Filtras
Kaina
iki
2.2
57
Gamintojai
Darbinis slėgis
Filter

Taškinis laistymas (gravitacinis)

Taškinio laistymo, gravitacinio slėgio rinkiniai "Laistymo Padėjėjas" - tai laistymo sistemos rinkinys, skirtas daržo ar šiltnamio laistymui. Ši taškinė laistymo sistema tausoja vandens resursus, laiką, elektros energiją, fizines jėgas.

Taškinio laistymo rinkiniai "Trys lysvės", "Keturkojis", "Dvikojis", "Vienakojis" gravitacinis – tai patogūs, iš karto tinkami naudoti lašelinės drėkinimo sistemos rinkiniai, kurie padeda tolygiai paskirstyti vandenį prie kiekvieno augalo šaknų. Taip gėrėja augalų kokybė ir didėja derlius. Taškinis laistymas – ekonomiškas laistymo būdas, nes vanduo taupomas ir laistomos tik kiekvieno augalo šaknys, o ne žemė tarp augalų. Rinkiniai "Trys lysvės", "Keturkojis", "Dvikojis", "Vienakojis" gravitacinis puikiai tiks laistyti Jūsų šiltnamį. Taškinio laistymo rinkinį paprasta surinkti, naudoti ir tinkamai prižiūrėti jokių specialių žinių laistymo sistemų srityje neturinčiam žmogui. Šie taškinio laistymo rinkiniai yra skirti šiltnamių laistymui, kuriuose yra iki 20 arba iki 10 - 12 m² bendro ploto. Su šiais rinkiniais palaistysite nuo 20 iki 60 augalų. Perkant rinkinuką, galima pas mus papildomai įsigyti trūkstamų detalių, tarp jų ir laistymo mazgų (kojelių).

Svarbu! Norint prijungti laistymo sistemą prie vandens talpos, reikalingas atskiras pajungimas prie vandens rezervuaro (į šiuos rinkinius neįeina).

MAIDINA prekiauja tik profesionaliomis ir kokybiškomis prekėmis visiems prieinamomis kainomis. Užsisakykite taškinio laistymo rinkinį jau dabar ir gaukite vos per kelias darbo dienas. Jeigu norite daugiau sužinoti apie laistymą, kreipkitės į mūsų įmonės specialistus, kurie nemokamai suteiks konsultaciją ir padės išsirinkti Jums tinkamiausią prekę.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės