Filtras
Kaina
iki
1.5
350
Gamintojai
Debitas
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Elektromagnetiniai vožtuvai

Elektromagnetiniai vožtuvai – tai tokie prietaisai, kurie naudojami automatinėse laistymo sistemose ir yra skirti įjungti arba išjungti vandens padavimą į vandentiekio vamzdžius. Elektromagnetinio vožtuvo ritės prisijungia prie el. kabelio, o kabelis prisijungia prie valdiklio. Šie vožtuvai pravers ūkininkams ar norintiems laistyti nemažus plotus derliaus. Automatiškai laistant didelį lauką, laistymas būna suskirstytas į daugiau nei dvi laistymo zonas, nes skirtingus augalus reikia skirtingą laiką laistyti. Elektromagnetiniai vožtuvai valdiklio pagalba padeda kiekvieną laistymo zoną palaistyti teisingai. Patys vožtuvai natūraliai yra uždaryti, bet gavę elektros impulsą atsidaro membraninės sistemos principu.

Elektromagnetiniai vožtuvai gali būti su rite ir be. Jeigu įsigijote vožtuvą be ritės, bet prireikė ritės, ritę galite atskirai įsigyti ir prijungti prie vožtuvo. Pardavime turime elektromagnetinių vožtuvų su AC ar DC rite. AC – kintanti srovė 24V, o DC – pastovi srovė.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti pačių įvairiausių elektromagnetinių vožtuvų. Žinoma, turime vožtuvų skirtingų dydžių ir sriegių: 1, 1 ¼, 1 ½, 2, 3.

Prireikus pakeisti ar papildyti laistymo sistemą pas mus galite įsigyti el. kabelio 6 ar 10 gyslų, sujungimą el. kabeliui ir AC bei DC rites.

El. kabelis yra daugiagyslis, požemis kabelis, kuriam nebūtinas papildomas įšarminimas, nes yra atsparus visiems mechaniniams pažeidimams. Kabelio vidus pripildytas silikonine medžiaga, kuri apsaugo kabelį nuo oksidacijos. O specialus sujungimas padės lengvai ir be vargo sujungti el. kabelio laidus.

Dar turite klausimų dėl elektromagnetinių vožtuvų, ričių, el. kabelio ar kitų prekių? Nežinote ką išsirinkti? Susisiekite su mumis internetu ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite profesionalią laistymo specialisto konsultaciją. Taip pat galite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę Vilniuje. Suprantame, kad visiems klientams rūpi prekių pristatymo greitis, todėl prekes pristatome visoje Lietuvoje per porą dienų. Galima pasirinkti pristatymą su kurjeriu arba į paštomatą (jei telpa).

 „MAIDINA“ prekiauja kokybiškomis prekėmis visiems prieinamomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės