Filtras
Kaina
iki
0.15
53
Gamintojai
Darbinis slėgis
Filter

Linijinis laistymas (gravitacinis)

Linijinio laistymo, gravitacinio slėgio rinkiniai "Laistymo Padėjėjas" - tai laistymo sistemos rinkinys, skirtas daržo ar šiltnamio laistymui. Ši linijinė laistymo sistema tausoja vandens resursus, laiką, elektros energiją, fizines jėgas.

Linijinis laistymo rinkinys "Juosta" ir "Juosta maxi" gravitacinis - tai nauji, iš karto tinkami naudoti lašelinės drėkinimo sistemos rinkiniai, kurie suteikia galimybę tolygiai paskirstyti vandenį bei maistingąsias medžiagas kiekvienai augalų linijai. Taip didėja ir augalų kokybė, ir jų derlius. Rinkiniai "Juosta", "Juosta maxi" puikiai tiks laistyti Jūsų šiltnamį. Linijinio laistymo rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje neturinčiam žmogui. Šie linijinio laistymo rinkiniai yra skirti šiltnamių laistymui, kurių bendras plotas yra iki 70 m² arba iki 150 m². Linijinis laistymas tiks laistyti salotas, ridikėlius, svogūnus ar braškes.

Svarbu! Norint prijungti laistymo sistemą prie vandens rezervuaro, reikalingas atskiras pajungimas prie talpos (į šiuos rinkinius neįeina).

Užsisakykite prekes internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje arba atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilnius. MAIDINA konsultantai mielai Jums pagelbės ir padės išsirinkti tinkamiausią prekę už patrauklią kainą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės