Filtras
Kaina
iki
80
191
Gamintojai
Filter

Pastatomi lauko šviestuvai

Pastatomi lauko šviestuvai subtiliai apšvies Jūsų kiemo, takelio ar sodo aplinką. Visi pastatomi lauko šviestuvai yra IP67 apsaugos klasės, todėl yra atsparūs oro sąlygoms, taip pat pagaminti iš aliuminio lydinio, kuris užtikrina šviestuvų ilgaamžiškumą, todėl galite būti užtikrinti, jog šviestuvai net ir lauko sąlygomis Jums tarnaus ilgus metus. Šie Plug & Shine serijos lauko šviestuvai yra 24V, todėl yra ypač saugūs naudoti, jeigu Jūsų kieme laksto gyvūnai ar žaidžia vaikai. Šių lauko šviestuvų sistema priešingai nei 220V nereikalauja gilių tranšėjų kabeliams užkasti, todėl Plug & Shine norimą apšvietimo sistemą sumontuosite itin greitai. Užpatentuoti Paulmann kabelių sujungimai sukurti taip, kad nereiktų papildomų montavimo žinių įrengiant susikurtą apšvietimo instaliaciją.

Pastatomų lauko šviestuvų kategorijos

Mes siūlome įvairių pastatomų LED lauko šviestuvų, juos būtų galima išskirti į dvi didesnes kategorijas: klasikinius pastatomus šviestuvus ir paviršiuje montuojamus šviestuvus.


- Klasikiniai pastatomi lauko šviestuvai – tai šviestuvai ant ilgo, aukšto tvirto rėmo su įvairaus dizaino viršutine dalimi, kuri suteikia jaukią, neakinančią bei reguliuojamą šviesą. Šviestuvai turi smeiges, kurias puikiai įtvirtinsite žemėje ir tai nesukels papildomų rūpesčių dėl jų stabilumo. Šviestuvų pagrindinis skirtumas yra reguliuojamas spindulio kampas. Galima pasirinkti 60, 90 arba 360 laipsnių spindulio kampo pastatomus lauko šviestuvus, todėl išsirinkti sau tinkamą šviestuvą bus itin paprasta. Viena svarbi pastatomų lauko šviestuvų savybė yra jog visos apšvietimo sistemos ilgis neturi viršyti 50 metrų, tad bendras kabelio ilgis tūrėtų būti ne ilgesnis negu 50 metrų. Tuo tarpu pačių Plug & Shine lauko šviestuvų kiekis nėra ribojamas, galima juos statyti dažnai ir apšviesti kiekvieną kiemo kampelį. Šie pastatomi lauko šviestuvai šviečia šilta balta spalva, švietimo technika: LED.
- Paviršiuje montuojami lauko šviestuvai skirti apšviesti važiuojamąją dalį, kad tamsiu paros metu būtų šviesu įvažiuoti į kiemą su dviračiu ar automobiliu. Juos galima susiskirstyti į dvi grupes: aukštesni ir mažesni paviršiuje montuojami lauko šviestuvai. Aukštesni skirti labiau apšviesti takelius ir montuojami arčiau krašto, kad nekliudytų eismui. Mažesni paviršiuje montuojami lauko šviestuvai gali būti montuojami nors ir per vidurį kelio, kadangi ant jų galima laisvai užvažiuoti su transporto priemonė ne tik dėl nedidelio aukščio, kuris siekia vos 3,2 cm, bet ir dėl to, jog šie šviestuvai atlaiko net iki 2000 kg svorį! Galima drąsiai teigti, jog šie šviestuvai yra itin patvarūs ir tvirti! Kaip ir klasikiniai pastatomi lauko šviestuvai, jie skiriasi savo reguliuojamo kampo spinduliu. Tiek aukštesnių, tiek mažesnių paviršiuje montuojamų lauko šviestuvų kampas gali būti dviejų tipų: 180 arba 60 laipsnių. Pats didžiausias privalumas yra tas, kad šių pastatomų lauko šviestuvų šviesa neakina, todėl drąsiai galite juos įsigysite ir nepasigailėsite šiuo pasirinkimu.

 

Paulmann pastatomi lauko šviestuvai tai vokiška kokybė ir prieinama kaina! Susikurkite savo svajonių apšvietimo sistemą ir džiaukitės jaukia kiemo atmosfera.

Išsirinkote patinkančius lauko šviestuvus? Užsisakykite internetu ir mes jums pristatysime vos per kelias darbo dienas. Visi Paulmann šviestuvai saugiai ir sandariai supakuoti, todėl galite būti ramūs, kad prekės pasieks jūsų pristatymo adresą be jokių nesklandumų. Jeigu šiuo metu neturime jūsų norimų pastatomų lauko šviestuvų savo sandėlyje, tuomet informuosime apie pristatymo trukmę bei sąlygas. Pasinaudokite siūloma komplekto akcija – perkant komplektą sutaupysite. Susisiekite su mūsų specialistais ir mes atsakysime į iškilusius klausimus bei surasime tinkamiausią sprendimą jūsų kiemo apšvietimui.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės