Filtras
Kaina
iki
0.14
320
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Tinklai, Plėvelės

Tinklai ir plėvelės yra universalūs daiktai, kurie pravers tiek šiltuoju, tiek šaltuoju sezonu ir tiek individualų sodą turintiems, tiek dideliems ūkininkams. Visada atsiranda, ką reikia uždengti nuo paukščių/kenkėjų ar nuo pirmųjų šalnų. MAIDINA elektroninė parduotuvė prekiauja įvairių matmenų ir savybių tinklais ir plėvelėmis.

Tinklas nuo paukščių

Tinklas nuo paukščių – lengvai montuojamas, tvirtas, patogiai naudojamas tinklas skirtas apsaugoti medelių kamienus ar vaisius nuo paukščių. Turime įvairių dydžių tinklų, bet dažniausiai perkami 5 x 10 arba 5 x 3 dydžio tinklai. Tinklus galima karpyti, todėl prisitaikysite lygiai tokį, kokio Jums reikia. Tinklai pagaminti iš HDPE – didelio tankio polietileno. Kiekvienam žmogui būtų apmaudu, kai ilgai auginus ir puoselėjus medelius, jie būna užpuolami paukščių. Tinklas ypač populiarus, tarp norinčių uždengti vyšnias ir trešnes žmonių. Visi žinome, kaip paukščiai mėgsta paskanauti šias uogas.

Tinklas nuo kurmių

Tinklas nuo kurmių – praktiškas, labai lengvai naudojamas kiekvienam žmogui tinklas, tai priemonė, kuri padės puikiai apsisaugoti nuo nepageidaujamų kenkėjų – kurmių. Niekas nenori savo vejoje ar darže rasti kurmiarausių, kurie neprideda nei grožio, nei suteikia naudos. Apsauga nuo kurmių reikėtų pasirūpinti prieš sėjant veją ar sodinant daržą. Apsauginio tinklo naudojimas labai paprastas: žemėje atkasus apie 10 cm lygiai patiesiamas tinklas ir užkasamas. Po tinklo paklojimo ir užkasimo, galima drąsiai sėti veją, kuri žaliuos ir bus apsaugota nuo kenkėjų ne vieną dešimtmetį. Tinklas nuo kurmių yra įvairių matmenų, tad kiekvienas ras sau tinkamą.

Tinklas vijokliniams augalams

Tinklas vijokliniams augalams – paprastai ir greitai montuojamas tinklas, kuris padės patogiai augti Jūsų vijokliniams augalams. Tinklas puikiai tiks įvairiems vijokliams, gėlėms, agurkams, žirniams, pupelėms ar vijoklinėms braškėms. Tinklas pagamintas iš polietileno. Turime dviejų dydžių tinklus: 2 x 10 m ir 2 x 20 m.

Agroplėvelė

Agroplėvelė – danga, kuri padės dažnam ūkininkui ar sodininkui apsaugoti savo augalus  nuo šalnų, kenkėjų ar tiesioginės saulės spindulių. Agroplėvelės panaudojimo būdų gali būti labai daug: galima dengti daržoves/uogas augančias lauke bei galima uždengti šiltnamyje augančius augalus. Uždengus augalus, galima nebesijaudinti dėl šalnų, stipraus lietaus ar vėjo. Agroplėvele uždengti augalai lengviau ir greičiau prigyja. Tikrai verta investuoti į šiek tiek brangesnę agroplėvelę, nes tada ji kokybiškai tarnaus ne vienerius metus. Pas mus rasite įvairių matmenų ir medžiagų plėvelių.

Mulčiavimo plėvelė

Mulčiavimo plėvelė – priemonė, kuri padės apsaugoti kiekvieno ūkininko ar sodininko daržą nuo nepageidaujamų svečių – piktžolių. Mulčiuoti galima tiek organines, tiek neorganines medžiagas. Prieš mulčiuojant, Jums būtų naudinga ant žemės pakloti mulčiavimo plėvelę, kuri suteiks didesnę garantiją, kad pro mulčiavimo pagrindą nepradės dygti piktžolės. Norint, kad mulčiavimo nauda būtų ilgalaikė ir ilgą laiką nedygtų nepageidaujamos žolės, būtų verta investuoti į kokybišką ir tvirtą  mulčiavimo plėvelę. Nekokybiška, plona, greitai plyštanti plėvelė Jums suteiks tik trumpalaikę naudą. Mulčiavimas padeda ne tik kovoti su piktžolėmis, bet dirvožemiui suteikia daug naudos. Teisingai parinktas mulčias ir biologinis jo aktyvumas gali tapti maistiniu šaltiniu mulčiuotoje vietoje augantiems augalams. Mulčias palaiko tolygų drėgmės lygį, todėl augalus galite rečiau laistyti. Taip pat mulčio pagalba dirvožemio struktūra gerinama, sukuriamos sąlygos mikroorganizmams gyvuoti ir apsaugo augalus nuo temperatūros svyravimų. Mes prekiaujame tvirta, kokybiška, atsparia UV spinduliams, įvairių matmenų mulčiavimo plėvele. Galite pasirinkti iš geotekstilės ir polipropileno (PP) plėvelę.

Perskaičius vis tiek liko neatsakytų klausimų? O gal norite pasitarti su specialistu? Susisiekite su mumis internetu, telefonu ar atvykite į mūsų parduotuvę adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje ir gaukite nemokamą, profesionalią konsultaciją. Mūsų fizinėje ir elektroninėje parduotuvėje rasite didelį bei platų pasirinkimą laistymo įrenginių ir kitų sodo reikmenų pasirinkimą konkurencingomis kainomis. Laukiame JŪSŲ!

Nuo kurmių patariame naudoti specialius apsauginius tinklus. Asortimente turime įvairių matmenų šių tinklų.

Agro plėvelė padės apsaugoti derlių nuo vėjo, lietaus, krušos, įvairių kenkėjų bei šalnų.

Apsaugai nuo paukščių turime įvairių matmenų apsauginių tinklų.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės