Filtras
Kaina
iki
14
2500
Gamintojai
Debitas
Darbinis slėgis
Pralaidumas
Sriegis
Filter

Diskiniai filtrai

Jeigu turite įsirengę laistymo sistemą, bet ji vis užsikemša nuo nešvarų Jums rekomenduojame įsigyti – diskinį filtrą. Diskiniai filtrai puikiai padeda pašalinti: smėlio daleles, rūdžių pėdsakus ir dumblą.

Pagrindinės filtro dalys yra viduje esantys disko paketai, kurie sumontuoti iš polimerinių medžiagų ir neleidžia į vamzdį patekti nešvarumams. Patys filtrai pagaminti iš stiklu sustiprinto nailono. Pas mus įsigyjamus diskinius filtrus lengva išvalyti ir esant reikalui išardyti. Guminiai sandarinimo žiedeliai puikiai sandarina ir užveržia patį filtrą.

Filtravimo frakcija gali būti 100 ar 120 mikronų. O pralaidumas priklauso nuo modelio, tad galima pasirinkti nuo 6 iki 60 m3/val filtrą.

Diskinio filtro pajungimas gali būti: 1 ¼, 1, 2, 3 išorinis sriegis. Maksimalus slėgis 8 arba 10 bar. Iš visų mūsų parduodamų filtrų, tikrai rasite sau tinkamą variantą.

Jeigu dar turite neaiškumų ar negalite išsirinkti prekės, susisiekite su mumis internetu ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite konsultaciją iš „MAIDINA“ specialistų. O jeigu esate iš Vilniaus ar aplink jo ir norite gyvai pakalbėti ar pačiupinėti savo rankomis bei įsigyti prekes tiesiogiai iš mūsų, galite atvykti į mūsų parduotuvę adresu: Eišiškių pl. 36A.

„MAIDINA“ prekiauja tik kokybiškomis, ilgaamžėmis ir visų vertinamomis prekėmis kiekvienam prieinamomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės