Filtras
Kaina
iki
1
10
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Atramos augalams

Atramos augalams – tai tvirti ir oro sąlygoms atsparūs augalų laikikliai, kurie yra pagaminti iš plieno ir padengti žaliu sluoksniu, idealiai derantys su augalais. Jei nenaudosite atramų augalams, kuriems to reikia, susidursite su deformuotais augalais, kurie taps jautresni ligoms ir kenkėjams, nes jie nusvirs ant žemės. Dar blogiau, jei kiti netvarkingai išsidėstę augalai užgoš gležnesnius augalus, tokiu atveju, saulės negaunantys augalai neduos derliaus, lapija taps skurdesnė. Norėdami išvengti šių problemų, galite paremti augalus kuoliukais ar apvaliomis atramomis augalams. Naudodami atramas augalams galite sutaupyti vietos, leisdami augalams augti vertikaliai. Atramos vijokliniams augalams, „moko“ augalus augti aukštyn, tokiu būdu bus daugiau laisvo žemės ploto ir tvarkingai augantys augalai. Dažniausiai atramos augalams reikalingos:
Pomidorams - jie pradeda augti tvirti ir tada, kai mažiausiai tikitės, jie nulūžta, nusvyra. Norėdami to išvengti ir kad jie būtų gerai prilaikomi, naudokite kuoliukus ir pritvirtinkite jų stiebą su sodo viela ar segtukais skirtais augalams.
Agurkai – jei juos pritvirtinsite prie kuoliukų, ar padarysite atramą vijokliniams augalams, jie bus atsparūs ligoms, tokioms kaip pelėsis, tad verta laikyti juos nuo žemės paviršiaus. Taip pat, padaryta atrama vijokliniams augalams palengvina derliaus nuėmimą.
Žirniai - žirniams reikia atramos, nes kitaip jie išsisklaidys visame augančiame plote ir gulės ant žemės. Taip pat galite naudoti kelių kuoliukų derinį su virvele, sodo viela, susieta horizontaliai (veikia kaip vartai).
Pupelės - daugumai pupelių reikalingos atramos, panašias į tas, kurios naudojamos žirniams.
Gervuogės ir avietės – geriausia sudaryti atramą iš kuoliukų, kaip grotelių.
Vynuogės – kaip ir gervuogėms su avietėms, reikia grotelių principo atramos augalams ar vynuogyno stiliaus: vielos su atramų palaikymo sistema.
Augalai, kurie puikiai auga patys be atramų: brokoliai, Briuselio kopūstai, kopūstai, žiediniai kopūstai, pipirai, kukurūzai, mėlynės, baklažanai.
Visas atramas, kuoliukus ir jų aksesuarus galima įsigyti internetu už labai patrauklią kainą. Siūlome labai platų asortimentą, įvairių dydžių kuoliukų ir atramų augalams, tad išsirinks kiekvienas sodininkas pagal savo poreikius ir augalus. Kilus klausimams ar prireikus konsultacijos, galima kreiptis į MAIDINA įmonės specialistus telefonu ar elektroniniu paštu.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės