Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Trąšų dozatoriai, oro dozatoriai

Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti įvairių rūšių dozatorių, kurie yra naudojami dujų, granulių ir skysčių, pavyzdžiui, trąšų, pesticidų, chloro ir kitų chemikalų, įpurškimui į suslėgto vandens sistemas. Jūsų patogumui siūlome inžektorinius ir proporcinius trąšų dozatorius, o taip pat metalinius rezervuarus tirpių kietųjų trąšų dozavimui. Atkreipkite dėmesį, kad netinkamai parinktas trąšų dozatorius neatliks savo funkcijos. Jeigu abejojate, ar pasirinkote teisingą trąšų dozatorių rekomenduojame konsultuotis su mūsų specialistais. Trumpai aptarkime kiekvieną iš trąšų dozatorių:


Inžektoriai – tai trąšų dozavimo detalė, skirta trąšų dozavimui ir padavimui į laistymo sistemą. Inžektoriai yra dviejų modelių: GZ ir MAZZEI. Inžektoriai yra įvairių pralaidumų, skirtingų tirpalo įsiurbimų kiekių ir pajungimo diametrų. Inžektoriai būna su išoriniais pajungimais. Tam, kad turėti pilnavertę trąšų dozavimo sistemą, kartu su inžektoriumi reikia įsigyti trąšų įsiurbimo komplektą (svarbu atkreipti dėmesį į reikiamą trąšų įsiurbimo komplekto dydį) ir pajungimus. Dažniausiai inžektoriai yra perkami, kaip pakaitinė ar atsarginė detalė surinkto trąšų dozavimo mazgo. Surinkti mazgai – tai iš karto tinkama naudoti trąšų dozavimo sistema. Į surinkto mazgo komplektą įeina: inžektorius, trąšų įsiurbimo komplektas ir pajungimai prie laistymo sistemos. Tai itin patogus ir greitas būdas įsigyti trąšų dozavimo sistemą už patrauklią kainą. Surinkti mazgai palengvina tiek klientams, tiek specialistams parinkti kokybišką ir tvarkingai veikiančią trąšų dozavimo sistemą.


Metaliniai/granulinių trąšų dozatoriai – tai metaliniai trąšų dozavimo rezervuarai, kurie yra skirti dozuoti tirpias kietas trąšas. Tai paprasto veikimo trąšų dozavimo sistema, kuri veikia dėka esamo vandens slėgio.


Proporciniai dozatoriai – tai žinomi prancūzų gamintojo Dosatron proporciniai dozatoriai, kurie yra naudojami norint tiksliai dozuoti skystas trąšas. Tai tiksliai ir patikimai veikiantys proporciniai dozatoriai, kuriems nereikia energijos ir tiksliai dozuoja trąšas net esant slėgio svyravimams.


Oro dozatoriai - naudojami sistemose kur reikalingas deguonies padavimas į šaknų sistemą. Tai ypač aktualu laistymui per užkastus kapiliarinius vamzdžius.


Visas trąšų dozatorių kainas rasite internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Prekes galima įsigyti per internetinę parduotuvę ir fizinėje parduotuvėje Vilniuje, adresu: Kauno g. 34. Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus per 1-3 darbo dienas per kurjerių tarnybą ar į paštomatus. Fizinėje parduotuvėje galima iš karto įsigyti trąšų dozatorius ir apmokėti už prekes tiek grynais pinigais, tiek banko kortele. Pasikonsultuoti su MAIDINA specialistais galima nuotoliniu būdu: elektroniniu paštu, telefonu ar per gyvo bendravimo programėlę (angl. live chat) internetinėje parduotuvėje. Atvykus į fizinę parduotuvę, specialistai galės Jus pakonsultuoti ir galėsite gyvai apžiūrėti visas prekes.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Kokia yra trašų dozatorių paskirtis?

    Trašų dozatoriai naudojami dujų ir skysčių, pavyzdžiui, trąšų, pesticidų, chloro ir kitų chemikalų, įpurškimui į suslėgto vandens sistemas.

  • Kokios rūšies dozatoriais prekiaujate?

    Prekiaujame granulinių trąšų, proporcinių trąšų ir oro dozatoriais.