaina
iki
60
524
Gamintojai
Filter

Dirvožemio drėgmės davikliai

Dirvožemio drėgmės davikliai matuoja dirvožemio drėgmę ir nutraukia laistymą ar tiesiog nepradeda laistyti, kai dirvožemio drėgmės lygis viršija nustatytą kiekį. Taip yra taupomas vanduo, o Jūsų laistomi augalai yra tinkamai pasotinti vandeniu, ryškūs, tvirti ir duodantys daugiau derliaus.  

DIRVOŽEMIO DRĖGMĖS DAVIKLIS JARD

Tinka tik valdikliui JARD su keturiais išėjimais (prekės kodas: 6795013C). Yra 5 lygiai (nuo labai sauso iki labai drėgno) pagal kuriuos nustatomas darbo režimas. Galimybė išjungti rankiniu būdu. Daviklis nesunkiai pasijungia ir įsismeigia į žemę. Gamintojas – Jardibric, tai Prancūzijoje gaminanti įmonė.

DIRVOŽEMIO DRĖGMĖS DAVIKLIS WEM

Elektroninis modulis su 2 davikliais. Įtampa - 24V AC. Matavimo diapazonas nuo 10 iki 120 cbar. Turi, net 11 lygių (nuo labai sauso iki labai drėgno) pagal kuriuos nustatomas darbo režimas. Galima išjungti rankiniu būdu. Gamintojas: Irrometer, amerikiečių kompanija.

DIRVOŽEMIO DRĖGMĖS DAVIKLIS WEM B

Elektroninis modulis su 2 davikliais. Įtampa - 9V DC. Matavimo diapazonas nuo 10 iki 80 cbar. Turi 9 lygius (nuo labai sauso iki labai drėgno) pagal kuriuos nustatomas darbo režimas. Yra galimybė norint išjungti rankiniu būdu. Gamintojas: Irrometer, tai žymus amerikiečių gamintojas.

DIRVOŽEMIO DRĖGMĖS DAVIKLIS WS

Daviklio įtampa - 24V AC. Yra 4 lygiai (nuo labai sauso iki labai drėgno) pagal kuriuos nustatomas darbo režimas. Esant poreikiui, galima išjungti rankiniu būdu. Gamintojas: Irrometer, Amerikoje gaminanti kompanija.

DIRVOŽEMIO DRĖGMĖS MATUOKLIS

Tai yra itin kokybiškas ir tikslus dirvožemio drėgmės matuoklis. Norint, kad dirvožemio matuoklis tiksliausiai veiktų, pirmiausiai reikia įsitikinti, ar tinkamai įrengta ir tvarkinga automatinė purkštuvų įranga. Šis matuoklis gali būti suderinimas su dauguma valdiklių. Nereikia matuoklio kasti, kad būtų galima įdiegti. Bevielis ryšys veikia iki 152 m atstumu.

Matuoklis turi užšaldymo aptikimas funkcija, kuri leidžia aptikti užšalimą, kuris apsaugo nuo laistymo, kai temperatūra artėja prie užšalimo. Matuoklyje yra automatinis kalibravimas, kas automatiškai gali nustatyti dirvožemio tipą ir pagal sureguliuoti laistymą. O esantis LED signalo stiprumo indikatorius. LED signalo stiprumo indikatorius parodo, kur tikslingiausia yra įrengti patį matuoklį. Matuoklio gamintojas: Toro, amerikiečių įmonė, gaminanti ir prekiaujanti įvairiais vejos priežiūros prietaisais.

WATERMARK SENSORIUS

Dirvožemio drėgmingumo sensorių labai paprasta naudoti: tereikia jį įkišti į matuojamą dirvožemį iki augalų šaknų vietos ir prijungti kišeninį skaitmeninį dirvožemio matuoklį. Matuoklio ekrane pasirodys drėgmingumo laipsnis, kuris gali būti nuo 0 (permirkęs) iki 200 (ypač sausas) cbar.

Jeigu turite klausimų susisiekite su mumis ir „MAIDINA“ specialistai padės išsirinkti tinkamą laistymo prekę. Prekes galite įsigyti internetu arba atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje.

„MAIDINA“ prekiauja tik kokybiškomis, ilgaamžėmis ir visų vertinamomis prekėmis kiekvienam prieinamomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės