Filtras
Kaina
iki
6
99
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Infiltraciniai tuneliai

Infiltraciniai tuneliai – dažniausiai yra naudojami kai būna labai lietingi orai, o to pasekoje būna dažnos potvynio problemos. Infiltracijos tunelis gali būti naudojamas lietaus ar paviršinio vandens infiltracijai ir sulaikymui. Lietaus vandens įsiskverbimas į žemės paviršių yra vis svarbesnė tema. Šiuo metu prekiaujame 300L ir 130L infiltraciniais tuneliais, tad kiekvienas ras prekę pagal savo poreikį. Vokiečių gamintojas GRAF ir jų gamybos infiltraciniai tuneliai yra idealus sprendimas su koncepcija „pasidaryk pats“, nes juos galima įsirengti be jokių sunkiųjų prietaisų. GARANTIA infiltracinio tunelio saugojimo tūris yra tris kartus didesnis nei standartinio drenažo griovio, todėl jis pakeičia apytiksliai 800 kg žvyro arba 36 m, DN 100 (4") drenažo vamzdį. Infiltracinė sistema gali būti pritaikoma pagal dydį, gali būti sudaryta iš vieno ar daugiau tunelių modulių bei dviejų galinių plokščių (jeigu yra įrengiama dviem eilėm, reikėtų daugiau galinių plokščių). Privalumų infiltracinių tunelių yra gana nemažai: aukštas infiltracijos našumas dėka trijų matmenų srauto, lengvai praplečiamas ir yra skirtas individualiems namams, įmonėms ar kitiems pastatams bei daug kitų privalumų. Infiltracinius tunelius nesunku įsirengti patiems, kadangi jų svoris yra tik 11 kg. Visas infiltracinio tunelio pagrindo plotas atviras dideliam infiltracijos pajėgumui, todėl būsite visiškai tikri, kad infiltraciniai tuneliai atliks savo funkciją. Kaip ir aukščiau minėjome, infiltracinių tunelių montavimas yra lengvas ir greitas dėl mažo infiltracinio tunelio svorio. Taip pat, svarbu aptarti, kaip parinkti tinkamą vietą infiltraciniam tuneliui ir kokių papildomų medžiagų reikia. Vietos parinkimas:
1. Atstumas nuo rūsio > 6 m;
2. Atstumas nuo gruntinio vandens mažiausiai > 1 m;
3. Taip pat turi būti atsižvelgtą į atstumą nuo esamų ar planuojamų medžių bei reikia numatyti ir medžių lajos išplitimą.
Infiltraciniai tuneliai yra įrengiami ant žvyro pagrindo, o pats infiltracinis tunelis turi būti apdengtas geotekstile ar veltiniu patiesalu, kuris yra klojamas tiesiai ant tunelių (pjaustome ir parduodame metrais). Suapvalinti infiltracinio tunelio kraštai leidžia išvengti plyšimo geotekstilės ar patiesalo dangoje. Vienai infiltracijos sekcijai reikalingos 2 galinės plokštės.
Plačiau apie infiltracinius tunelius, jų montavimą galite rasti gamintojo puslapyje arba mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite kainas, vaizdo medžiagą bei aprašymą. Kilus klausimams visada galima kreiptis į MAIDINA specialistus. Jus pakonsultuos nuotoliniu būdu arba atvykus į fizinę parduotuvę adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilnius. Infiltracinius tunelius ir jam reikalingas papildomas dalis turime vietoje.

.

Infiltracinis tunelis gali būti naudojamas lietaus ar paviršinio vandens infiltracijai ir sulaikymui.

Infiltraciniai tuneliai yra įrengiami ant žvyro pagrindo, o pats infiltracinis tunelis turi būti apdengtas geotekstile ar veltiniu patiesalu.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės