Filtras
Kaina
iki
37
145
Gamintojai
Filter

Lietaus davikliai

Lietaus daviklis sustabdo laistymą pajutęs, kad lyja lietus. Lietaus daviklio pagalba yra sutaupoma nemaža dalis pinigų bei vandens, nes be lietaus daviklio laistymo sistema toliau laisto, nors ir lyja tuo metu lietus. To galite išvengti įsigiję lietaus daviklį. Daviklis nesunkiai tvirtinamas ir gali būti montuojamas prie sienos, ant lietvamzdžio, ant tvoros, lietui pasiekiamoje vietoje, bet laistymo purkštukams neprieinamoje vietoje.

LIETAUS DAVIKLIS JARD

Tinka tik valdikliams JARD (prekės kodas: 6795014K, prekės kodas: 6795003W, prekės kodas: 6795008J). Yra atsparus ultravioletiniams spinduliams ir orų pokyčiams. Komplekte yra pajungimo kabelis 7 m ilgio. Šuolinis kritulių aukščio reguliavimas: 3,6,12,19,25 mm. Gamintojas – Jardibric, tai Prancūzijoje įsikūrusi įmonė.

LIETAUS DAVIKLIS K-RAIN

Veikia su programatoriais tipo AC (įėjimas 220V, išėjimas 24V). Atsparus visoms oro sąlygoms, atsparus ultravioletiniams spinduliams. Darbinės temperatūros diapazonas: nuo -10 ° C iki 65 ° C. Jeigu norima, galim reguliuoti ventiliaciją. Be to, turi šuolinį kritulių aukščio reguliavimą.

LIETAUS DAVIKLIS ORBIT

Jungiamas su programatoriais tipo AC (įėjimas 220V, išėjimas 24V). Išorė atspari ultravioletiniams spinduliams. Į komplektą įeina kabelis 7,6 m ilgio. Šuolinis kritulių aukščio reguliavimas: 3, 6, 12, 18, 25 mm. Gamintojas – Orbit, tai Amerikoje esanti kompanija.

LIETAUS DAVIKLIS RS500

Funkcionuoja su programatoriais tipo AC (įėjimas 220V, išėjimas 24V). Yra atsparus ultravioletiniams spinduliams, todėl išliks neišblukęs ir puikiai funkcionuojantis. Daviklis parduodamas su pajungimo kabeliu 7,6 m ilgio. Turi šuolinį kritulių aukščio reguliavimą: 3, 6, 12, 18, 25 mm. Gamintojas – Irritrol, tai žymi amerikiečių įmonė.

LIETAUS DAVIKLIS BELAIDIS RS1000

Šis daviklis išsiskiria ne tik tuo, kad yra belaidis. Laido nebuvimas padeda tose vietose, kur nėra arti elektros šaltinio ar norima estetiško vaizdo, nes juk laidas matomoje vietoje tikrai nepuošia kraštovaizdžio. Daviklis veikia nutolęs, net iki 90 metrų. Funkcionuoja su programatoriais tipo AC (įėjimas 220V, išėjimas 24V). Kaip ir kiti davikliai, yra atsparus ultravioletiniams spinduliams. Maitinimas: 2 baterijos 3V tipo CR2032.

Įsigykite prekes internetu ir gaukite savo užsakymą vos per kelias darbo dienas.

„MAIDINA“ siūlo aukštos kokybės laistymo prekes ir kitas įvairias detales už patrauklią kainą. Jei norite prekes apžiūrėti gyvai, galite atvykti ir įsigyti atvykę į mūsų biurą, esantį Vilniuje, Eišiškių pl. 36A

Galbūt abejojate, ar tinkamai išsirinkote prekes? Susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime profesionalią konsultaciją bei padėsime išsirinkti tinkamiausią laistymo sprendimą Jūsų vejai, sodui ar daržui.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės