Filtras
Kaina
iki
1
10
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

GEKA sujungimai laistymo žarnai

GEKA sujungimai laistymo žarnai yra žalvariniai, itin kokybiški, ilgaamžiški vokiški sujungimai. GEKA sujungimai laistymo žarnai yra unikalūs, kadangi jų laikikliai, tvirtinimai užtikrina saugų, greitą, tvirtą ir patikimą sujungimą. Jų darbinis slėgis yra iki 40 barų, o vakuuminė varža siekia iki 10 m vandens stulpelio. GEKA sujungimai laistymo žarnai yra pagaminti Vokietijoje, pasižymi atsparumu temperatūros kaitoms (terminis atsparumas nuo -50°C iki 200°C).

Gana retai pasitaiko tokių sujungimų laistymo žarnai, kurie atlaiko tokį didelį vandens slėgį ir yra atsparūs aukštoms temperatūrų kaitoms. Kiekvienas žalvarinis GEKA sujungimas yra su tvirta gumine tarpine, sujungimų diametrų pasirinkimas yra ½“, ¾“, 5/8“ ir 1“. GEKA sujungimus labai lengva jungti tarpusavyje ir pereiti net iš storiausios žarnos į ploniausią, Jums nereikės keletos perėjimų, užteks vos dviejų itin tvirtai tarpusavyje susijungiančių greitų sujungimų.

Apžiūrėkite GEKA sujungimus laistymo žarnai gyvai

Norint įsitikinti sujungimų kokybe, galite atvykti pas mus į biurą ir apžiūrėti gyvai adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilnius. Jeigu neturite galimybės atvykti, siūlome panagrinėti sujungimus internetu mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt, apie jų naudojimą galite pažiūrėti trumpą video filmuką esantį prie kiekvieno sujungimo. Pasirinkus GEKA sujungimus laistymo žarnoms, Jums užtikrins 100% kokybės garantą, kuris tarnaus Jums ilgus metus. Jeigu norite pasikonsultuoti su mūsų specialistais, galite paskambinti mums arba parašyti el. paštu į info@maidina.lt

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės