Filtras
Kaina
iki
7
795
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
more... less
Sriegis
Filter

Vandens talpos

Surinkdami ir panaudodami lietaus vandenį savo poreikiams, mes galime ne tik sutaupyti, sumažindami išlaidas, bet ir padėti apsaugoti aplinką. Požeminių ir antžeminių lietaus surinkimo rezervuarų instaliacija – tai ekonomiška ir ekologiška investicija. Vartodami lietaus vandenį mes vartojame mažiau geriamojo vandens, tokiu būdu sumažiname ir nuotekų kiekį. Nefiltruotą lietaus vandenį galima naudoti sodo laistymui, tvarkymuisi ar automobilio plovimui.

Vandens talpų funkcionalumas sode bei darže yra nenuginčijamas. Auginant dekoratyvinius augalus, daržoves, medelius – nuolatinis vandens turėjimas “po ranka” gali užtikrinti, kad Jūsų augalams niekada netruks medžiagų, kurios gali garantuoti sistemingą jų augimą. MAIDINA siūlo labai platų skirtingų vandens talpų pasirinkimą, kad kiekvienas sodininkas bei daržininkas rastų tai, ko jis ieško.

Talpos lietaus vandeniui internetu pristatomos į skirtingus Lietuvos miestus ir nesvarbu, ar gyvenate Panevėžyje, ar Vilniuje. 

Talpos vandeniui – pagal poreikius

Dekoratyvinės vandens talpos. Dekoratyvinės vandens talpos yra inovatyvus vandens saugojimo būdas. Kaupkite lietaus vandenį ir sutaupykite. Vandenį laikykite estetiškai patraukliose vandens talpose, kurios ne tik leidžia kaupti vandenį, tačiau ir puošia aplinką. MAIDINA siūlo labai skirtingo stiliaus dekoratyvines vandens talpas sodui, tad pagal savo poreikius bei kuriamą stilių įsigykite ir Jums labiausiai tinkamą.

  • Vandens talpa su kraneliu gali būti skirtingo dydžio: 260 l., 420 l. ir kitų didesnių dydžių.
  • Talpos lietaus vandeniui yra ypač tvirtos, tad radus Joms tinkamą vietą galėsite jaustis ramus, kad net ir didelis vėjas jos nepajudins.
  • Taip pat MAIDINA siūlo labai skirtingų stilių talpas: nuo tokių, kurios geriausiai dera klasikiniame sodo interjere iki tokių, kurios puikiai atrodo modernioje aplinkoje.
  • Talpoje laikomas vanduo yra saugomas nuo saulės, tad vanduo netaps žalias, jame nepradės augti dumbliai, kurie gali užkimšti kranelį.
  • Talpos yra atsparios įvairioms oro sąlygoms, tad joms nebaisios nei labai kaitrios vasaros, saulės spinduliai, nei vėsos žiemos.

Vandens talpos sodui

Kiekvienas sodininkas turi pasirūpinti, kad net ir labai sausomis dienomis po ranka visada būtų vandens. Geriausia jį laikyti laistymui skirtose talpose. Jos gali būti naudojamos ir lauko dušui. Juk nėra nieko maloniau, kai po kaitrios dienos galima nusiprausti gamtoje. Vandens talpos sodui labai puikiai pasitarnauja ir kai norite jas pajungti prie “Laistymo padėjėjas” įrenginių.

Jos puikiai pasitarnauja ne tik sode, tačiau ir šiltnamiams. Juose dar svarbiau laikyti vandens talpas, kuriose visada būtų vandens.

  • Aukštos kokybės plastikas garantuoja ilgaamžiškumą. Kadangi talpos tarnaus ypač ilgai – kaina pasidaro maža.
  • Vandens talpos yra atsparios skirtingiems, neigiamiems aplinkos dirgikliams, tad gali būti ištisus metus laikomos lauke.
  • Papildomai parduodami užraktai, kurie padeda apsaugoti talpas nuo vėjo bei smalsių vaikų rankų.

Talpa, aukštis ir plotis varijuoja, tad MAIDINA pasiūlymai orientuojasi į skirtingų žmonių poreikius.

Lietaus vandens surinkimo filtrai. Lietaus vandens surinkimo filtrai padeda atskirti vandenį nuo kitų nešvarumų, kurie gali pakliūti į talpas, pavyzdžiui, įvairios dalys, kurios krenta nuo medžių. Aukšta filtrų kokybė ne tik labai puikiai atfiltruoja, tačiau ir padeda sureguliuoti vandens kiekį. Įranga montuojama ypač paprastai. Filtrai yra atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams, tad tarnauja ilgai ir funkcionaliai, nereikalauja jokios papildomos priežiūros.

Filtrų sistemos yra montuojamos ant lietvamzdžių taip išgaunant maksimalią naudą ir didžiausią efektyvumą. Tačiau montavimas šioje vietoje nereiškia, kad lietvamzdis reikalauja kokios nors korekcijos. Tikrai ne, deformacija nėra reikalinga, paprasčiausiai  pritvirtinkite filtrą. Montavimas labai greitas ir paprastas, tam nereikia samdyti specialisto, naudojantis instrukcijomis viską nesunkiai atliksite pats. Pagal poreikius filtrai gali būti pakeičiami į vasaros bei žiemos padėtis, kadangi kintant oro sąlygomis – kinta ir poreikis kaupti vandenį (nereikalingas joks valymas).

Vandens talpos: kaip pasirinkti?

MAIDINA pasirinkimas labai platus, tad ieškodami Jums labiausiai tinkamų įvertinkite – ko Jums reikia. Taip pat visada galite susisiekti su mūsų komandos specialistais, kurie mielai atsakys Jums į visus iškilusius klausimus, pateiks rekomendacijas bei padės pasirinkti tinkamiausias talpas bei reikalingas laistymo sistemas.

Talpos vandeniui yra skirtingų medžiagų, tad jeigu Jums tai aktualu, įvertinkite: medžiaginės ar plastikinės geriau.

Talpos lietaus vandeniui taip pat skiriasi savo kainomis, tad naudinga apsibrėžti biudžetą, kad pagal jo ribas galėtumėte ieškoti ir Jums labiausiai tinkamo varianto. MAIDINA reguliariai siūlo akcijas, kurios padės sutaupyti, tačiau įsigyti tokios pat geros kokybės produkciją.

Talpos vandeniui yra skirtingo tūrio. Svarbiausia įvertinti savo poreikius ir pagal tai ieškoti tinkamiausios.

Visada labai naudinga skaityti kitų žmonių komentarus apie konkrečias talpas vandeniui. Pasinaudokite kitų žmonių patirtimi ir išbandykite tas talpas lietaus vandeniui, kurios dažniausiai linksniuojamos kaip puikus pasirinkimas sodui bei daržui. Juk gera, kai galima iškart įsigyti labiausiai Jūsų atveju tinkamas talpas vandeniui.

Susipažinkite su skirtingų talpų charakteristikomis, smulkmenomis bei galimomis funkcijomis.

Talpų lietaus vandeniui pasirinkimas neturėtų būti sudėtingas darbas. Pasitarus su profesionalais - viskas bus paprasta ir greita, juolab, garantuojame, kad rasta kokybė ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius.

MAIDINA – vieta, kurioje yra rūpinamasi Jūsų sodu bei daržu.

Vandens talpos naudojamos rinkti lietaus vandenį bei laistyti šiltnamį, daržą ar gėlyną.

Talpos dydis priklausys nuo jos naudojimo pobūdžio. Jei talpą naudosite laistymui, atkreipkite dėmesį, koks laistymo ploto dydis. Kuo bus didesnė talpa - tuo rečiau reikės ją pildyti.

Mūsų asortimente rasite žalias sodo talpas nuo 210 iki 510 litrų bei įvairias dekoratyvines vandens talpas.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės