Filtras
Kaina
iki
0.06
480
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Purškimo kampas
Pralaidumas
Atstumas tarp lašintuvų
Sienelės storis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Lašelinis laistymas, kapiliarai

Vis populiarėjantis lašelinis laistymas pasižymi efektyvumu bei vandens taupymu. Jis pagerina trąšų įsisavinimą, sumažina piktžolių augimą, padidina derliaus kokybę. Lašelinis laistymas gali būti įrengtas tiek dideliuose plotuose, tiek mažuose šiltnamiuose prie namų. Ūkininkams siūlome lašelinį vamzdį (jeigu auginate medžius, daugiametes gėles, avietes ir t.t.) arba lašelinę juostą (jeigu auginamos braškės, kopūstai ar kiti negiliai įsišakniję augalai). Taip pat lašelinis laistymas vis dažniau pasirenkamas sodininkų, kurie nori įsirengti taupią ir efektyvią laistymo sistemą mažuose šiltnamiuose.

Kapiliarinis laistymas – norintiems sutaupyti

Kapiliarinio laistymo sistema pasižymi tikslumu, kadangi vanduo teka tiesiai į tam tikro augalo šaknų zoną. Tokiu atveju šaknys pagirdomos, išvengiama vandens liejimo už augalo ribų. Galiausiai, tam tikrų augalų lapai nemėgsta drėgmės, tad kapiliarinė sistema yra būtinas pasirinkimas. Anksčiau lašinė laistymo sistema dažniausiai buvo naudojama dideliuose medelynuose, vaiskrūmius auginančiuose soduose, tačiau šiuo metu žmonės ją renkasi ir savoms reikmėms siekiant suteikti galimybę augalui vešėti, o žmogui – sutaupyti. Sutaupytas vanduo reikalingas ne tik gamtai, tad tai yra ekologiška, tačiau ir žmogaus piniginei, kadangi vanduo – kainuoja. O vasaros metu ir taip stengiamasi jo sutaupyti kuo daugiau, kadangi kaitrios dienos gali sukelti net ir vandens stygių.

Lašelinė laistymo sistema taip pat sukurta taip, kad pagal kiekvieno augalo poreikius reikalingas vandens kiekis būtų dozuojamas. Lašelinis laistymas užtikrina, kad augalai drėkinami tolygiai, todėl gerėja derliaus kokybė. Norite, kad lašelinis laistymas įsijungtų ir išsijungtų automatiškai? Tuomet automatizuokite savo laistymo sistemą įsigiję valdiklius. Būsite tikri, kad visą darbą už jus padarys sistema. Kadangi skirtingiems augalams reikalingas skirtingas kiekis vandens – pagal augalo poreikius galite nustatyti jam labiausiai tinkamą vandens kiekio normą. Žinoma, tai užtikrina, kad augalai geriau vešės. Juolab, vandens normos gali būti reguliuojamos priklausomai ir nuo klimato sąlygų. Kaitriomis dienomis vandens reikia daugiau, drėgnomis – mažiau.

Lašelinės laistymo sistemos pasirinkimas

Lašelinio laistymo sistemos rinkinys apima skirtingus komponentus, priedus, kurie užtikrina, kad augalas gaus jam reikalingą vandens kiekį. Sistema susideda iš skirtingų komponentų.

Lašelinė šiltnamio laistymo sistema neatsiejama nuo specialaus lašelinio vamzdžio, kuris padeda užtikrinti, kad medeliai, krūmai bei aukštesnės, didesnės gėlės bus aprūpintos reikalingu vandeniu. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi ne tik sutaupyti, tačiau ir išvengti vandens nutekėjimo ant augalų lapų. Vamzdžiams pagaminti naudojamas pačios geriausios kokybės polietilenas su gamykloje jau įmontuotais lašintuvais, kuris suteikia sistemai ilgaamžiškumo ir padeda išvengti tiesioginių saulės spindulių įtakos. Papildomas privalumas – mobilumas ir lankstumas, tad pagal poreikius vamzdis gali būti transportuojamas iš vienos vietos į kitą.

Lašelinis vamzdelis taip pat dažniausiai perkamas kartu su vamzdžiu, kadangi jis suteikia sistemai daugiau estetikos ir padeda pasirūpinti, kad ji veiktų, tačiau būtų beveik nematoma. Juk svarbiausia, kad lašelinė laistymo sistema atliktų jai paskirtą funkciją, tačiau nesukeltų jokio diskomforto. MAIDINA siūloma lašelinė juosta taip pat yra dažnas pasirinkimas, kuris teikia daugiau funkcionalumo. Šiuo metu tai pati moderniausia ir tuo pačiu inovatyviausia drėkinimo galimybė, kuri pasirūpins augalais. Vėlgi, vienas pagrindinių jos privalumų – vandens sutaupymo galimybė.

Kalbant apie inovacijas daugiau dėmesio verta skirti ir BLACK SPIDER sistemai, kuri dažniausiai naudojama šiltnamiuose, bet gali būti naudojama pramoniniuose gėlynuose arba vietose, kur augalai auginami vazonuose. Įrangos kaina –  gana maža, tačiau funkcionalumas – beribis. Jeigu ne tik sistema – kiekvieną vazoną su augalu tektų laistyti rankiniu būdu,  tai reikalautų daug laiko ir, tikėtina, kur kas daugiau vandens, tad ir sąnaudų.

Kokybiškai augalų laistymui labai pasitarnauja ir individualūs lašintuvai, kurie dažniausiai pasirenkami, kai reikia ypač tikslaus drėkinimo. Mūsų klientai juos įsigyja dekoratyvių augalų priežiūrai, kadangi atsivežus iš šitų kraštų sukurti tobulas kito klimato sąlygas yra gana sudėtinga. Tai įmanoma padaryti ir lašelinė laistymo sistema padės tuo pasirūpinti. Įsigykite individualius lašintuvus ir džiaukitės tikslumu, kuris iš Jūsų visiška nereikalautų laiko.

Vertikali laistymo sistema. Ji padeda palaistyti augalus tada, kai jie laikomi specialiuose blokuose. Tokiu atveju gėlės neužima daug vietos, tačiau jomis yra puikiai pasirūpinta. Vertikali laistymo sistema tinkama auginant namų sąlygomis, pvz., tiktų balkone, terasoje ar namuose. Ši sistema turi integruotą vandens siurblį ir laikmatį, todėl nereikia laistyti pačiam.

Jeigu sunku išsirinkti įrangą - konsultuokitės

Kadangi MAIDINA siūlo labai įvairią įrangą, suprantama, kad ieškant pačios geriausios teks palyginti nemažai variantų. Mūsų komanda teikia išsamias konsultacijas, kurios padės Jums be jokio vargo rasti ir tinkamiausią įrangą. MAIDINA prekiauja puikios kokybės ilgaamže produkcija, kuri ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius. Visi inovatyviausi pasiūlymai talpinami kataloge, tad susipažinkite su jais ir pasirūpinkite savo augalais.

Peržiūrėjus pasiūlymus galite pastebėti, kad varijuoja lašelinės įrangos kainos. Tai lemia pačios įrangos funkcionalumas, kuris gali būti mažesnis arba platesnis. Ieškodami įrangos turite įvertinti: kam jums jos reikia, kaip dažnai ji bus naudojama, kokiu tikslu ją perkate? Žinoma, savoms reikmėms dažniausiai pasirenkama paprastesnė ir mažesnė įranga, kai tuo tarpu profesionaliems poreikiams reikia daugiau dėmesio skirti funkcionalumui, juolab, įvertinti ateities perspektyvas – ar nereikės ateityje galingesnės?

Lašelinis laistymas – procesas, kuris padės sutaupyti daug laiko ir vandens. Rinkitės kokybę, kurią Jums gali pasiūlyti MAIDINA.

Lašelinis laistymas taupo vandenį ir Jūsų laiką. Specialūs lašintuvai užtikrina tolygų laistymą visoje sistemoje.

Dažniausiai perkami laistymo rinkiniai skirti laistyti gyvatvores ir gėlynus.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės