Filtras
Kaina
iki
0.25
110
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Mikrožarna

Mikrožarna – plona žarnelė tinkanti patiems pasidaryti laistymo mazgus. Laistymo mazgus įstačius į vamzdį pagal pasirinktą atstumą optimaliai palaistysite savo augalus tiesiai į šaknų sistemą. Laistydami tik augalo šaknis sutaupysite vandens ir apsisaugosite nuo nereikalingų piktžolių aplink augalą. Augalai bus nei per daug, nei per mažai laistomi, tai užtikrins gražią ir sveiką augalo išvaizdą. Tinkamai laistomas augalas duos ir gausiau derliaus.

5 x 3mm mikrožarnomis prekiaujame juodos ir baltos spalvos. Baltos spalvos mikrožarna tiks tiems, kurie nori, kad ne taip stipriai nuo saulės prikaistų vanduo pačioje mikrožarnoje, todėl baltos spalvos mikrožarna yra šiek tiek brangesnė, nei juodos. 5 x 3mm parduodame įvairaus dydžio ritėmis. Perkantys 100 ar 500 metrų mikrožarnos ritę gali sutaupyti, nes tuomet metro kaina -  pigesnė. Turintys nedidelius šiltnamius ar ūkius, gali pirkti mikrožarną metrais ar 10 metrų pakuotę. Turime ir sukarpytas mikrožarnos dalis specialiai laistymo mazgų darymui po 1 metrą, jas galima pirkti vienetais. Kiekvienas galės pasirinkti, kokį variantą jam įsigyti.

Taip pat el. parduotuvėje rasite 5,5 x 3 mm juodą, mikštesnę mikrožarną, ją parduodame 300 metrų ritėmis.

Mūsų parduotuvė siūlo įsigyti ir 7 x 4 mm žarnelės. Ją matuojame metrais (parduodame ir po 10 metrų įpakavimais). Ši žarnelė puikiai tiks montuoti pakabinamiems ir pastatomies ant stovo mikropurkštuvams, taip pat Flipper purkštuvams, kurie apsaugo augalus nuo šalnų.

Jeigu turite klausimų ir norite gauti nemokamą konsultaciją, susisiekite su mūsų specialistais ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus. Prekes galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje ar atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje.

„MAIDINA“ -  aukšta kokybė už prieinamą kainą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės