Filtras
Kaina
iki
1.2
160
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Purškimo kampas
Laistymo plotas
Skersmuo
Sriegis
Filter

Kilnojami purkštuvai

Palengvinkite namų aplinkos priežiūrą pasitelkę kilnojamus, įsmeigiamus ar nešiojamus purkštuvus. Šie patogūs purkštuvai turi daug funkcijų, todėl galėsite palaistyti tiek smulkias gėles ar veją, tiek didesnius augalus. Šie patvarūs nešiojami purkštuvai kiekvienam pagelbės namų priežiūros darbuose!

Artėjant šiltajam sezonui dažnas ūkininkas ar sodą turintis žmogus pasvarsto, kad galbūt jam reikėtų įsigyti kokybišką laistymo sistemą, kuri padėtų paprasčiau aprūpinti augalus vandeniu. Galbūt perkant pirmą kartą laistymo įrangą sunku apsispręsti, kokio būtent Jums reikia laistymo, nes purkštuvų mūsų rinkoje gausi įvairovė. Pagalbos ar patarimų visada galite kreiptis į mus – MAIDINA įmonės darbuotojus.

Vandens purkštuvų yra pačių įvairiausių paskirčių: sodui, žemės ūkiui, gėlynui ar daržui palaistyti. Patys universaliausi yra nešiojami, įsmeigiami ir kilnojami purkštuvai. Jais paliesite tiek savo veją, tiek daržą ar krūmus. Kilnojami purkštuvai yra labai mėgstami mūsų klientų, dėl savo patogumo ir itin lengvo naudojimo.

Kilnojamų purkštuvų savybės

Kilnojami purkštuvai pasižymi savo tyliu veikimu, reguliuojamu laistymo kampu ir patogiu montavimu.

Kilnojami purkštuvai labai naudingi nežinantiems tiksliai, kurioje vietoje nori laistyti. Purkštuvai lengvai prisitvirtina prie įsmeigiamo į žemę stovo ar tiesiog įsistato į tam tikrą stovą ant žemės. Įsmeigus/pastačius sumontuotą purkštuvą į vieną vietą ir pabandžius palaistyti, po kurio laiko galima pabandyti įsmeigti/pastatyti kitoje vietoje ir taip atrasti optimaliausią laistymo vietą-sprendimą.

Mūsų įmonė MAIDINA prekiauja tik kokybiška, ilgaamže, patvaria produkcija, kuri verta savo kainos. Užsisakykite prekių mūsų atnaujintoje elektroninėje parduotuvėje internetu ar įsigykite atvykę į mūsų biurą – Eišiškių pl.36A, Vilnius.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės