Filtras
Kaina
iki
0.34
25
Gamintojai
Filter

Daiginimo įrankiai

Pradėjus daiginti sėklas ar jau auginti daigelius gali prireikti ne tik šiltlysvių ar daigyklų, bet ir kitų papildomų sodinimo įrankių. Platų augalų priežiūros ir daiginimui skirtų prekių asortimentą rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Savo siūlomų prekių pasirinkimą papildėme įvairiais sodinimo priedais, kurie padės dar lengviau ir greičiau pasirūpinti Jūsų augalais.

Augalų drėkinimo audinys – patiesalas naudojamas nuolatos drėkinti augalus. Labai patogu šiuo audiniu pasirūpinti augalų laistymu išvykus ilgesniam laikui iš namų - audinio viena dalis įtiesiama į pusiau vandens pripiltą kriauklę ar kibirą, o ant kitos audinio dalies padedami vazonėliai, kurie audinio pagalba bus pastoviai drėkinami.

Augalų drėkinimo kilimėliai – taip pat lengvas ir paprastas būdas drėkinti Jūsų augalus be didelių pastangų. Kilimėlis išlaiko drėgmę savyje, todėl laistant augalą, kas neįsigeria į šaknis, įsigeria į šį kilimėlį ir taip drėkinamos augalo šaknys.

Augalų laistymo padėklas - padėklas tiks lengvai ir tvarkingai auginti bei palaistyti augalus. Laistymo padėklas bus ypač naudingas išvykus iš namų metu, kai nėra galimybės patiems palaistyti augalus. Pagrindiniame dėkle yra 8 litro vandens rezervuaras, kurį užpildžius vandeniu 14 dienų padėklas automatiškai paskirstys vandenį augalams.

Durpių sietelis - sietelis idealiai tinka prieš sodinimą atsijoti durpėms. Tolygus ir purus durpių pagrindas ypač svarbus sėkmingam sėklų dygimui.

Krepšelis-sietelis - dailus krepšelis-sietelis bus puikus Jūsų sodo ar daržo gėrybių skynimo palydovas. Krepšelio dugne esančios skylutės leis tvarkingai, lengvai ir greitai nuplauti visas nuskintas gėrybes.

Padėklas augalams – specialus padėklas augalams idealus variantas norintiems tvarkingai pasodinti ar palaistyti augalus.

Sodinimo įrankių rinkinys - susideda iš dviejų įrankių. Su jais dar lengviau pasodinsite/persodinsite augaliukus.

Sodinimo padėklas su skyreliais - padėklo pagalba pasodinsite ir paliesite tvarkingai augalus - visi likę nešvarumai liks padėklo viduje. O skyreliuose įsidėsite visus būtiniausius įrankius sodinimui Sodinimo rinkinys - praktiškas ir patogus rinkinys susideda iš dviejų įrankių. Šių įrankių pagalba nesunkiai iškasite augalą ir padarę skylutę įsodinsite į dirvą sodinuką.

Etiketės, augalų žymėjimo lentelės - padės Jums nepasimesti tarp pasodintų augaliukų. Kol dar niekas neišdygę ar prasikalę tik lapeliai, neišeina atpažinti/atskirti daigelių, todėl tik pasodinę pažymėkite kas auga tam tikrame vazonėlyje ar daigykloje.

Dauguma šių prekių vieno gamintojo – Garland. Ši įmonė įsikūrusi Didžiojoje Britanijoje ir dirba ties sodo prekėmis virš 50 metų. Tai kokybiškas, įdomias ir išskirtines prekes kurianti įmonė. Įmonė didžiąją dalį prekių gamina iš perdirbtų ar perdirbamų medžiagų, dėl ko mes labai didžiuojamės ir skatiname Jus taip pat prisidėti prie ekologijos.

Susidomėjote kažkuria preke? Užsisakykite jau dabar internetu ar paskambinę mūsų bendruoju numeriu: +370 5 276 00 41 ir prekes Jums pristatysime per kelias darbo dienas.

„MAIDINA“ - aukšta kokybė už prieinamą kainą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės