Filtras
Kaina
iki
68
230
Gamintojai
Filter

Dekoratyviniai šviestuvai

Dekoratyviniai lauko šviestuvai yra puikus pasirinkimas, jeigu norite padaryti kiemą išskirtinį, žaismingą ir jaukų. Šie lauko šviestuvai skiriasi nuo kitų šviestuvų tuo, kad jie yra išskirtinio, nepaprasto dizaino, skirti sukurti jaukią kiemo atmosferą, o ne apšviesti tam tikrus objektus, takelį ar namo fasadą. Dekoratyviniai šviestuvai geriausia tinka terasoje, mėgautis šilta, balta skleidžiama šviesa tamsiais vakarais, tačiau kiekvienas namo eksterjero puoselėtojas rastų kur pritaikyti ir kitoje vietoje: pavyzdžiui alpinariume. Kiekvienas šviestuvas turi smeigę tvirtinimui prie žemės, tai ypač patogu, norint šviestuvą įtvirtinti į žemę kur nors pas save kieme, taip pat, net ypač vėjuotomis dienomis galite būti ramūs, kad šviestuvai liks savo vietoje. Visi dekoratyviniai šviestuvai turi IP67 apsaugą (apsauga nuo trumpalaikio panardinimo į vandenį), todėl yra puikiai tinkami naudojimui lauke. Plug & Shine dekoratyviniai lauko šviestuvai yra 24V, todėl galite būti ramūs dėl saugumo. Šiuos dekoratyvinius lauko šviestuvus lengvai sujungsite su kitais šios serijos šviestuvais.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite trijų tipų dekoratyvinių lauko šviestuvų:

- Kubo formos dekoratyviniai šviestuvai – trijų dydžių siūlomi dekoratyviniai lauko šviestuvai: 20 cm, 30 cm  ir 40 cm šviestuvai. Šie šviestuvai skiriasi ne tik savo dydžiais, bet ir šviesos srautais, taigi, jei Jūs  norėsite, kad kubas skleistų nedidelę šviesą, Jums vertėtų rinktis 20 cm ar 40 cm kubo formos lauko šviestuvą. Jų privalumas yra tas, kad galima statyti vieną ant kito, tokiu būdu galima sutaupyti daugiau vietos, jeigu jos nėra apstu Jūsų kieme, terasoje, tokiu būdu tūrėsite daugiau šviesos, o dekoratyviniai šviestuvai užims vietos itin minimaliai, taip pat sukursite žaismingą aplinką.

- Šviestuvas – rutulys – šis dekoratyvinis lauko šviestuvas yra didžiausias mūsų siūlomas šviestuvas. Jo skersmuo yra net 50 cm, todėl šis dekoratyvinis lauko šviestuvas suteiks Jums daug šviesos, o savo išskirtiniu dizainu sužavės ne vieną kaimyną ar apsilankiusi svečią.

- Šviestuvas – vazonas – išskirtinis tuo, kad jame galima pasodinti augalus į specialiai tam skirtą vietą. Šis dekoratyvinis šviestuvas ne tik apšvies Jūsų norimą kiemo kampelį, bet ir padės išryškinti Jūsų augalų grožį ir sutaupys vietos ant palangių.

Pats geriausiais būdas įsigyti dekoratyvinius šviestuvus yra pirkti internetu, nes pirkti internetu – patogu! Kiekvienas dekoratyvinis lauko šviestuvas yra plačiai aprašytas, išsamiai išdėstytos jo charakteristikos: matmenys, šviesos srautas, spalvinė temperatūra ir daug kitų techninių duomenų, todėl nesunkiai išsirinksite sau tinkamą dekoratyvinį šviestuvą už prieinamą kainą. Internetu pirkti ne tik patogu, bet greita ir saugu. Prekių pristatymas yra labai greitas, užtruks vos porą dienų, taip pat, kaip ir visur galioja prekių grąžinimo garantija, jeigu dekoratyvinis lauko šviestuvas Jums netiko. Jeigu vis dar abejojate ar tinkamą šviestuvą išsirinkote, visada galite susisiekti su MAIDINA specialistais ir jie Jums patars kokį lauko šviestuvą išsirinkti.

 

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės