Šiltnamio laistymo sistema - įrankis, padėsiantis tausoti vandenį laistant augalus

Lengvai ir greitai montuojami šiltnamio, daržo, terasos ir vejos laistymo rinkiniai. Pagrindinės laistymo padėjėjo vertybės yra racionalumas ir ekologija.

img
Laistykite nuo artimiausio vandens šaltinio

Laistymo Padėjėjo rinkiniai yra dviejų tipų: pritaikyti gravitaciniam slėgiui - laistymui nuo talpos - ir vandentiekio slėgiui.

icon

Laistymas nuo talpos

Mes rekomenduojame turėti rezervuarą ir jame kaupti lietaus vandenį. Tik tada pajusite tikrąjį tausojimo ir ekologiškumo efektą.

icon

Laistymas iš vandentekio

Taigi nesvarbu, ar laistote iš rezervuaro, ar iš čiaupo, galėsite pasirinkti ir naudotis visais taupaus laistymo privalumais.

Skaičiuoklė

Nežinote, kurią laistymo sistemą pasirinkti? Pateikite duomenis skaičiuoklėje ir mes Jums padėsime susikomplektuoti labiausiai tinkamą sistemą.

Šiltnamio dydis
Augalai
Laistymo įrangos pranašumai
icon
Operatyvumas
 • Lengva ir paprasta konstrukcija.
 • Greitai ir lengvai susimontuosite patys.
 • Nereikia kviesti eksperto.
icon
Pagalba
 • Nereikia nešioti sunkių kibirų.
 • Geriausiai įvertinti.
 • Nukainuotos prekės.
icon
Taupymas
 • Lašelinis laistymas taupo vandenį bei trąšas.
 • Laistymo padejėjas taupo laiko kaštus.
 • Rinkiniai nereikalauja elektros.
icon
Ekologija
 • Laistymo įranga 100% perdirbama.
 • Tausojamas gėlas vanduo.
 • Lietaus vandens panaudojimas.
icon
Technologija
 • Įranga patikima, nes daug metų naudojama pramoniniuose šiltnamiuose.
 • Įranga pagaminta naudojant aukštąsias technologijas
icon
Saugumas
 • Nėra siurblio ir metalinių detalių.
 • Įrangą nesudėtinga paslėpti.
 • Gravitaciniam laistymui nereikia elektros srovės.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ištraukti kapiliarus iš savo vietos ir išvalyti nuosėdas rankiniu būdu. Jeigu sistema yra nedidelė ( iki 50-100 smeigtukų), tai padaryti nėra sunku. Tuščią laistymo sistemą užpildyti didesnės koncentracijos tirpalu (iki 5 proc.) pavyzdžiui, azoto rūgštimi. Laistymo sistemai tai nepakenks, tuo tarpu azoto rūgštis išgrauš nuosėdas. Žinoma, po to sistemą reikia labai gerai praplauti švariu vandeniu. Laistant nuo talpos būtina naudoti filtrus, taip pat filtrai rekomenduojami, jeigu vanduo iš vandentiekio nėra švarus.
Valdiklis reikalingas norint automatizuoti laistymo sistemą. Šis sprendimas puikiai tinka tiems, kurie turi šiltnamį sode ir neturi galimybės kiekvieną dieną važinėti laistyti augalus. Taip pat yra puikus pagalbininkas tiems, kurie neturi laiko prižiūrėti ar pamiršta palaistyti šiltnamį. Tai sutaupo ne tik laiko, bet ir jėgų po sunkių dienos darbų. Idealus sprendimas išvykus atostogauti: valdiklis pasirūpins, kad Jūsų augalai nesudžiūtų.
Taškinis laistymas labiausiai tinka: pomidorams, agurkams ir paprikoms. Jiems labiausiai tinka tikslingas laistymas į augalo šaknis, sumažins piktžolių kiekį aplink augalus. Linijinis laistymas labiausiai tinka: salotoms, svogūnams, krapams, braškėms. Šis būdas yra tinkamiausias augalams, kurie yra susodinti linijomis, kadangi su lašeline juosta susidrėkina visa eilė.
Jeigu Jūsų šiltnamis yra didesnis ir Jums neužtenka rinkinuko, tokiu atveju turime rinkinuko papildymų. Jeigu papildyme Jums yra netinkamos detalės ar jų yra per daug, galima nusipirkti papildomai detalių būtent tų, kurių Jums trūksta (visos detalės esančios rinkinuke yra parduodamos atskirai). Visada patariame nusipirkti rinkinuką kaip pagrindą ir tik tada susikomplektuoti papildomas detales (vamzdžius, mazgus, sujungimus). Šis būdas Jums ne tik sutaupys pinigus ir laiką, bet tuo pačiu ir leis nepamiršti detalių, kurios yra būtinos, norint, kad laistymo sistema veiktų be priekaištų
Augalams laistymas nuo vandentiekio vandens nėra per šaltas, kadangi laistymas vyksta per smeigtuko labirintą ir vanduo nedideliais kiekiais patenka į augalo šaknis, todėl augalas nepatiria termo šoko ir jis puikiai palaistomas nuo vandens gręžinio.
Klientų atsiliepimai
icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

Reikalinga pagalba?

Susisiekite su mumis Jums patogiu būdų ir mes atsakysime kaip įmanoma greičiau!

Kontaktai
Reikalinga pagalba?

Susisiekite su mumis Jums patogiu būdų ir mes atsakysime kaip įmanoma greičiau!

close

Patikusios prekės