Filtras
Kaina
iki
115
360
Gamintojai
Laistymo laikas
Filter

Valdikliai DC

Automatinės laistymo sistemos pagalba palaistysite savo norimus augalus itin tolygiai, tiksliai ir be didelių papildomų Jūsų pastangų, kad ir kokie būtų laistomi plotai: dideli ar maži. Dėl įrengto automatinio laistymo Jums nebereikės sukti galvos apie tinkamą vandens kiekį ir laistymo dažnumą, o tai sutaupys daug Jūsų jėgų ir papildomų išlaidų. Nusprendus automatizuoti laistymą, sužinokite, kiek turėtų būti laistymo zonų (jei laistomas didelis plotas). Tada įsigijus elektromagnetinį vožtuvą, jo rites prijungsite prie el. kabelio, o kabelį prie valdiklio. Elektromagnetiniai vožtuvai automatinėse laistymo sistemose yra skirti įjungti arba išjungti vandens padavimą į vandentiekio vamzdžius, tad taip šių prietaisų pagalbą automatizuosite laistymą.

DC valdikliai, tai tokie programatoriai, kurie kontroliuoja vožtuvus nuolatine srove. Valdikliai maitinami baterijomis, tad jiems nereikalingas elektros maitinimo šaltinis. Svarbu paminėti, kad valdiklio baterijos keičiamos maždaug kartą per sezoną. Visi mūsų parduodami DC valdikliai pritaikyti naudoti lauko sąlygomis. Svarbu atkreipti dėmesį, kad pasirenkant DC valdiklį reikia pasirinkti vožtuvą su DC rite.

Jeigu turite klausimų ar reikia padėti išsirinkti DC valdiklį, susisiekite su mumis internetu ar telefonu +370 5 276 00 41 ir mūsų konsultantai mielai padės Jums išsirinkti prekes. Mūsų įmonė „MAIDINA“ prekiauja tik kokybiška, ilgaamže, patvaria produkcija, kuri verta savo kainos. Užsisakykite prekių mūsų atnaujintoje elektroninėje parduotuvėje internetu ar įsigykite atvykę į mūsų parduotuvę – Eišiškių pl. 36A, Vilnius.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės