Filtras
Kaina
iki
0.15
208
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Purškimo kampas
Laistymo laikas
Atstumas tarp lašintuvų
Sienelės storis
Laistymo plotas
Skersmuo
Sriegis
Filter

Vandentiekio slėgio rinkiniai

Pasirūpinkite, kad jūsų namų aplinkos laistymas taptų ekologiškas ir taupus. Įsirenkite laistymo sistemą šiltnamiuose ar soduose, kaupkite lietaus vandenį rezervuaruose bei įsigykite patogius rankinius purkštuvus, laistymo žarnas. Tolygus augalų laistymas, lietaus vandens naudojimas, dirvožemio būsenos stebėjimas leis išleisti mažiau ir turėti daugiau.


Vandentiekio slėgio rinkiniai yra geriausias pasirinkimas, kai norisi mėgautis gausiu derliumi ir skirti kuo mažiau laiko laistant augalus. Dauguma mano, jog vandentiekio vanduo augalams gali pakenti, nes yra per šaltas, tačiau laistymas vyksta lašeliniu arba kapiliariniu būdu, todėl vanduo pasiekia augalą nedideliais kiekiais, o augalai negauna termo šoko. Vandentiekio slėgio šiltnamio laistymo sistemos yra rinkiniai, kuriuos iš karto tinka naudoti darže ar šiltnamyje. Mes prekiaujame įvairių rūšių ir dydžių šiltnamio rinkiniais, tad kiekvienas savo daržo puoselėtojas pritaikys mūsų prekiaujama laistymo sistemą savo poreikiams. Tam, kad būtų lengviau išsirinkti ir apsispręsti, kokį vandentiekio slėgio rinkinį išsirinkti, aptarsime kiekvieną kategoriją rinkinių.


Taškinio laistymo vandentiekio slėgio rinkiniai – tai rinkiniai skirti laistyti augalus, kurie yra susodinti pavieniui ar tiesiog rečiau sodinami, reikalaujantys daugiau erdvės. Ši laistymo sistema puikiai tinka pomidorams, paprikoms, baklažanams ir panašios kultūros augalams. Prie kiekvieno augalo įsmeigiamas smeigtukas, kuris dozuoja vandenį ir laisto į augalo šaknis, tad labai lengvai apskaičiuosite, kiek laiko reikia laistyti augalus.


Linijinio laistymo vandentiekio slėgio rinkiniai – tai rinkiniai skirti laistyti augalus, kurie yra susodinti dažniau, vienas šalia kito, ar kitaip dar sakant linijomis. Lašelinė juosta turi jau gamykloje padarytas skylutes su specialiais lašintuvais, kurie išdėstyti kas 20 centimetrų ir pro juos laša vanduo. Su linijinio laistymo rinkiniais geriausia laistyti petražoles, salotas, morkas ir panašios kultūros augalus.


Laistymo rinkinys „Pavasaris“ – tai rinkinys skirtas laistyti šiltnamį ar daržą su purkštukais. Šis rinkinys puikiai tiks laistyti salotas, ridikėlius, agurkus ir panašios kultūros augalus. Šią sistemą pravartu įsigyti tiems, kurie nenori, kad būtų matomi ir klojami laistymo vamzdžiai vidurį šiltnamio. Laistymo sistemą „Pavasaris“ labai patogu sumontuoti šiltnamio šonuose pritvirtinus vamzdį, o į jį įsimontuoja purkštukai. Tokiu būdu Jūsų laistymo sistema bus beveik nepastebima, o laistymo sistemos rezultatai džiugins ne tik šeimininką, bet ir augalus.


Į visus laistymo sistemos rinkinius įeina montavimo instrukcija, todėl įsirengti laistymo sistemą savo jėgomis bus visai nesudėtinga. Jeigu reikėtų pagalbos montuojant laistymo sistemos rinkinį ar tiesiog reikėtų konsultacijos, visada galite kreiptis el. paštu info@maidina.lt ar telefonu +370 5 276 00 41 į mūsų konsultantus. Taip pat, prekes galite įsigyti internetu, mūsų el. parduotuvėje laistymoiranga.lt arba pas mūsų parduotuvėje Eišiškių pl. 36A, Vilniuje.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės