Filtras
Kaina
iki
0.2
34.2
Gamintojai
Filter

Vejos borteliai, takeliai

Atitverkite savo veją, gėlyną, daržą, takelius plastikiniais vejos borteliais/bortais, dekoratyvine tvorele ar sodo plytelėmis. Tai puikus būdas pagerinti savo aplinkos išvaizdą atskiriant augalais apsodintą, mulčiu ar dekoratyviniais akmenukais apipiltą plotą. Tai yra lengvai montuojami ir yra aukštos kokybės produktai. Atskyrus sodą yra žymiai patogiau pjauti ir prižiūrėti vejos žolę.

Plastikinių vejos bortų funkcionalumas ir panaudojimas

Plastikiniai vejos borteliai – funkcionalaus, stilingo ir lengvai prižiūrimo sodo pasirinkimas. Juos atradę sodininkai džiaugiasi, kad aplinkos priežiūra tampa kur kas paprastesnė ir reikalauja kur kas mažiau laiko. Jeigu anksčiau vejos borteliai dažniausiai buvo naudojami profesionalų, kurie užsiima apželdinimo darbais, tai šiuo metu dėl lengvo panaudojimo bei plačių galimybių kiekvienas gali be jokio vargo dekoruoti savo sodą. Įkirpus bortelio briaunas jį galima lenkti tiek į vidų, tiek į išorę, taip padarant Jūsų norimą formą.

MaXi sodo plytelės - patogus ir lengvas būdas nutiesti takelį bet kurioje sodo vietoje. Plyteles primenantis produktas virsta taku tiesiog sukabinant vieną plytelę su kita. Jas galima bet kada perdėlioti ar perkelti iš vienos vietos į kitą.

Plastikiniai vejos borteliai dažniausiai naudojami:

 1. Kai reikalingas trinkelių sutvirtinimas. Borteliai kur kas pigesni nei kad betoninis bortas, juolab, šie atrodo kur kas manevringiau, lengviau, reikalauja mažiau vietos.
 2. Žinoma, jie labai plačiai naudojami ir daržuose, kai norisi atskirti lysves, takelius ir panašiai. Tai dažnai tampa pjuvenų alternatyva. Vėlgi, dažniausiai laimi dėl paprasto montavimo ir estetikos.
 3. Vejos bortelių funkcionalumas pasireiškia ir tada, kai nesinori pažeisti krūmo, medžio kamieno. Tai gali būti tiek laikina, tiek visam laikui priderinta apsaugos priemonė.
 4. Dekoratyviniai vejos borteliai plačiai naudojami soduose atskiriant gėles. Jeigu planuojate gėlynus ir norite palaikyti tvarką – tokiu atveju tai puikus pasirinkimas.
 5. Lygiai taip pat naudojami ne tik tada, kai reikia atskirti gėles, tačiau ir tokiu atveju, kai norima išvengti žvyro bei smėlio susimaišymo.
 6. Tai puikus pasirinkimas ne tik soduose, tačiau ir puošiant kapavietes.

Plastmasiniai vejos borteliai naudojami labai skirtingais atvejais, labai įvairioms funkcijoms atlikti. Dėl savo manevringumo jie yra ypač mėgstami.

Plastikiniai vejos borteliai (sodo takeliai):

 1. Atrodo labai elegantiškai.
 2. Padeda sutaupyti daug vietos.
 3. Kainuoja pigiai.
 4. Labai lengvai montuojami.
 5. Greitai ir paprastai keičiama forma.
 6. Lengvi ir patvarūs.
 7. Gali būti nepastebimi.
 8. Atsparūs cheminiam poveikiui.
 9. Tarnaus ne vienerius metus.

Plastikiniai borteliai – labai paprasti, tačiau būdami tokie elementarūs tuo pačiu jie yra ir ypatingi. MAIDINA pasiūla plati, tad kiekvienas ras tai, ko ieško.

Plastikiniai vejos borteliai: pasirinkimas

Vejos bortelių pasirinkimas internetu neatsiejamas nuo kelių smulkmenų, kurias įvertinę galite jaustis ramūs, radę geriausią kainos bei kokybės santykį.

MAIDINA rekomenduoja apgalvoti šiuos niuansus, ieškant tinkamiausių bortelių:

 1. Kokio dizaino borteliai Jums atrodo tinkamiausi ir geriausiai derantys aplinkoje?
 2. Lenkti vejos borteliai skiriasi ir savo gamintojais.
 3. Plastikinių vejos bortelių matmenys varijuoja. Susipažinkite – koks galimas aukštis ir koks siūlomas svoris.
 4. Svarbiu kriterijumi dažnai tampa kaina. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti prekes už prieinamą kainą, o lojaliausi klientai gauna dovanų (už užsakymus kaupiasi „Sodininko taškai“, kuriuos galima panaudoti kaip nuolaidą el. parduotuvės užsakyme).

Vejos bortelių vinys

Plastikiniai vejos bortai montuojami ant sutankinto grunto. Įrankių daug nereikės: kastuvas, ruletė ir plaktukas. Tarpusavyje vejos bortai tvirtai jungiasi sukibimo segmentais, išlietais pačiame borte. Jokių kitokių papildomų priedų nereikia. Kiekvienas bortas prie pagrindo tvirtinamas tam skirtomis plastikinėmis vinimis. Dažniausiai naudojamos 3 vinys vienam bėginiam metrui. Esant poreikiui, bortą nesunkiai išlenksite prakirpę atraminėje dalyje esančią išorinę sienelę. Tokiu būdu galima išgauti greitai ir lengvai įvairias formas. Išlinkimams pakankamai sutvirtinti papildomai naudojamos dar 2 vinys. Jeigu pagrindas kietas, galima naudoti specialias, metalines tvirtinimo vinis. Svarbu paminėti, kad norint atskirti veją nuo mulčio, bortelis turi 2-3 mm būti iškilęs virš grunto.

Plastikinių vejos bortelių (sodo takelių) funkcionalumas neatsiejamas nuo kokybiškų vinių, kurie yra skirti bortelių pritvirtinimui. Vinys paprastai ir greitai komponuojamos, jos yra labai tvirtos, tad saugiai pritvirtina bortelius prie žemės ir ilgai tarnauja. Svarbiausia, kad primontuoti plastikinius vejos bortelius yra labai paprasta ir tai visiškai nereikalauja laiko. Lygiai taip pat pabodusius bortelius galima nuimti ir be jokio vargo uždėti naujus, kurie sodui gali suteikti naujos estetikos dvelksmo ir padėti savo aplinkoje jaustis puikiai. Juk kai viską darote pats – sodas tampa dar jaukesnis ir širdžiai mielesnis.

Sodo įrengimo patarimai

 • Komponuokite augalus pagal savo buvimo vietą. Nuspręskite kur bus įvairūs kvepiantys gėlynai, medeliai ar krūmai pagal tai kur žadate sode dažniausiai būti. Juk kaip smagu bus ramiai skaityti knygą prie kvepiančių gėlių. Pagalvokite kurios vietos sode yra dažniausiai Jūsų praeinamos, labiausiai matomos, kad jas apsodinus, visada Jūsų akis džiugintų vaizdas.
 • Atskirkite sodą į atskiras zonas. Kai sodas būna bent kažkiek suskirstytas, taip vietos atsiranda ir ramiam poilsiui, ir aktyviems vaikų žaidimams. Zonas atskirti galite krūmais, didesnėmis gėlėmis, vijokliniais augalais ant atramų bei tais pačiais mūsų minėtais vejos borteliais. Be to, taip ir prižiūrėti sodą lengviau. Uogų krūmai vienoje vietoje, gėlių krūmai – kitoje.
 • Įveskite daugiau spalvų ir derinkite jas. Pagalvokite kaip augalai atrodys tik su lapais bei kaip pražydę. Nepamirškite, kad skiriasi ne tik augaliukų lapų spalva, bet ir jų paviršius. Augalų lapai gali būti dygliuoti, švelnūs, aštrūs ar pūkuoti. Nuspręskite ar norite, kad viskas būtų viename tone, tada rinkitės panašių atspalvių augalus, ar norite kontrastingo sodo. Prieš sodinant augalus atkreipkite dėmesį į žydėjimo metą ir trukmę.
 • Malonūs garsai sode padės dar geriau pailsėti. Jei tik turite lėšų ir tinkamos laisvesnės vietos, įsirenkite sode fontanėlį, tvenkinėlį ar dekoratyvinį upelį. Malonus ausiai vandens čiurlenimas padės dar geriau pailsėti ir atsipalaiduoti nuo dienos rūpesčių. Taip pat, sode galite įsirengti paukščių lesyklėlę. Parinkite jai tinkamą vietą, kad nepasiektų lesyklėlės plėšrūs gyvūnai. Be to, kad vieta būtų Jums matoma, jei norite paukštelius stebėti.
 • Atraskite sode bent nedidelį plotelį vejai. Bortelių pagalba nesunkiai įkomponuosite veją tarp gėlynų, medžių ir krūmų. Veja suteiks sodui daugiau žalumos ir malonius pojūčius vaikštant basomis kojomis.
 • Paskirkite sode poilsio zoną. Jame įsirenkite jaukią terasą ar pavėsinę.  Patogūs ir dailūs lauko baldai padės poilsio erdvę paversti pačia maloniausia vieta sode. Joje galėsite laisvą laiką leisti tiek vieni, tiek draugų kompanijoje.
 • Apsvarstykite lauko apšvietimą. Tinkamai parinkti lauko šviestuvai gali ne tik padidinti saugumą kieme tamsiu paros metu, tačiau ir suteikti jaukumo vakarais. Šviestuvais prekiaujame ir mūsų elektroninėje bei fizinėje parduotuvėje. Turime 12V ir 24V šviestuvus. Pasirinkimas yra iš: įleidžiamų, prožektorių, dekoratyvinių, pastatomų, povandeninių ir sieninių šviestuvų.

Pirkite plastikinius vejos bortelius internetu

Užsisakius internetu MAIDINA profesionalai pasirūpins, kad vejos borteliai (sodo takeliai) būtų pristatyti iki pat Jūsų namų durų saugiai ir greitai. Ir jokio skirtumo, gyvenate Vilniuje, Utenoje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Panevėžyje ar nedideliame Lietuvos miestelyje. Išsirinkite Jums patinkančias prekes internetu ir jas įsigykite dar pigiau. Prekių pristatymas kurjeriu tik nuo 3.50 Eur. Visi borteliai bus pristatyti Jums labiausiai tinkamu metu, tad pasinaudokite galimybėmis sutaupyti daugiau laiko ir gauti pačios geriausios kokybės gaminius mažiausiomis kainomis. Be to, galite atvykti ir į mūsų fizinę parduotuvę adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilnius. Joje galėsite su specialistais pasikonsultuoti gyvai, pačiupinėti plastikinius vejos bortelius ir taip pat vietoje įsigyti įvairių sodo bei laistymo prekių.Siūlome ypač geras vejos bortelių kainas!

Susikurkite tokį sodą, kuriame tiesiog gera būti, tačiau tuo pačiu kuris nereikalautų iš Jūsų daug laisvo laiko tvarkymui. Juk būtent taip ir atrodo tobulas sodas. O tokį kuria mažiausios smulkmenos, kuriomis pasirūpins - MAIDINA.

Vejos borteliai naudojami tam, kad tvarkingai būtų atskirta veja nuo gėlynų ar kitų apželdintų plotų.

Taip, vejos bortelius sudėti labai paprasta. Atminkite, kad vejos bortelius reikia dėti ant sutankinto grunto ir pritvirtinti vejos bortelių vinimis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės