Filtras
Kaina
iki
1.4
37
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Vazonai daiginimui

Visi taip laukia pavasario dėl savo sugrįžusios šilumos ir bundančios gamtos. Sodininkai ypatingai laukia šio meto, nes juo prasideda naujas sodinimo sezonas. Norėdami tinkamai pasiruošti jam, jau sausio ir vasario mėnesiais metas pradėti ruoštis: suplanuoti būsimo šiltnamio ar daržo augalus, jų išdėstymą, pradėti pirkti sėklas ir pažiūrėti galiojimo laiką jau turimų, patikrinti sodinimo įrangą.

Pirmą kartą žadantiems kažką auginti, augalų daiginimas gali atrodyti reikalaujantis daug specifinių žinių procesas, bet tai tik mitas. Daiginimas yra visai nesudėtingas ir paprastas būdas užsiauginti daigelius prieš sodinimą į šiltnamį ar daržą. Svarbu tik užtikrinti pakankamai šviesos, drėgmės ir nepersodinti daigų per anksti į lauką, nes jauni sodinukai labai jautrūs šalčiui.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite išskirtinai platų pasirinkimą įvairių sodo prekių skirtų tiek augalų sodinimui namuose, tiek lauke. Prekių pasirinkimas tikrai didelis, todėl ras ką įsigyti ir pradedantieji sodininkai, ir jau patyrę.

Trumpai aptarsime mūsų prekes, kurios Jums galėtų padėti dar lengviau sudaiginti sėklas.

Daiginimo šiltnamis – tai daigykla su dangteliu, kuri puikiai tiks daiginti sėklas namie. Taip pat turime daiginimo šiltnamių ir su apačioje esančiomis skylutėmis, kurių pagalba augalai kvėpuoja ir į augalus nesusigėręs vanduo lengvai išbėga.

Daigykla – prekė, kuri skirta lengvai daiginti įvairius augalus namų sąlygomis. Daigykloje yra 18 išsiimančių mažų vazonėlių.

Daigykla su laistymu – kompaktiška, patogi ir nedidelė daigykla. Šios daigyklos didžiausias privalumas - efektyvus automatinis laistymas. Daigykla kartu turi ir dangtelį.

Daiginimo rinkinys su laistymu – šios daigyklos privalumas - efektyvus automatinis laistymas ir jau esančios rinkinyje kokoso plaušo daiginimo tabletės naudojamos vietoj durpių. Tabletės palietos vandeniu išsiplės ir bus puiki terpė pasėti sėklas. Ši daigykla kartu turi ir dangtelį, kurį lengva tiek uždėti, tiek nuimti.

Augalų laistymo padėklas – padėklo dėka daugiau nevargsite stengdamiesi prisiminti, kada reikia palaistyti augalus, o sistema pati automatiškai juos palaistys. Taip pat laistymo padėklas bus ypač naudingas išvykus iš namų, kai nėra galimybės palaistyti augalus. Pagrindiniame dėkle yra 8 litro vandens rezervuaras, kurį užpildžius vandeniu 14 dienų padėklas automatiškai vis sudrėkins augalus.

Dėklas su augalų drėkinimo audiniu – dėl augalų drėkinimo audinio augalams bus pastoviai palaikoma drėgmė, o tokiu būdu taupomas vanduo ir skirtas laikas augalų priežiūrai. Tai bus puikus sprendimas pasirūpinti augalais išvykus iš namų.

Šiltlysvė (daigykla) – ši daigykla yra su dangtelyje esančiu ventiliacinės angos reguliavimu, kurios pagalba dar geriau ir greičiau dygsta augalai, nes susidaro dygimui reikalingas mikroklimatas.

Suyrantys vazonai – įvairių dydžių kvadratiniai ir apvalūs ekologiški vazonėliai tiks visiems gamtos mylėtojams ir siekiantiems neteršti gamtos ilgai yrančiu plastiku. Vazonai gaminami naudojant augalinį polimerą, kuris yra 100% biologiškai skaidomas ir pramoniniu būdu kompostuojamas pagal EN 13432 standartus.

Vazonėlių rinkinys su padėklu - 12 vazonėlių rinkinys su padėklu padės lengvai, patogiai ir greitai užauginti augalus namuose.

Visos daiginimo prekės pagamintos gamintojo – Garland. Didžiojoje Britanijoje įsikūręs gamintojas dirba jau daugiau nei 50 metų. Tai kokybiškas ir išskirtines sodo prekes gaminanti įmonė, kuri orientuojasi į ekologiją, todėl dauguma prekių yra iš perdirbtų medžiagų, kas labai džiugina ir leidžia prisidėti prie išteklių išsaugojimo.

Jeigu dar turite neaiškumų ar negalite išsirinkti prekės, susisiekite su mumis internetu ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite konsultaciją iš „MAIDINA“ specialistų. Internetu gautus užsakymus pristatysime per 1-2 darbo dienas.

„MAIDINA“ prekiauja tik kokybiškomis, ilgaamžėmis ir visų vertinamomis prekėmis kiekvienam prieinamomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės