Filtras
Kaina
iki
1
28
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Augalų tvirtinimo detalės

Augalų tvirtinimo detalės padeda išlaikyti augalams stabilumą, saugo nuo pažeidimų ir lūžimo. Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių augalų tvirtinimo detalių.

Visi pradėdami auginti daržoves ar įvairius sodo augalus, nori gauti gausų ir sveiką derlių. Jei laistymu jau pasirūpinote, Jums praverstų pasidomėti ir apie augalų tvirtinimo detales. Greitai augdami augaliukai dažnai „išstypsta“, plonas stiebas nebeatlaiko sunkių vaisių ir gali pradėti svirti augalo šakos, o stiebas lūžti. Apsisaugoti nuo tokių problemų, vis labiau populiarėja augalų tvirtinimo detalės: segtukai, atramos ir sodo vielos. Visa tai galite įsigyti MAIDINA internetinėje svetainėje ir mūsų fizinėje parduotuvėje adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilnius.

Segtukai augalams

Labai populiaru ir patogu augalų segtukais susegti ir pritvirtinti augančius pomidorus, jaunus medelius. Pas mus galima pasirinkti pačių įvairiausių dydžių segtukų, todėl tiks ir didesniems bei mažesniems augaliukams. Turime žalios ir baltos spalvos segtukų augalams.

Atramos augalams

Norint, kad pasodinti augalai augtų sveiki ir paaugus stiebas nelūžtų, reikia pasirūpinti augalų atramomis. Mes prekiaujame įvairių aukščių (nuo 80 cm iki 180 cm) įsmeigiamais į žemę plieno kuoliukais. Taip pat turime kuoliukų sujungėjų. Detalės yra atsparios oro sąlygoms, kokybiškos ir ilgaamžės. Žalia tvirtinimų spalva puikiai derės prie augalų ir liks nepastebima daržo bei sodo aplinkoje.

Sodo viela

Turime sodo juostų, augalų tvirtinimo žarnelių, sodo vielų, kurios padės dar stabiliau ir patogiau pritvirtinti ar pririšti jaunus augalus prie atramų. Galite rasti įvairiausių ilgių tvirtinimus: nuo 3 m iki 339 m. Sodo viela yra minkštame PVC apvalkale, todėl bus patogu ir saugu naudoti.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite tik kokybiškas prekes prieinamomis kainomis. Iškilus klausimams, drąsiai skambinkite ar rašykite MAIDINA specialistams, kurie Jums mielai padės ir profesionaliai atsakys į visus klausimus.

Prekiaujame įvairių dydžių segtukais, atramomis, kuoliukais, sodo vielomis, juostomis, žarnelėmis.

Dažniausiai prekes į namus ar paštomatus pristatome per 1-2 darbo dienas nuo gauto užsakymo apmokėjimo.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės