Filtras
Kaina
iki
0.7
2177
Gamintojai
Debitas
Spindulys
Darbinis slėgis
Purškimo kampas
Skersmuo
Sriegis
Filter

Turbininiai purkštuvai

Turbininių purkštuvų darbo principas susijęs su vandens srovės, praeinančios per purkštuvą, slėgiu, priverčiančiu judėti sukimo mechanizmą – turbiną. Būtent todėl šių purkštuvų darbas yra tylus ir grakštus. Turbininiai purkštuvai ypač tinkami laistyti didelius plotus, veją. Didesnio galingumo turbininiai purkštuvai taikomi parkų, teniso kortų ir kitų sporto aikštelių laistymui. Rekomenduojamas darbinis slėgis turbininiams purkštuvams yra 2 – 4 bar, tuo tarpu rekomenduojamas vandens debitas priklauso nuo purkštuvo tipo bei purkštuvų skaičiaus laistymo sistemoje. Planuodami įsirengti savo kieme turbininius purkštuvus atkreipkite dėmesį, kad didėjant purkštuvų skaičiui turi būti klojamas didesnio pralaidumo vamzdis. Jeigu Jūsų purkštuvai neiššoka iš po žemės arba silpnai purškia, tuomet atkreipkite dėmesį į vandens parametrus bei vamzdžio diametrą. Daugiau apie skaičiavimus galite paskaityti mūsų patarimų skiltyje, straipsnyje „Hidrauliniai skaičiavimai“

Reikia pagalbos projektuojant laistymą savo kieme? Susisiekite su MAIDINA specialistais ir mes padėsime išsirinkti tinkamiausią laistymo sistemą, paruošime Jums laistymo projektą bei apskaičiuosime reikiamų medžiagų kiekį. Mūsų specialistai apmokys, kaip elgtis įrangą, kaip susimontuoti patiems bei atsakys į rūpimus klausimus.

Kreipkitės į mus internetu, telefonu ar gyvai atvykę pas mus adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje. Laistymo įrangą taip pat galite įsigyti internetu (siunčiame per kurjerius visoje Lietuvoje) arba atvykę į parduotuvę esančią Vilniuje.

„MAIDINA“ – kokybiška, laiko patikrinta ir klientų vertinama laistymo įranga draugiškomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės