Filtras
Kaina
iki
6.4
6.4
Gamintojai
Spindulys
Darbinis slėgis
Purškimo kampas
Filter

Korpusai su antgaliais

SL PRO korpusai su antgaliais – tai iškart sukomplektuotų ir paruoštų naudojimui statinių purkštuvų serija. Šie IRRITROL gamintojo purkštuvai purškia smulkiai lašais, nesisuka. Dažniausia naudojami vejos laistymo sistemose. Korpusų su antgaliais komplektą sudaro: plastikinis korpusas (10 cm išnirimo aukštis) ir vienas iš 4 skirtingų antgalių laistymui. Šie antgaliai komplekte jau turi filtrą, kuris apsaugos nuo kai kurių nešvarumų. Visgi, jeigu vandens šaltinis turi daugiau nešvarumų – rekomenduojame montuoti diskinį filtrą prieš visą sistemą.

SL PRO korpusai su antgaliais yra reguliuojamo kampo, kampą galite nustatyti nuo 25 iki 360°. Taip pat yra galimybė reguliuoti laistymo srovę net iki 25%.

SL PRO yra 4 rūšių:

-        SL PRO 10 - laistymo spindulys iki 3 m

-        SL PRO 12 - laistymo spindulys iki 3,7 m

-        SL PRO 15 - laistymo spindulys iki 4,6 m

-        SL PRO 17 - laistymo spindulys iki 5,1 m

Tam, kad laistymo sistema veiktų efektyviai, rekomenduojame parengti vejos laistymo projektą bei pasitikrinti, ar turimo vandens šaltinio našumas atitinka laistymo sistemos reikalavimus. Jeigu sistemą renkates patys rekomenduojame susisiekti su mūsų specialistais, kurie padės pasirinkti tinkamiausią laistymo sprendimą.

Susisiekite su mumis internetu info@maidina.lt ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite profesionalią konsultaciją. Taip pat galite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje. Prekes pristatome visoje Lietuvoje Jums patogiu būdu: per kurjerius tiesiai į namus ar į paštomatą.

 

Mūsų įmonė „MAIDINA“ prekiauja kokybiškomis laistymo prekėmis visiems draugiškomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės