Filtras
Kaina
iki
0.75
1
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Filter

QJ aklės

Užspaudžiamos OJ aklės yra naudojamos norint užaklinti LDPE vamzdžius. Mūsų parduodamos aklės, kaip ir kiti QJ sujungimai tinka tik mūsų parduodamiems LDPE vamzdžiams. Turime 16mm ir 20mm diametrų vamzdžiams skirtų aklių. Detalės pagamintos iš itin patvarios plastmasės, todėl tarnaus ne vienerius metus.

Svarbu žinoti, kad aklių darbinis slėgis siekia iki 4 atmosferų. Detalės tikrai patvariai užspaudžia ir „uždaro“ vamzdį. Akles galite įsigyti su kilpele arba be jos. Akles su kilpa patogiau pritvirtinti prie žemės (smeigiame smeigę per skylutę į žemę) ar pakabinti ore (pakabiname - vazonėlių laistymas).

Įsigykite prekes patogiai internetu ir gaukite savo užsakymą vos per kelias darbo dienas tiesiai į namus ar pasirinktą paštomatą. Pristatymo kaina vos nuo 1,99 Eur.

„MAIDINA“ siūlo aukštos kokybės laistymo prekes ir kitas įvairiausias detales už patrauklią kainą. Jei norite prekes apžiūrėti ar įsigyti mūsų fizinėje parduotuvėje, galite atvykti į mūsų parduotuvę, esančią Vilniuje, Eišiškių pl. 36A.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės