Filtras
Kaina
iki
3
10
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Filter

Fogger mikropurkštuvai

Fogger mikropurkštuvai naudojami šiltnamiuose, inspektuose ir tuneliuose smulkiam laistymui ir klimato kontrolei (sumažinti arba padidinti oro temperatūrą arba drėgnumą). Šie mikropurkštuvai užtikrina mažą lašų (90 μ) dydį. NaanDanJain gamintojo purkštuvai pasižymi aukštu tolygumo koeficientu, tad vanduo išpurškiamas iš lašintuvo tolygiai pasiskirsto skirtinguose taškuose. Fogger mikropurkštuvai turi keturis išėjimus pro kuriuos išpurškiamas vanduo, juos lengva montuoti ir prižiūrėti. Purkštuvai pasižymi atsparumu cheminėms medžiagoms, kaip ir kitos laistymo sistemos dalys.

Fogger mikropurkštuvų montavimas

Fogger mikropurkštuvai įrengiami bent 1 metro aukštyje virš stelažų ir ne didesniu atstumu negu 1.2 metro tarp purkštuvų bei linijų. Mikropurkštuvai gali būti prijungiami tiesiai prie PE vamzdžio su lašėjimą stabdančiu vožtuvu (pridedamas komplekte) arba nuleidžiami žemiau su 4 x 7 žarnele.

Tam, kad laistymo sistema veiktų efektyviai ir neužsikimštų, būtina įterpti vandens filtrą sistemos pradžioje.

Šių purkštuvų rekomenduojamas darbinis slėgis bent 4 atmosferos, o vandens sąnaudos siekia 28 litus per valandą iš vieno purkštuvo.

Fogger mikropurkštuvai – aukšta kokybė už prieinamą kainą. Užsisakykite internetu ir mes pristatysime Jūsų nurodytu adresu.

Abejojate, ar teisingai susikomplektavote laistymo sistemą? Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu ir mes padėsime pasirinkti tinkamiausią laistymo sprendimą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės