Filtras
Kaina
iki
0.43
162.5
Gamintojai
Darbinis slėgis
Sienelės storis
Skersmuo
Filter

Vamzdžiai LDPE

LDPE vamzdžiai yra skirti geriamojo vandens bei maistinių skysčių vandentiekiams. Vamzdžiai yra  pagaminti pagal UNI 7990 normą naujausiais įrengimais ir apdirbimo būdais. Juos gaminant naudojama tik speciali derva, itin atspari įvairių chemikalų poveikiui, todėl vamzdžiai yra atsparūs žemės ūkyje naudojamoms trąšoms ir chemikalams. Šie LDPE vamzdžiai yra gan lankstūs ir nebijo deformacijos. LDPE vamzdžiai yra atsparūs UV spinduliams, todėl gali būti naudojami tiek lauke, tiek šiltnamyje.

Pas mus rasite 16, 20, 25 ir 32 mm diametrų LDPE vamzdžius.

  • 16 ir 20 mm diametro vamzdžius matuojame metrais ar parduodame 10 (20 mm), 15 (20 mm) ir 300 metrų ritėmis, vamzdžiai atlaiko iki 4 barų slėgį;
  • 25 mm diametro vamzdžius taip pat matuojame metrais ir parduodame 250 metrų ritėmis, vamzdžiai atlaiko iki 6 barų slėgį, o sienelės storis 2 mm;
  • 32 mm vamzdžius tik tai matuojame metrais, atlaiko iki 6 barų slėgį, o sienelės storis yra 2,2 mm.

Taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti įvairių užspaudžiamų ir įspaudžiamų detalių skirtų LDPE vamzdžiams: sujungimų, aklių, alkūnių ir trišakių.

Jeigu turite klausimų ar negalite išsirinkti prekės, susisiekite su mumis internetu ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite konsultaciją iš „MAIDINA“ specialistų. O jeigu esate iš Vilniaus ir norite gyvai pakalbėti bei įsigyti prekių, galite atvykti į mūsų parduotuvę adresu: Eišiškių pl. 36A.

„MAIDINA“ prekiauja tik kokybiškomis, ilgaamžėmis ir visų klientų vertinamomis prekėmis prieinamomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės