Filtras
Kaina
iki
2.6
2.6
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Filter

GreenMist mikropurkštuvai

Greenmist - tai kryptiniai dvigubos paskirties mikropurkštuvai, sukeliantys rūką bei laistantys. Šie mikropurkštuvai naudojami šiltnamiuose, inspektuose ir tuneliuose smulkiam laistymui. Tankiai montuojami purkštuvai užtikrina ypač smulkų ir tolygų drėkinimą. GreenMist purkštuvo spindulys siekia iki 1,2 m kai vandens slėgis yra 2-3 bar.

Green Mist mikropurkštuvo montavimas

Mikropurkštuvas turi būti naudojamas kartu su lašėjimą stabdančiu vožtuvu, kuris pridėtas komplekte. Visų pirma, LDPE vamzdyje skylmušio pagalba padaroma skylutė ir į ją smeigiamas Green Mist purkštuvas kartu su lašėjimą stabdančiu vožtuvu. Mikropurkštuvas taip pat gali būti komplektuojamas su vamzdeliu 4 x 7 mm bei stabilizatoriais. Green Mist mikropurkštuvas turėtų kabėti ne aukščiau negu 1 metras virš stelažo. Taip pat gamintojas rekomenduoja išlaikyti ne didesnius nei 0.8 m atstumus tarp purkštuvų ir tarp linijų tam, kad būtų pasiektas maksimaliai efektyvus drėkinimo rezultatas. Vienas Grenn Mist mikropurkštuvas per valandą išlaisto apie 30 – 40 litrų vandens. Rekomenduojamas darbinis vandens slėgis laistymo sistemoje turėtų būti ne mažesnis nei 2 bar ir neviršyti 4 bar. Atkreipkite dėmesį, kad Green Mist mikropurkštuvai dėl ypač mažo pralaidumo reikalauja vandens filtro bent 130 mikronų, todėl montuodami sistemą būtinai įdėkite filtrą prieš visą laistymo sistemą.

Green Mist mikropurkštuvus galite įsigyti mūsų parduotuvėje Eišiškių pl. 36A, Vilniuje arba užsisakyti elektroninėje parduotuvėje.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės