Filtras
Kaina
iki
1.95
199
Gamintojai
Darbinis slėgis
Akumuliatorius
Filter

Slėginiai purkštuvai sodui

Slėginis sodo purkštuvas – būtinas įrankis kiekviename namų ūkyje, kur auginami augalai, žaliuoja veja ar auga vaismedžiai. Profilaktiškas purškimas įvairiais preparatais padeda apsaugoti augalus nuo kenkėjų, įvairių ligų. Dažniausiai augalų purškimai atliekami pavasarį arba rudenį. Augalus purškia ir tuomet, jeigu nori pagerinti jų kokybę ar sustiprinti. Įvairiems parazitams ir ligoms ypač jautrūs nesenai pasodinti, jauni augalai, tad jiems svarbu skirti daugiau dėmesio. Periodiškai purškiami augalai sutvirtėja, duoda didesnį derlių ir tampa atsparesnį skirtingiems aplinkos faktoriams.

Taip pat nešiojami chemikalų purkštuvai naudojami, jeigu siekiama išnaikinti tarp trinkelių augančias piktžoles. Šias piktžoles galite naikinti ištisus metus.

Tam, kad visi šie ūkio darbai vyktų sklandžiai būtina pasirinkti tvirtą, kokybišką įrankį. Apie tai, kokie yra slėginiai purkštuvai ir kaip jais naudotis aptarsime sekančioje pastraipoje.

Slėginiai purkštuvai sodui: kaip naudotis?

 

Bene populiariausias pasirinkimas nedideliam kiemui yra rankinis sodo purkštuvas. Tai ekonomiškas variantas tinkantis tiems, kurie neturi daug vaismedžių ar kitų augalų. Pumpuojamasis slėginis purkštuvas veikia labai paprastu principu – specialia rankenėle yra pumpuojamas oras, kuris vėliau sukeldamas slėgį išpurškia skystį. Slėginiai purkštuvai gali būti mažesnės talpos arba didesni – nugariniai.

Labai svarbu tinkamai pasiruošti darbui ir laikytis visų rekomendacijų dirbant su chemikalų purkštuvais:

 

  1. Įsivertinkite savo poreikius ir pasirinkite tinkamos talpos purkštuvą. Dažniausiai slėginiai purkštuvai gali būti 2 litrų, 5 litrų, 8 litrų ar didesni. Įsigyję per mažą purkštuvą turėsite jį dažnai papildyti tam, kad būtų apipurkšti visi augalai.
  2. Naudokite visas apsaugines priemones purkšdami augalus: muvėkite pirštines, turėkite apsauginius akinius bei rūbus su ilgomis rankovėmis.
  3. Vėjuotą dieną darbus atidėkite. Geriausiai purkšti augalus tuomet, jeigu nėra vėjo arba pastarasis labai silpnas. Niekada nepurkškite prieš vėją.
  4. Perskaitykite naudojamų preparatų saugos taisykles ir laikykitės rekomenduojamų normų. Netinkamai dozuojamos trąšos ar kiti preparatai gali pakenkti Jūsų augalams.
  5. Maišydami skirtingus preparatus įsitikinkite, kad jie dera tarpusavyje. Kai kurie preparatai gali kristalizuotis ir taip užkimšti purkštuvo antgalius.
  6. Pabaigus darbus nepamirškite išvalyti purkštuvo ir jo dalių. Rekomenduojame praplauti švariu vandeniu tam, kad purkštuvas neužsikimštų.
  7. Proflaktiškai praplaukite filtrus.
  8. Jeigu pastebėjote, kad slėginis purkštuvas leidžia skysčius – patikrinkite, ar detalės nėra įskilusios, ar tarpinės nėra iškritusios, susidevėjusios. Jeigu purkštuvas sugedęs, jo nenaudokite.
  9. Nepamirškite purkštuvo paruošti prieš žiemą išpildami visus skysčius esančius jo viduje. Laikykite purkštuvą sausoje patalpoje.

 

Laikydamiesi visų šių rekomendacijų galėsite ne tik saugiai ir greitai atlikti visus darbus, bet ir išvengsite gedimų. Visgi, visada pravartu pasirūpinti atsarginėmis detalėmis: tarpinėmis, REM komplektais, fiksatoriais ar kitomis smulkmėmis, kurios užtikrins sklandų darbą.

 

Kodėl verta pirkti slėginius purkštuvus el. parduotuvėje laistymoiranga.lt?

 

Mes stengiames, kad Jus pasiektų tik kokybiški ir patvarūs produktai. Nuolatos ieškome geriausių sprendimų, dirbame su žinomais gamintojais ir lankomės tarptautinėse parodose tam, kad galėtume palengvinti Jūsų sodo ir ūkio darbus.

Visus mūsų turimus slėginius purkštuvus sodams galite greitai ir patogiai užsisakyti internetu, el. paštu ar paskambinę mums telefonu. Visus užsakymus pristatome per kelias darbo dienas į Jūsų nurodytą adresą ar pasirinktą paštomatą. Abejojate, ar pasirinkote teisingai? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime.

Purkštuvus taip pat galite pirkti mūsų parduotuvėje esančioje Eišiškių pl. 36A, Vilniuje. Čia dirbantys MAIDINA konsultantai padės parinkti Jums tinkamiausią prekę bei atsakys į visus rūpimus klausimus.

Nepamirškite prenumeruoti mūsų naujienlaiškių bei sekite mus socialiniuose tinkluose. Čia mes dalinamės išsamiais patarimais, pasakojame apie naujoves bei skelbiame sezonines akcijas. Sužinokite visas naujienas pirmieji!

MAIDINA – kokybiška įranga už draugišką kainą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės