Filtras
Kaina
iki
15
480
Gamintojai
Debitas
Darbinis slėgis
Atstumas tarp lašintuvų
Sienelės storis
Filter

Lašelinis vamzdis

Lašelinis vamzdis skirtas dekoratyvinių medžių, gyvatvorių, daugiamečių gėlynų laistymui. Taip pat naudojamas laistyti augalų kultūras, kurių lapiją patartina išlaikyti sausą. Lašelinis vamzdis naudojamas įvairaus pobūdžio sezoninėje žemdirbystėje. Gamyboje naudojamas aukštos kokybės polietilenas, todėl vamzdis yra atsparus ultravioletiniams spinduliams bei žemdirbystėje naudojamoms trąšoms ir cheminėms medžiagoms. Mechaninis patvarumas ir didelis lankstumas leidžia gaminį naudoti sunkiausiomis sąlygomis. Kiekvienas lašintuvas turi vidinį filtrą, kuris kartu su sūkurine vandens tėkme užtikrina pastovų valymą ir praplovimą.

Lašelinio vamzdžio naudojimas

Lašelinis vamzdis dažniausiai klojamas paviršiuje, gali būti naudojamas po mulčiu arba plėvele, tačiau nepatariama užkasti po žeme. Jeigu norite užkasti vamzdį po žeme, tam rinkitės lašelinį vamzdį Rootguard su slėgio kompensacija, kuris yra naudojamas požeminiam laistymui. Svarbu paminėti, kad lašeliniame vamzdyje jau yra integruoti lašintuvai, kurie dozuoja 2 l/val. Šie lašintuvai yra nekeičiami, tad visada rekomenduojame  lašelinį vamzdį montuoti kartu su vandens filtru. Tam, kad vamzdis veiktų tinkamai slėgis turėtų būti ne žemesnis nei 2 bar ir ne aukštesnis nei 4 bar. Visi lašeliniai vamzdžiai, kuriuos rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje yra 16 mm skersmens. Tad viena linija turėtų būti ne ilgesnė nei 100 metrų esant lygiam paviršiui. Atkreipkite dėmesį, kad lašeliniai vamzdžiai yra dviejų tipų: vienų lašintuvai išdėstyti kas 30 cm, kitų kas 40 cm. Tai ypač svarbu skaičiuojant vandens sąnaudas.

Tujų laistymo sistema

Tujos ypač mėgstamas augalas Lietuvoje dėl savo nereiklumo ir nelepumo. Tai puikus pasirinkimas, jeigu norite daugiau žalumos, o galbūt atsitverti žalia siena nuo savo kaimynų. Vis dėlto tujos labai jautrios drėgmės stokai, ypač jaunos arba neseniai pasodintos. Prastai laistomos tujos gali greitai prarasti savo žalumą, pageltonuoti arba netgi visai sudžiūti. Todėl tujas reiktų reguliariai laistyti, o jeigu to neketinate daryti rankiniu būdu, tuomet patogiausia yra įsirengti lašelinį vamzdį – tujų laistymo sistemą. Dažniausiai tujoms naudojamas lašelinis vamzdis, kurio lašintuvai yra išdėstyti kas 30 cm. Jis gali būti vingiuojamas tarp krūmų arba klojamas dviem linijomis vienai tujų eilei. Lašelinį vamzdį rekomenduojame tvirtinti tam skirtais laikikliais, kurie smeigiami į žemę. Laistymo sistemą galite prisijungti prie laistymo žarnos įsigiję greitą jungtį.

Šilauogių laistymo sistema

Šilauogių krūmams būtinas pastovus drėkinimas, jeigu norite didelių ir sultingų uogų. Tačiau būkite budrūs, nes šilauogės nemėgsta pernelyg didelės drėgmės ar vandens pertekliaus. Pasodinus rekomenduojama laistyti apie 10 litrų per savaitę minkštu vandeniu, tam geriausiai tiktų lietaus vanduo. Šilauogių laistymui dažniausiai naudojamas lašelinis vamzdis, kuris skirtas ne tik laistymui, bet ir trąšų padavimui. Laistymo sistema šilauogėms yra klojama dviem eilėmis kiekvienoje šilauogių linijoje tam, kad būtų užtikrintas tolygus laistymas prie kiekvieno krūmo. Šilauogių laistymo sistema yra optimalus variantas jūsų auginamoms šilauogėms.

Gyvatvorės laistymo sistema

Gyvatvorės gali būti formuojamos iš įvairių augalų: medelių, karpomų augalų (jazminai, lanksvos, gudobelės), nekarpomų augalų, lepių ar mažiau lepių. Nuo to kokius augalus pasirinksite priklausys pačios gyvatvorės priežiūra bei laistymas. Jeigu gyvatvorę neseniai pasodinote, tuomet greičiausiai jai prireiks gausaus ir dažno laistymo, kad augalai tinkamai prigytų. Venkite augalų perlaistymo ir stovinčio vandens tam, kad šaknys nepradėtų pūti. Gyvatvorėms puikiai tiks lašelinis vamzdis – gyvatvorės laistymo sistema, kurio lašintuvai išdėstyti kas 30 cm.

Lašelinio vamzdžio priežiūra šaltuoju metų laiku

Lašelinio vamzdžio surinkti žiemai nebūtina, tereikia išleisti vandenį ir atjungti vamzdį nuo vandens šaltinio. Taip pat lašelinius vamzdžius galima prapūsti, tačiau pernelyg didelė oro srovė gali sugadinti lašintuvus. Jeigu lašelinį vamzdį naudojote ir tręšimui, tuomet nepamirškite jo gausiai praplauti švariu vandeniu.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių ilgių lašelinių vamzdžių, kurių kaina svyruoja priklausomai nuo ritės ilgio ir vamzdžio storio. Įsigykite lašelinį vamzdį internetu ir mes pristatysime į Jūsų pasirinktą vietą visoje Lietuvoje ar tai būtų Vilnius, Kaunas ar kitas miestas.

Norėdami pasikonsultuoti dėl tinkamo lašelinio vamzdžio pasirinkimo susisiekite su mumis ir MAIDINA specialistai padės ne tik išsirinkti tinkamą produktą, tačiau ir sukomplektuos pilną sistemą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės