Filtras
Kaina
iki
0.5
44
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Sujungimai LAY FLAT vamzdžiui

Mūsų parduotuvėje galite rasti įvairių rūšių bei diametrų sujungimų ir priedų LayFlat vamzdžiui. Jūsų patogumui siūlome sąvaržų, ventilių, sujungimų, aklių ir skylamušį.

Sujungimai LAY FLAT vamzdžiui yra tam tikros rūšies sujungimai, kurie yra skirti sujungti tik LAY FLAT vamzdžius. Su šiais sujungimais LAY FLAT vamzdžius galima sujungti tarpusavyje, su kitais LDPE, HDPE vamzdžiais bei su lašeline juosta ar lašeliniais vamzdžiais. Sujungimai LAY FLAT vamzdžiui dažniausiai naudojami žemės ūkyje, taip pat norint turėti kilnojamą laistymo sistemą. Tai ypač pravartu ūkininkams, kurie nenori palikti savo laistymo sistemos laukuose. Kategorijoje esančios KAMLOK ir MX jungtys yra greito tipo jungtys, kurios leidžia greitai ir efektyviai sujungti, atjungti vamzdžius. Visi sujungimai LAY FLAT vamzdžiui yra naudojami su sąvaržomis, kadangi tai yra gana didelio diametro vamzdžiai, per kuriuos eina didelis vandens srautas, todėl tokiu atveju yra reikalingas tvirtas sujungimas, tą tvirtumą padeda išlaikyti sąvaržos skirtos būtent LAY FLAT vamzdžiams. Klientų patogumui yra skirti net specialūs LAY FLAT vamzdžio skylamušiai ir raktas LAY FLAT. Tai padės be jokių pastangų lengvai naudotis sujungimais.

Norint greitai ir patogiai gauti prekes į Jūsų pasirinktą vietą, geriausia yra užsisakyti internetu. Patraukli sujungimų ir pristatymo kaina leis džiaugtis kokybiškais LAY FLAT sujungimais net neišėjus iš savo namų ar ūkio. Turint klausimų, visada galima susisiekti su mūsų įmonės specialistais, jie padės ir patars Jums išsirinkti tinkamiausią variantą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės