Filtras
Kaina
iki
22
125
Gamintojai
Filter

Aksesuarai lauko šviestuvams

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių rūšių priedų ir įrangos lauko šviestuvams. Aksesuarai lauko šviestuvams būna įvairūs: kabeliai, maitinimo šaltiniai, pajungimai ir srauto valdikliai. Be daugumos šių aksesuarų lauko apšvietimas būtų neįmanomas, tad įsigyti juos tikrai verta, tačiau svarbu išsirinkti tinkamai, kad atitiktų visus poreikius ir lūkesčius. Trumpai aptarkime kiekvieną prekių rūšį:


Kabeliai


Kabeliai, tai neatsiejama lauko šviestuvų dalis, kuri leidžia sujungti tarpusavyje šviestuvus. Dėka kabelio, galima sujungti papildomai nuo vieno iki septynių papildomų šviestuvų, tai priklauso nuo kabelio ilgio ir jo jungčių prievadų. Jungčių prievadai yra be galo patogus dalykas, kadangi galima pajungti papildomus šviestuvus, o jeigu nusprendėte, kad tam tikroje vietoje šviestuvas jau nėra tinkamas, šviestuvą galima perkelti, o jungties prievadą sandariai uždaryti ir palikti nenaudojamą. Kabelius galima užkasti po žeme arba gali būti naudojamas paviršiuje. Jeigu planuojate kabelį kasti po žeme, rekomenduojame apšvietimą diegti kartu su laistymo sistema, žinoma, jeigu planuojate įsirengti vejos laistymą. Tokiu atveju nereikės atlikti papildomų kasimo darbų. Jeigu planuose nėra vejos laistymo įrengimo, siūlome pagalvoti apie antžeminį šviestuvų diegimo variantą, tačiau jei yra mažų vaikų ar keturkojų augintinių tikrai yra patogiau ir saugiau įsirengti požeminę kabelių sistemą.


Maitinimo šaltiniai


Maitinimo šaltiniai - tai aksesuarai lauko šviestuvams, dėl kurių ir yra paleidžiamas, įjungiamas lauko apšvietimas. Norint palengvinti, automatizuoti, padaryti išmanų apšvietimą, reikėtų įsigyti srauto valdiklį arba Zigbee modulį. Įsigijus srauto valdiklį galėsite kontroliuoti lauko apšvietimą su nuotoliniu valdymo pultu, o su Zigbee moduliu galėsite valdyti lauko apšvietimą su išmaniuoju įrenginiu. Šie aksesuarai lauko šviestuvams ne tik teiks malonumą valdyti nuotoliniu būdu apšvietimą, bet ir džiugins rezultatu. Yra opcijos, kurios leidžia ne tik perjungti lauko apšvietimą, bet ir pritemdyti, taip sukuriant jaukią, romantišką atmosferą.


Visas kainas, pasiūlymus, išsamius prekių aprašymus galite rasti internete, mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Kilus klausimams ar prireikus patarimo, konsultacijos, galite kreiptis į mūsų specialistus telefonu arba elektroniniu paštu, taip pat galima atvykti pasikonsultuoti pas mus vietoje Vilniuje, adresu: Eišiškių pl. 36A.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės