Filtras
Kaina
iki
88
1100
Gamintojai
Darbinis slėgis
Laistymo laikas
Filter

Valdikliai AC

Valdiklio pagalba galite automatizuoti laistymą ir taip sutaupyti savo laiko bei pinigų. Įrengtas automatinis laistymas užtikrins pastovų ir kokybišką laistymą Jūsų norimame plote. Valdikliu galima laistyti tiek šiltnamiuose, tiek atvirame lauke. O pačių valdiklių kainų intervalas yra labai platus, tad mūsų elektroninėje parduotuvėje kiekvienas ras tai, ko nori.

AC valdikliai, tai tokie programatoriai, kurie kontroliuoja vožtuvus kintama srove. Valdikliai jungiami į elektros lizdą ir per transformatorių iš valdiklio išeina 24 V kintama srovė. Visi valdikliai savo komplektacijoje jau turi transformatorius. AC valdikliai skirstomi į išorinius (pritaikytus lauko sąlygomis veikti) ir vidinius (patalpoje veikiančius) valdiklius. Vidinių valdiklių transformatorius yra kaip dar viena išorinė detalė, o išorinių valdiklių transformatorius yra integruotas į valdiklio korpusą. Svarbu paminėti, kad visi AC valdikliai turi galimybę įjungti ir išjungti siurblį, bet kadangi iš valdiklio išeina 24 VAC, tam reikalingas kontaktorius (siurblio paleidimo ritė).

Šie valdikliai dažniausiai naudojami vejos laistymo sistemose, kai laistymo sistema susideda iš kelių ar daugiau zonų.

Užsisakykite AC valdiklius internetu ir gaukite užsakymą vos per kelias darbo dienas. „MAIDINA“ siūlo aukštos kokybės detales už patrauklią kainą. Šiuos ir kitus valdiklius taip pat galite apžiūrėti bei įsigyti atvykę į mūsų parduotuvę, esančią Vilniuje, Eišiškių pl. 36A.

Abejojate, ar tinkamai išsirinkote valdiklį ar kitą prekę? Susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime nemokamą konsultaciją bei padėsime išsirinkti tinkamiausią laistymo sprendimą Jums.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės