Filtras
Kaina
iki
2.5
2500
Gamintojai
Debitas
Darbinis slėgis
Pralaidumas
Skersmuo
Sriegis
Filter

Filtrai

Filtrai yra skirti apsaugoti laistymo sistemą nuo mechaninių nešvarumų. Filtravimo elementai daugkartiniai, patogiai valomi. Filtrai lengvai ardomi ir surenkami. Filtrai yra su pastovia diskine arba tinkline filtravimo kasete. Filtrų praplovimas galimas rankiniu ir automatiniu būdu.

Laistymo sistemos filtrai pasižymi skirtingomis charakteristikomis, todėl filtrai parenkami individualiai pagal savo paskirtį ir funkcionalumo poreikį. Jeigu mažai nusimanote šioje sferoje – tokiu atveju visada galite kreiptis į mūsų konsultantus, kurie mielai atsakys į visus klausimus ir padės rasti tokius filtrus, kurie pasirūpins sistemos veikimu ir garantuos, kad mechaniniai nešvarumai nesutrukdys efektyviam laistymo sistemos darbui.

Smėlio filtrai laistymo sistemai

Kokybiški vandens smėlio filtrai filtruoja vandenį nuo dumblo, purvo bei įvairiausių kitų nešvarumų, kurie gali apsunkinti vandens tiekimą. Smėlio filtro panaudojimas labai pasiteisina tokiu atveju, kai vandens paėmimas laistymui yra iš tokių vandens telkinių, kaip: upės, melioraciniai kanalai, ežerai, šuliniai ir t.t. Tokiu atveju rekomenduojamas darbinis slėgis iki 8 atm. Mūsų asortimente geriausių aukštos kokybės gamintojų smėlio filtrų produkciją. Šie gamintojai užtikrina aukštą smėlio filtrų kokybę bei jų ilgaamžiškumą. Būtent tai, ko siekia daugelis. Juk svarbiausia, kad laistymo sistemos filtras pasirūpina sistemingu įrangos veikimu ir nereikalauja iš žmogaus papildomų pastangų.

Tinkliniai vandens filtrai laistymo sistemai

Tinklinis laistymo sistemos filtras tinka skirtingo tipo laistymo sistemoms. Vėlgi, filtras labai puikiai apsaugo nuo įvairaus pobūdžio mechaninių nešvarumų, kurie gali pasiekti vandens sistemą: dumblo, smėlio ir kitų. Kadangi šio tipo filtrai yra gana paprasti, jų eksploatacija ir aptarnavimas yra pakankamai elementarus – juos paprasta išardyti, išvalyti ir vėl atgal sėkmingai sudėti.

Hidrocikloniniai smėlio separatoriai

Dar vienas patikimas ir saugus pasirinkimas yra hidrocikloniniai smėlio separatoriai (filtrai). Jų pagrindinė funkcija yra būtent pagauti smėlį, taigi, tai pagrindinis nešvarumas su kuriuo kovoja šio tipo filtras. Jis taip pat puikiai apsaugo kapiliarinę drėkinimo sistemą, tad būtent jai labiausiai ir tinka hidrocikloniniai smėlio separatoriai. Hidrocikloniniai smėlio separatoriai yra pagalbiniai filtrai, kurie papildo filtravimo sistemą. Išvenkite nereikalingų sistemos užsikimšimo darbų, kai nuo to apsisaugoti yra taip paprasta. Galima sakyti, kad filtrai yra ne galimybė, tačiau būtinybė.

Diskiniai filtrai laistymo sistemai

MAIDINA siūlomi laistymo sistemos filtrai gali būti ir diskiniai. Maksimalus jų darbinis slėgis siekia iki 10 atm. Jie labai puikiai apsaugo nuo skirtingo pobūdžio nešvarumų, tad įsigijus galite jaustis ramus, kad nei smėlis, nei purvas – jiems netrukdys. Taip pat siūlome įvertinti tai, kad diskinis filtras montuojamas labai paprastai. Lygiai taip pat ir susikaupus nešvarumams jo išvalymas nereikalauja nei daug laiko, nei pastangų. Tikrai nereikia samdyti profesionalo, kadangi valymo darbus nesunkiai atliksite ir patys.

Lietaus vandens surinkimo filtrai

Kokybiški lietaus vandens surinkimo filtrai naudojami beveik kiekvienuose namuose, kuriuose yra sumontuotos lietaus surinkimo talpos, kadangi jie gali garantuoti, kad nešvarumai neužkimš angų. Siūlomi filtrai lietvamzdžiams yra tiek apvalios, tiek keturkampio formos, tad pritaikysite skirtingų tipų lietvamzdžiams.. Taip pat siūlome pirkti įsitikinus, kad mūsų gaminių kokybė – pati geriausia, kadangi MAIDINA bendradarbiauja tik su pripažintais gamintojais: Graf ir kitais. Varijuoja ir kainos aspektai, tad pagal tai galite ieškoti ir tinkamiausios įrangos. Pagal stogo plotą rekomenduojame rinktis šiuos filtrus, kurie pasirūpins, kad visi nešvarumai bus tinkamai perfiltruoti: iki 50 m(2) arba iki 80 m(2). Taip pat detaliau charakterizuojamos ir sujungimo kriterijus: 25 mm arba 32 mm.

Filtrai yra skirti apsaugoti laistymo sistemą nuo mechaninių nešvarumų. Užsikimšus sistemai - laistymas visai nebevyks arba bus netikslus.

Mūsų asortimente rasite šias filtrų rūšis: diskiniai, tinkliniai, smėlio, lietaus vandens surinkimo ir hidrocikloniniai smėlio.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės