Filtras
Kaina
iki
0.7
2177
Gamintojai
Debitas
more... less
Spindulys
more... less
Darbinis slėgis
Purškimo kampas
Skersmuo
Sriegis
Filter

Iššokantys laistymo purkštukai

MAIDINA jums gali pasiūlyti labai daug skirtingų iššokančių laistymo purkštukų, kurie skiriasi savo charakteristikomis. Kuo detaliau bus įvertinti – tuo paprasčiau bus rasti tai, ko ieškote. Vienas populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų variantų yra iššokantys laistymo purkštukai, kurie labai puikiai tinka vejos laistymui. Jų kaina priklauso nuo purkštuko modelio, o nauda – neįvertinama, kadangi šie laistymo purkštukai padės sutaupyti daug laiko ir džiaugtis nuostabiai žalia veja.

Vejos laistymo purkštukai

Norint džiaugtis žaliuojančia veja svarbu nuosekliai ir tolygiai laistyti, tam gali praversti vejos laistymo purkštukai. Vejos laistymo purkštukai yra dviejų tipų: turbininiai ir statiniai. Turbininiai vejos laistymo purkštukai tinka tuomet jeigų plotas yra didelis, mat šių purkštukų spindulys gali siekti nuo 6 iki 15 metrų, o skirtų sportinėms aikštelėms netgi iki 22 metrų.

Tuo tarpu statiniai žolės laistymo purkštukai yra skirti mažesniems plotams. Šie purkštukai montuojami mažesnėse kiemo vietose arba ten, kur tankiau prisodinta dekoratyvinių augalų. Daugybė skirtingų statinių vejos laistymo purkštukų yra skirstoma į reguliuojamo bei nereguliuojamo kampo, taip pat į rotorinius arba statinius. Svarbu atkreipti dėmesį, kad statiniai ir rotoriniai vejos laistymo purkštukai negali būti vienoje zonoje dėl skirtingų techninių parametrų, t. y. vieni išpurškia daugiau vandens nei kiti, todėl laistymas yra netolygus. Jeigu planuojate įsigyti vejos laistymo purkštukus visada rekomenduojame susisiekti su mumis ir nemokamai pasikonsultuoti tam, kad išvengtumėte klaidų.

Vejos laistymo purkštukų kaina priklauso tiek nuo gamintojo, tiek nuo modelio, todėl renkantis laistymo sistemą svarbu atsižvelgti ne tik į kainą, bet ir techninius parametrus. Esant per mažam vandens slėgiui arba vandens debitui laistymo sistema gali veikti netinkamai arba neveikti iš viso. Taip pat nepamirškite, jog tinkama priežiūra užtikrina sklandų purkštukų veikimą daugelį sezonų, tad jeigu jūsų vandens šaltinis turi nešvarumų purkštukus rekomenduojame montuoti kartu su papildomais vandens filtrais.

Iššokantis laistymo purkštukai detaliau klasifikuojami pagal konkrečias charakteristikas. Jeigu neturite laiko ieškoti tinkamiausių – visada galite susisiekti su MAIDINA profesionalais, kuri mielai suteiks Jums visą aktualią informaciją ir padės rasti geriausiai poreikius tenkinančiu purkštukus.

Iššokantys laistymo purkštukai gali būti:

- Turbiniai laistymo purkštukai.

- Statiniai laistymo purkštukai.

Turbiniai laistymo purkštukai

Turbiniai laistymo purkštukai veikia vedini vandens srovės, kuri priverčia judėti mechanizmą ir tuo pačiu be jokio vargo palaistomi labai dideli sodo plotai. Šio tipo iššokančių laistymo purkštukų aplaistymo kampas siekia nuo 90 iki 360 laipsnių, tad nei vienas metras neliks sausas. Labai vertinama ir tai, kad laistomi tolygiai, tad ne tik palaistomos visos vietos, tačiau ir sėkmingai sutaupoma nemažai vandens.

Turbiniai laistymo purkštukai yra vidutinės bei mažos galios. Nėra labai intensyvių, kadangi šie yra subalansuoti sodo palaistymui, kai norisi išsaugoti veją. Darbinio diametro ilgis siekia nuo 8 ki 15 metrų, tad galite nusistatyti Jums labiausiai tinkamą atstumą. Taip pat labai vertinama ir tai, kad šio tipo purkštukų antgaliai gali būti keičiami, tad tuo pačiu kinta ir laistymo principas. Juk skiriasi žemės plotas, o nuo to varijuoja ir reikalingas laistymo antgalis, kuris pasirūpina, kad visi augalai gautų vandens, tačiau tuo pačiu pavyktų jo kuo daugiau sutaupyti. Tai – ne tik ekologiška, tačiau ir ekonomiška.

Turbininio tipo laistymo purkštuvai detaliau klasifikuojami į:

- Purkštukai landšaftiniam laistymui.
- Purkštukai sporto aikštelių laistymui.

MAIDINA siūlo tik žinomiausių prekinių vardų gaminius, tad rinkitės kokybę, kuri kainuoja nedaug ir bus pristatyta iki Jums labiausiai tinkamos vietos nepriklausomai nuo to, gyvenate Vilniuje, ar Kaune.

Statiniai laistymo purkštukai

Iššokantys laistymo purkštukai taip pat gali būti ir statiniai. Jie labiausiai tinkami nedidelių plotų laistymui, kuris siekia iki 6 metrų. Tiesa, vis tiek labai puikiai tinka tiek sodams, tiek daržo poreikiams patenkinti. Veikimo principas taip pat gana paprastas. Vandens spaudimas pasiekia purkštukus, kurie ir iškelia vandenį ir viršų ir tuo pačiu lašiukai krenta žemyn, laisto veją. Iššokančių laistymo purkštukų ilgis gali būti trijų tipų: 10 cm., 20 cm. arba 40 cm. Jie labai naudingi ir tokiu atveju, kadangi padeda palaistyti nestandartinių formų sodus, taip pat tokius, kurie turi šlaitus.

Statiniai purkštuvai taip pat skirstomi pagal tai, koks antgalis yra dedamas.

- Korpusai be antgalių. Jie skiriasi savo išnirimo ilgiu, pajungimo dydžiu bei dizainu, kuris taip pat dažnai nulemia pasirinkimą. Juk norisi, kad visi sistemoje esantys elementai atrodytų puikiai. Tokiu atveju puikus pasirinkimas I-PRO ir SL purkštuvai, kurie beveik nepastebimi.
- Korpusai su antgaliais. Šio tipo statiniai purkštuvai pasirūpins, kad net ir kalneliai esantys sode gautų jiems reikalingą priežiūrą. Kad veja visur atrodytų puikiai!
- Rotoriniai antgaliai. Jie dažniausiai naudojami tada, kai reikalingas nedidelio intensyvumo laistymas. Puikiai tinka laistyti tuome, jeigu vandens debitas apribotas.
- Reguliuojamo kampo statiniai antgaliai. Šie antgaliai sukurti taip, kad kiekvienas sodo centimetras būtų tinkamai palaistytas. Veikia prisitaikę prie skirtingų sodų poreikių bei formų.
- Nereguliuojamo kampo statiniai antgaliai. Tai statiniai purkštukai, kurių kampo sureguliuoti nebegalėsite – tai bus nustatyta iš anksto.
- Statinių purkštuvų priedai. Purkštuvų priedai pasirūpins, kad viskas, ko reikia sodo ir daržo laistymui – būtų po ranka.

Geriausios kokybės iššokančių laistymo purkštuvų pasirinkimas – pas mus, kadangi galime pasiūlyti ne tik gerą kainą, tačiau ir profesionalų aptarnavimą. Suprantama, kad neturint patirties šio tipo įrangoje kyla labai daug klausimų, labai dažnai net nesinori dėl nieko sukti galvos. Tokiu atveju siūlome kreiptis į MAIDINA specialistus, kurie pasirūpins vejos, daržo arba sodo laistymo sistema nuo A iki Ž.

Viskas bus už Jus pagalvota!

Turbininiai laistymo purkštukai purškia viena ilga vandens srove ir dažniausiai naudojami dideliems plotams laistyti. Statiniai laistymo purkštukai vandens srovę išsklaido ir tai bene populiariausias pasirinkimas vejos laistymui.

Populiariausi iššokantys laistymo purkštukai mūsų e. parduotuvėje yra statiniai su įvairiais keičiamais laistymo antgaliais.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės